2726
عنوان

بهترین برنج ایرانی خوش عطر و خوشبو

| مشاهده متن کامل بحث + 9853 بازدید | 57 پست

همینا خوبه ولی این برنج ها هم خوبه 

کامفیروز 

چمپا 

عنبربو

ما برنج عنبر بو میگیریم چون برا جنوبه طبعش گرمه خیلی هم خوشمزه است فقط پختش قلق داره مثل برنج مجلسی هم نمیشه هرکارش بکنی بلاخره یه ذره خورد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینبار عنبربو گرفتم یه عطری داره ک نگو

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
همین طارم و هاشمی از همه بهترن

اگه همین دوتا رو ندیدم چی

وای اعصابم بهم ریخته ما 58خانواده بودیم ک برامون یه تاریخ مشخص میاورد

صلوات بر محمد و آل محمد...اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مهتاب دشتستان ما اینو استفاده میکنیم هم قد میکشه هم بو و طعم عالی داره اگر خواستی عکس کیسه شو بفرس ...

آره بفرست مهربون 

چقدر تو خوبی

قدش برامون مهم نیست چون از برنج دون دون شده یه حالت سفت داره خوشمون نمیاد

دم میکنم نرم و لطیف دوست داریم

آبکش نمی کنم

اره گلستان عالیه من برا دخترم درست میکنم 

😍👍👍👍👍

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

بچه ها برید شهر کامفیروز کل شهر بوی برنج میده وای چه بو و عطری خیلی هم گرونه تو خود شهر اونم نیمدونش میداد کیلو 10-12 

اینجا من گرفتم اما اون کامفیروز نبود فکر کنم اینجاها تقلبیشه

2706