2410
2553
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست
به روح پدرم امروز چهار روزه الانم تواتاق خونه مادریم هستم هرکی باور نداره اینجا نمیتونم بیاد تل عکس ...

دوس دارم باور کنم ک دروغه چون نمیتونم تصور کنم ی جوون بازم لخاطر این چیزا رفته باشه زیر خاک 

دردناک ترین مرگ و پسر نوح داشته..فک کن داری غرق میشی یهو یه خر از کشتی بابات برات دست تکون میده😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه مادرم همش میره توحموم میشینه گریه میکنه نگران مادرم هستم 

اگه امکانش هست تاچندماه توی اون خونه زندگی نکنه مادرت ، یا کلا بفروشن جابجا بشن

چنان در مخمل سبز نگاهت نرم پیچیدم 💝که تا صبح قیامت از جنونت برنمی خیزم🍃نان  
2456

الان جا داره بری به دختره بگی برادرم جوون مرگ شد راحت شدی؟؟؟؟ تو که گفتی بدون اون نمیتونی الان پس چرا داری نفس می کشی؟؟؟!!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
به روح پدرم امروز چهار روزه الانم تواتاق خونه مادریم هستم هرکی باور نداره اینجا نمیتونم بیاد تل عکس ...

عزیزم اصلا نیاز نیست خدا بهتون صبر بده 

اینجا خیلیا میخوان مچ گیری کنن  هر کی باور نداره  بهتره تاپیک رو ترک کنه چرا با حرفاتون  دل استاتر  رو میسوزونید 😐

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
دوس دارم باور کنم ک دروغه چون نمیتونم تصور کنم ی جوون بازم لخاطر این چیزا رفته باشه زیر خاک 

به قران داداشم رفت ولی اونم روبه روی پدرم دفن شد 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2714

بخداا دارم گریه میکنم ..از تصور اون روزا دلم مبخواد بمیرم چقدر خوبه ک خودتونو جم کردین من تا ی ماه کلا تو اتاقم بودم خدا واسه هیچ کس نیاره

دردناک ترین مرگ و پسر نوح داشته..فک کن داری غرق میشی یهو یه خر از کشتی بابات برات دست تکون میده😐😐
الان جا داره بری به دختره بگی برادرم جوون مرگ شد راحت شدی؟؟؟؟ تو که گفتی بدون اون نمیتونی الان پس چر ...

اتفاقا میخوام اینکارو کنم ولی میگم اگه اونم خودکشی کرد اونوقت من مقصر مرگ اون میشم چجوری بفهمم واقعا ناراحته یانه شایدم داره همه مارو نفرین میکنه 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
به قران داداشم رفت ولی اونم روبه روی پدرم دفن شد 

من نمیگم ک تو دروع میگی باراول گفتی باور کردم

خدا رحمتش کنه و ببخشتش..براش خیییییلیییی خیرات کنین قران بخونین  خیلی نیاز داره

اتفاقا میخوام اینکارو کنم ولی میگم اگه اونم خودکشی کرد اونوقت من مقصر مرگ اون میشم چجوری بفهمم واقعا ...

شایدم عذاب وجدان داره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
 عزیزم اصلا نیاز نیست خدا بهتون صبر بده    اینجا خیلیا میخوان مچ گیری کنن  هر ...

من مچ گیری نخواستم بکنم چون همچین موضوهی نیاز ب مچ گیری نداره و من خودم همچین داغیو خوردم

2706