2737
2734

سلام بچه ها تو تاپيك قبل گفتم دوست پسرم بعد إز سه سال ولم كرد رفت به علت مخالفت مادرش و ما تو أين سه سال قهر و آشتي زيادداشتيم اما حالا بعد إز سه ماه كخ برگشته رفتارش زمين تا آسمون فرق كرده ما قرار ازدواج داشتيم كه سه ماه پس گفت نميخوامت ولي ديروز مع بعد سه ماه برگشته أصلا طوري رفتار ميكنه ازدواج بي ازدواج حق نداري رو حرف من حرف بزني اگه ميخواي باشي خفه ميشي و كلي توهيناي ديگه خيلي دلم شكست والآن بهش تو تل ويس دارم كه من نميتونم باي هنوز نديده من ٣٦ سالمه و اون ٤٠ من خيلي وابسته هستم و تو أين سن ماه قرص اعصاب دكتر بهم زاده إز زوريس داشتم ميمر دم ولي أين رفتاراش هم برام غير قابل تحمله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وااااا دختر خودتو بدبخت نکن😯😑😑😑خودتوووو بدبخت نکن😖

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

خاهرمن هرچی زیاده شوهره فکر میکنی الان اینطوریه بعد ازدواج اخلاقش گلو بلبل میشه ن والا مجرد بودن از شوهر بداخلاق و عنق بهتره

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

عجب کله خریه ولش کن مرتیکه رو چرا اینقد وابسته ای آخه این که قصد ازدواج هم نداره ببخشیدا ولی یه بار خیلی خوشگل به کل هیکلش بر..ی  ن  تا آدم شه 😊😊😊

وزن الان ۷۰   وزن هدف ۶۵ __ این پنج کیلو رو هم زود کم کن😕😕
2706