2737
2734

یه هفته پیش رفتم بازار یه پسر هی تیکه می نداخت من که ازدواج کرده بودم اصلا بهش توجه نکردم رفتم خونم صبح که خواستم از خونه بیام بیرون دیدم در خونه وایساد بهش گفتم تو اینجا چیکار میکنی بهم میگه میخوام بیام خواستگارید من که خند داشتم می مردم بهش گفتم تو یه روز عاشقم شدی بهم میگه عشقبایهن نگاه باور داری من گفتم نه اون گفت اشکالی نداره بعد که ازدواج کردیم عشقم بهت ثابت میکنم(بچه ها دلیل خندم از جمله ام این هیچ کس تو محله ما جرعت نمیکرد بیاد خواستگاریم چون بابا اینا حصابشو میرسید چند سال یه دونم خواستگار نداشتم حال بعد چند تا بچه خواستگار پیدا کردم خخخ) بهش گفتم ازدواج کردم گفت دیگه این قدیمی شده این  حرفا با هربدبختی شد ردش کردم منم خیال کردم دیگه سراغم نمیاد به شوهرم گفتم تا امروز با دست گل شیرینی اومدن خواستگاری خواهرشوهرم که گل شیرینی دید خوش حال شد خیال کرد اومدن خواستگاری اون منم کلا لال شده بودم جرعت نمیکردم چیزی بگم شوهرم داشت سوال های خوستگاری میپرسید یه دفع مادر پسر بهم گفت عروس گلم نمیری چای بیارید من که سکته زدم شوهرم عصبی شد به زن گفت درست صحبت کنید این زن من پسر هم پرو پرو به شوهرم گفت شما دارید الکی میگید من بچه هام صدا کردم که بیاد تادعوا نشد ببین قیاف پسر خنده دار بود دیگه تصور کنید قیافش چه جوری شده 😂😂😂 الان شوهرم بهم میگه حق نداری پاتو از خونه بیرون بزاری 😂😂😂 ساعت ۱امروز اومدن ۱نیم پر شدن بیرون 😂😂😂😂😂😂 

خدایا از گناهانم بگذر همان طور که من از ارزو هایم گذشتم

واااای عین فیلم😂😂😂😂😂😂😂

چه جالب

بچه هم داری.و خاستگار پیداشد؟؟؟ماشالله👏👏👏

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای چقد باحال😂

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

چه سریالی و قشنگ.

اونوقت الان از خونه نمیتونی بری بیرون خنده داره؟

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
واااای عین فیلم😂😂😂😂😂😂😂 چه جالب بچه هم داری.و خاستگار پیداشد؟؟؟ماشالله👏👏👏

منم با دوتا بچه برام خواستگار پیدا میشه جالبه از کی خواستگاری میکنن

از مادر شوهر

خاله شوهر

و خود شوهر

جالبه شوهرم میگفت نه خواهرم سنش کمه عروسش نمیکنیم البته اون موقع بچه نداشتم😂😂😂

2706