848
44
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 78934 بازدید | 477 پست
من اگه عکس اعلامیه داداشم با عکس خودم با کنار مرحوم داداشم بفرستم باور میکنی اگه هزارتا عکس یه جور ف ...

به دل نگیر عزیزم 

طفلی همسرش و بچه هاش 

خدایا جهل و خرافات را از مردم سرزمینم دور کن و یادآوریشان کن که به آنها نعمتی والا چون عقل عطا نمودی🙏

کل تاپیک رو نخوندم ولی نظر یکی دونفرو خوندم ناراحت شدم دیگه بماند چی بودو کی بود . فقط بعضیا تو این موقعیت هم عوض تسلی دادن ، ارامش میبرن .. 

بیاییم همه مون برای شادی روحش فاتحه و صلوات بخونیم ...

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
فعلا که شما داری منو متهم‌ میکنی!  ففط واسم این ارامشش عحیب بود مرگ‌برادر جوون ،اونم به این نح ...

نه عزیزم من گارد نگرفتم من گفتم عجیب نیس این عکس العمل چون دختر خاله خودمم داداشش رو تو تصادف از دست داد تا چهلم اصلا باور نداشت و به کارای عادیش میرسید و تو شوک بود! هرکس یجوره حرف من از اول همین بود 

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐

والا منم برادر بیست و یک سالم سرباز بود فقط بیست روز مونده بود تموم بشه سربازیش تو پادگان تصادف کرد ...

شما درست میگی متاسفانه ی سری دوستان از جانب دیدگاه خودشون قضاوت میکنن.این جور مواقع آدم دلش سنگ صبور میخواد دلش میخواد باهاش همدردی بشه.استارتر عزیزم خداوند بزرگ روح برادرتون رو قرین رحمت قرار بده.

836
من ایلام هستم

واقعا متاثر ومتاسف شدم.امیدوارم قلب شما آروم بگیره وروح برادرتون غرق رحمت الهی باشه😢

خدایا چی رو بزارم وسط که مال خودت نباشه؟چی رو باهات معامله کنم که قبولش کنی؟سلامتیم؟حس مادریم؟آخه رفیقم،عشقم،عزیزم حال مامان گل منو خوب کن دیگه!!😢

اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت بشه هزارتا عکس دارم ازداداشم میتونم برات بفرستم اگه واقعا خواستی درخواست دوستی بده من توتل برات میفرستم هرچی که خواستی حتی بنرش هنوز درخونمونه یه دقیقهمیتونم برم درخونه عکس بگیزم بفرستم ولی بترس ازاینکه دلی بشکنه .

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
849

استارتر جان تاپیکت رو قفل کن تا بیشتر از این دلت نشکسته اینجا خیلی ها درکت نمیکنن.از خدای بزرگ میخام اولا دل مادر داغ دارت آروم بشه دوما آرامش واسه شما و روح برادر عزیزتون.

اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت ب ...

عزیزم مجبوری اثبات کنی؟!بیخیال..بعضی ها بیکارن...خدا بیامرزتشون...انشاااله خدا بهتون صبر بده...تاپیکتم قفل کن

اوین جون اول بخشیدمت واقعا ولی واقعا ناراحت شدم میخوام قفل کنم موضوع ولی اگه واقعا میخوای بهت ثابت ب ...

خدا رحمتشون کنه حناس شما بهتره نظرای منفی رونخونید ویااصلاجوابشون روندی اینجورآدمهاهمه جاهستن واینجوری شمابیشتراذیت میشی اومدی اینجاتاکمی آروم بگیری نه اینکه دیگران حال شماروبدتر کنن لطفا به خاطرحال خودتون اصلا جوابشون روندیدوبه خداواگذارکنید

822

دوست من مادرش فوت کرده بود داغون لودا داغون ،ولی خیلیا از طریق فضای مجازی چون داشتن بهش تسلیت میگفتن گوشیش دستش بود ومرتب چک میکرد وجواب میداد،اتفاقا توی مسجدهم بود

آنکه بی باده کند جان مرا مست کجاست؟؟؟همسری دارم از جنس مردی وغیرت ،دخترانی دارم از جنس بهار و عسل که عاشقانه می پرستمشون،خدایا دل شاد کن اونایی رو که با وجود یه نی نی کوچولو دلشون شاد میشه،الهی آمین
شما بندگی خودت رو بکن نمیخواد به جای خدا یاداور وجودش بشی . منم اگه گناهی میکنم پای خودم نیاز ندارم ...

بارداری نکن این کارو واقعا دلش ازت شکسته منکه خیلی از اه دل میترسم چه اصراری داری دروغه، نمیدونم شغلت چیه ولی انگار بخاطر محیطی که هستی نمیتونی باور کنی.

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆