2737
2734
عنوان

کیا فاصله سنی بچه هاشون کمه؟

5449 بازدید | 126 پست

سلام کیا فاصله سنی بچه هاشون کمه؟میخوام ببینم سختشونه یا نه؟مزایا و معایبشو میگین

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما
بچه ندارم ولی خودم و داداشم یک سال و نیم اختلافمونه بچه بودیم برای مامانم سخت بود ولی از وقتی مدرسه ...

مرسی عزیزم میخواستم ببینم سخته باهم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما فاصله سنیامون کمه

خواهرم 1.5ازمن بزرگتره

منم 2.5از داداشم

مامانم میگه هیچ سختی نکشید 

منو خواهرم خیلی همدیگرو دوس داشتیم اصلا دعوا نمیکردیم همه تعجب میکردن از رفتارای ما

خواهرم 1سالگی کامل حرف میزده و وقتی من اومدم مامانم دیگه مجبور نبوده ببرتش دستشویی،خودش میرفته

فقط سختیش این بوده حیوونکی شیر نخورده کامل 

2731
ما فاصله سنیامون کمه خواهرم 1.5ازمن بزرگتره منم 2.5از داداشم مامانم میگه هیچ سختی نکشید  من ...

اخی الهی.منم دخترم دوسالشه یه مشکلی دارم باید بارداربشم فاصله سنیشون نهایتا میشه سه سال ولی خودم خیلی استرس دارم

من پسرم هجده ماهشه باز هفت ماهه باردارم یعنی فاصله بچهام بیست ماه میشه نمیدونم چ کنم آخه پسرمم خیلی ب من وابسته س

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
اخی الهی.منم دخترم دوسالشه یه مشکلی دارم باید بارداربشم فاصله سنیشون نهایتا میشه سه سال ولی خودم خیل ...

سه سال که خیلی خوبه . بیار

من فاصله بچه هام ۱۴ماه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2738

من دختروپسرم یکسال وشش ماه

یکی از بدترین چیزایی که میتونی تجربه کنی اینه که از کسی ضربه بخوری که سختی های زندگیتو براش توضیح دادی بدونه چقد از درون شکستی و آسیب پذیری و دقیقا همون کاریو انجام بده که میگفت هیچوقت انجام نمیده واقعا چرا دقیقا زخمو نشونش بدی همونجا رو دوباره پاره کنه و نمک بریزه اونقدر دلم ازت شکست که فکر نکنم دیگه دلم باهات صاف بشه تو اصلا مسلمون هستی که قسم آقام ابوالفضل العباس خوردم که من جز موقعی که فقط خودت خواستی با کسی حرفی نزدم ولی بازم داری تهمت میزنی خجالت تو باید بکشی که قسم باب الحوائج که بزرگترین مقدسات هست برات خوردم باور نکردی خیلی ازش بترس همین  دیگه هم مهم نیست من همیشه پیش خودم و خدای خودم سر افرازم که تو این رفاقت کم نزاشتم ولی تو اخرین نامردیتو هم نشونم دادی و رفتی خوب شد این روزها رو هم با چشمام دیدم کسی که تک تک دردامو میدونست همون دردا رو دوباره بهم داد  نه من قلبم تیره تار نیست این آدما بودن که منو به این حال و روز انداختن ولی توخیلی از بالا به آدما نگاه میکنی اینقدر غرور و تکبر خوب نیست چون که بالاخره عاقبت هممون یه جاست بی رحم تر از تو ندیدم اون حرفایی که بهم زدی تا مغز استخونمو سوزنوندی به کنار و اون دردل هایی که به عنوان یه خواهر هم باهات میکردم و با تک تکشون بهم زخم زبون زدی  اونم به کنار ولی کسی که به خواهرش تهمت بزنه اشکشو در بیاره هیچ وقت خواهرش نبوده فقط می تونه دشمنش باشه  بترس از روزی که خدا صدای شکسته های دلمو بشنوه  سر پل صراط اگه اون تهمتهایی که بهم زدی رو ثابت کردی که هیچ ولی اگه نکردی سر همون پل ازت نمیگذرم و حلالت نمیکنم فکر کردی می بخشمت بخاطر این زخم عمیقی که به قلبم زدی و رفتی خدایا دیدی ادمهایی که از جفت چشمام بیشتر بهشون اعتماد داشتم با دلم چیکار کردند و رفتند خدایا اشکامو دیدی خدایا صدای شکستن دلمو از سر تهمت نا حق شنیدی که جز تو شاهدی نداشتم خدایا ببین شاهد همشون باش شاهد باش کسی که بهش میگفتم خواهر چجوری در حقم خواهری تموم کرد و رفت من که سکوت کردم و رفتم ولی بدون دنیا همیشه اینجوری نمیمونه به همین غروب جمعه قسم به همین اشکهای دل شکستم قسم هیچوقت نمیبخشمتون
مرسی عزیزم میخواستم ببینم سخته باهم یا نه؟

سختی واسه این بود که داداشم بخاطر اینکه لوزه داشت همش مریض بود ؤگرنه وقتایی که داداشم حالش خوب بود ماها هم بازی بودیم و مامانم اصلا کاری باهامون نداشت هیچوقتم حوصلمون سر نمیرفت من اصلا یادم نمیاد یه بار مامانم بهم دیکته گفته باشه یا داداشم عادت داشت باید حتما درس رو ازش میپرسیدی من ازش درس میپرسیدم به نظرم یکی دوسال اختلاف برای مادر سخته ولی سه چهار سال خوبه 

من پسرم هجده ماهشه باز هفت ماهه باردارم یعنی فاصله بچهام بیست ماه میشه نمیدونم چ کنم آخه پسرمم خیلی ...

بیشتر حواست به پسرت باشه چون ممکنه حساس بشه براش هدیه بخرید و باهاش وقت بگذرونید 

من پسرم هجده ماهشه باز هفت ماهه باردارم یعنی فاصله بچهام بیست ماه میشه نمیدونم چ کنم آخه پسرمم خیلی ...

سختت نیس گلم؟چندسالته

من فاصله دوتا پسرام دوساله انشالله دنیا،که،اومد دومی خبرشو میدم بهت😃

ان شا الله بسلامتی عزیزم راضی هستی پسرت اذیتت نمیکنه؟

2706