2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816029 بازدید | 668912 پست
سلام عزیزم،من گشتم خارجیشو گیر نیاوردم ایرانی خریدم حدود ۹۰ تومن شد داروخانه خودش تاییدش کرد

سلام گلم الان تو نت خوندم نهصد هزار برق از سرم پرید ، یعنی داروخونه های کرمانشاه خارجیشو ندارن؟؟ هلال احمر و امام خمینی هم رفتی؟؟ 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونن عزیزم  صبح تزریق کردم  درد نداشت بعد محل تزریق دردناک شد و الان التهابش خیلی کم شد ...

خواهش ميكنم عزيزم اره دردش ازبين ميره كم كم 

ايشالا ني ني الان تو دلته 🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم من خارجی گرفتم ۳ ماه پیش حدود ۴۵۰ هزار تومن

اووووف 😭😭😭 خیلی گرونه آخه یه کارمند مگه چقدر حقوق داره😢😢😢 حالا موثر بود براتون؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2738
یه داروخانه تو فرهنگیان فاز دو هست اونجا هم یه سر بزن 

گلم خودم فرهنگیانم ، داروخونه رسولی تبار رو میگی؟؟

اینجا خارجیشو داره قیمت آزادش زده ۲۶۸ هزار تومن اگه تایید کنن خیلی کمتر میشه

ممنون گلم خواهرم مسئول بیمارستان امام رضاست صبح میگم برام بپرسه ، امیدوارم این همه هزینه نتیجه بده واقعا دیگه پولی برامون نمونده انقدر هزینه کردیم😭😭

گلم خودم فرهنگیانم ، داروخونه رسولی تبار رو میگی؟؟

آره رسولی رو میگم البته من دیفرلین ازش نگرفتن ولی تا حالا چند بار شده بود دنبال مشابه خارجی داروها بودن اونجا پیدا کردم 

ممنون گلم خواهرم مسئول بیمارستان امام رضاست صبح میگم برام بپرسه ، امیدوارم این همه هزینه نتیجه بده و ...

به امید خدا نتیجه میده نگران نباش عزیزم درکت میکنم ما هم واسه کارای میکرو وام گرفتیم واقعا سخته 

آره رسولی رو میگم البته من دیفرلین ازش نگرفتن ولی تا حالا چند بار شده بود دنبال مشابه خارجی داروها ب ...

ممنون ازت ، امروز رفتم دکتر گفت فردا ظهر بیا برات بنویسم ، قبل از رفتن یه سر میرم داروخونه ، مرسی گلم

2706