683
648
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

78569 بازدید | 477 پست

داداشم بینمون نیست سه شنبه تاپیک خودسوزیش دادم گفتم دعا کنین فوت نکنه که چهارشنبه صبحش تموم کرد اومدیم شهرستان کفن ودفن همش 22سالش بود الان خونه پدرم هستم جای خالی بابام وداداشم خیلی اذیتم میکنه وبدترازاون حرف وحدیث بقیس علت خودکشی داداشم مارو مقصرمیدونن

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

وای خیلی ناراحت شدم چقدر جوان بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😍مـــن کـــه اصـــرار نــدارم تــو خــودت مختـــارے یـــا بـمـان یـــا کــه نـــرو یــا نــــگــــهـــت مــے دارم😍

علتش چی بود؟؟اگه امکانش هست بگو😢😢چقدر غمگین😢😢خداوند جفتشونو رحمت کنه و ب شما صبر بده😔😔

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔
678

الهی بمیرم 

خدا صبرتون بده هیچ چی بدتر از فوت جون نیست با تمام وجودم درکت میکنم 

خدا رحمتش کنه 😔😔😔😔

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

برادرم مامانم میگه خیلی اروم بوده گوشیش زنگ میخوره میره بیرون حرف بزنه بعد میاد خونه دادوبیداد ومیگه خودمومیکشم بنزین میریزه روخودش اتیش میزنه درجا 80درصدبدنش میسوزه ریه هاش کامل ازبین میره 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
669

الهی خدا داداش و پدرتو رحمت کنه 

.خدایا آرامش قبلی رو بهم برگردون .خدایا خودت کمک کن یا امام رضا  یه معجزه ای بشه برای حل مشکل خانواده.لطفا برای باز شدن گره و مشکلم صلوات بفرستین .ممنونم.
584
682