2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
به امید خدا نتیجه میده نگران نباش عزیزم درکت میکنم ما هم واسه کارای میکرو وام گرفتیم واقعا سخته  ...

انشاله عزیزم ، واسه شما این امپول موثر بود؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم سن برای ما انسان ها اهمیت داره برای خدای مهربون فقط یه عددِ خدا شاهدِ که هر دفعه من منفی ش ...

واقعا ناامیدی بد مخصوصا که ی نفر بیاد و بهت انرژی منفی بده منم هر سری که جوابم منفی میشد خودم به شوهرم میگفتم باز تلاش میکنم.... ولی امان از اون بنده خدایی که بهم گفت انقدر زور نزن خدا حتما نمیخواد.... ولی در جوابش گفتم خدا گفته همیشه بالاتر و بیشتر و بخواه پس ما هم دست برنمیداریم از تلاش خودمون وبه امید خودش باز شروع میکنیم....برای همین اینسری که اقدام کردم به کسی نگفتم فقط خانوادهامون میدونستن درسته باز هم منفی شدم ولی باز چشمهام به دست خود خداست

همیشه باید امید داشت و امیدوار بود 

💙

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
2728
نه تاثیر نداشت ۴ شنبه هفته پیش سونو شدم ضخامتم یک دست نبود کنسل کرد دوباره، تا از مکه برگرده دکتر بب ...

ای خدااا... عزیززررم... میدونم چقدر این انتظار سخته ولی خوشحال باش که تو شهر خودتی من که اومدم قدم محکم بردارم رفتم پیش چوبساز ، باورکن این مسافت شده یه کوهی برام ، هرچی خدا بخواد همونه دوست عزیز🌹

شماهم ماه قبلش سونو شدی که دیفرلین رو نوشت ؟؟ من امروز رفتم گفت فردا بیا باید سونو شی، سوالم اینه من که باید پریود شم سونو الان به چ دردی میخوره؟؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
دوستان خیلی واسم دعا کنین، امروز از شدت تهوع دمیترون خوردم، الان بدنم دونه زده و حساسیت نشون داده، د ...

خودت رو ناراحت نکن عزیزم چیزی نیست

من یادم مامانم برا خواهرام که حالت تهوع شدید میگرفتن بهشون کشک  میداد میذاشتن تو دهن تا اروم اروم آب بشه بهتر میشدن. یا لیمو ترش میداد بهشون که بو کنن 

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
سونو قبلي رو هفت هفته رفتم گفت من ٦ هفته ميبينم ولي گفت خوبه ولي قلب رو واضح نميبينم ولي دوهفته بع ...

عزیزم اینجور سقطا در واقع جنینی وجود نداره که بشه روش کار ژنتیکی کنند من خیلی پرسو جو کردم از چند تا دکتر زنان و دکتر ازمایشگاه همه گفتن الکی هزینه نکنید حتی یکی از دوستان هم تو این تاپیک کلی هزینه و وقت گذاشته بود ولی چیز خاصی دستگیرشون نشده بود.

فکرتو درگیر نکن خانمی اینبار قسمتمون نبوده ولی بعد سقط رحم اماده بارداریه طبیعی اقدام کن انشالله میگیره 

واسه سقطم سریع نرو سراغ قرص و کورتاژ دمکرده زعفرون گل گاو زبون چاهی کوهی کالنج درست کن روزی چند لیوان بخور  فعالیت کن بدو یا طناب بزن خودش دفع میشه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

بچه ها از ناراحتی خوابم نمیبره اینقدر برایه اون جنینا توشکم اخه چرا بهم نگفتن جنین فریز دارم یا اینکه دو سه سال بعدش خودمم پیگیر نشدم بیبینم اون جنینا چی شد بیخود یه عالمه وقت وهزینه رو هدر دادم. اون جنینا کیفیتشون خوب بود 8 سال بیخود بیجهت گذشت دارم دیونه میشم بیخود وبیجهت من بازم دارو مصرف کردم هایپرشدم تخمک کشی شدم دوبار دیگه زیفت شدم یه بار میکرو کردم حداقل باون جنینا نیتونستم سهذبار میکرک کنم نعایتا یه بار جواب میگرفتم

بازم باید یه عالمه تو اون جادها رفت وامد کنم همسرم بخاطر کارش نمیتونه باهام بیاد تک وتنها شب ونصفه شب با استرس باید برم وبیام خدایا حداقل کاری کن این همه زحمت و استرس جواب بده همش میخام این ماه به چیزی فکر نکنم نمیشه اینقدر تو جام غلت زدم خسته شدم

بچه ها از ناراحتی خوابم نمیبره اینقدر برایه اون جنینا توشکم اخه چرا بهم نگفتن جنین فریز دارم یا اینک ...

عزیزم چرا اینقدر به خودت استرس میدی؟خدا رو شکر که اینهمه جنین خوب داری. حتما حکمتی توش بوده که الان بفهمی.بقیه ی راهو با فاز مثبت برو جلو نزار چیزی آرامش خودتو همسرتو بهم بزنه

لیانا جان عزیزم ممنونم جواب دادی...از کجا میدونی شما؟کسی رو دیدین با این شرایط تو مراکز تا حالا جواب ...

روزی که شوهرم عمل داست یه بنده خدایی هم بود که شیمی درمانی کرده بود قبلا  و آزو شده بود اونم اومده بود برا بیوپسی . اسپرم هم پیدا شد براشون.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
من هم یکسال سرکار بودم بعد از کلی تخمک های خوب و تپل مپل که به فنا رفت تازه عکس رنگی گرفتم دیدم لول ...

عزیزم ایشالا زودتر جواب بگیرید 

به خدا سردرگمی خیلی بدیه نمی دونم اصلا باید چی کار کنیم 

خوب راستش ما میریم پیش متخصص چون سررشته نداریم و یه سری از متخصص ها واقعا فقط اسمو یدک می کشن خوب ار اول لوله ها رو هم چک می کرد مگه چی می شد ؟! 

من هم لوله هامو چک نکرده

کلی مورد هست که باید بررسی بشه و ما هم که بی خبر

2706