2703
2553
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

80311 بازدید | 477 پست

داداشم بینمون نیست سه شنبه تاپیک خودسوزیش دادم گفتم دعا کنین فوت نکنه که چهارشنبه صبحش تموم کرد اومدیم شهرستان کفن ودفن همش 22سالش بود الان خونه پدرم هستم جای خالی بابام وداداشم خیلی اذیتم میکنه وبدترازاون حرف وحدیث بقیس علت خودکشی داداشم مارو مقصرمیدونن

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

واي عزيزم 

خدا رحمتش كنه خيلي ناراحت شدم😢😢😢😢😢

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الهی بمیرم 

خدا صبرتون بده هیچ چی بدتر از فوت جون نیست با تمام وجودم درکت میکنم 

خدا رحمتش کنه 😔😔😔😔

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

برادرم مامانم میگه خیلی اروم بوده گوشیش زنگ میخوره میره بیرون حرف بزنه بعد میاد خونه دادوبیداد ومیگه خودمومیکشم بنزین میریزه روخودش اتیش میزنه درجا 80درصدبدنش میسوزه ریه هاش کامل ازبین میره 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2714

عزیزم متاسفم ان شاالله خدا رحمتش کنه 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2706