2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811438 بازدید | 668719 پست
20.تورک آنا 21.محیا 22.نسرین_مهر 23.elin 6262 24.آینوووووش 3 25.samaneh_m 26.rakhsh 67 27.par ...

اسم من کجاس🤔

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم من بار اول که ای وی اف کردم 22 تا تخمک ازم گرفتن که 20 تاش جنین شدوولی متاسفانه یدونشم برام فر ...

برنا جان من نمی دونم کجا بودی، ولی امکان نداره جایی جنین کیفیت فریز رو داشته باشه ولی این کارو نکنن، فقط جنین هایی فریز نمیشن که بدونن از فریز درنمیاد و ارزش نداره

فقط معلومه خیلی سختی کشیدی تو این راه، الهی خدا زودتر پاداش این صبر و تلاشت رو زودتر بده عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی بگم والا، این دکتری که امروز سونو شدم نذاشت، پرسیدم ضربان قلبش چنده؟ گفت من صدا قلب تو سن کم نمی‌ ...

سونو اول منم دقیقا همینطور بود از روی شکم و فقط خودش چک کرد چیزی برای من نذاشت هفته پیش که رفتم دکتر ماما صدای قلبو برام گذاشت. 

نه عزیزم دو تا مامان داشتیم شادی و یکی دیگه اسمش فراموشم شده🙈🙈🙈

مامان نازگل بود😆😆

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

دوستان جان سلام 

تبریک به مامان جدیدا و مامان نازگلیا که منتظر جوجه خوشگلاشونن 

یه سوال داشتم من هفته 25 هستم دیروز رفتم دکتر برام سونو نوشت یادم رفت بپرسم ببینم برای چیه میدونید سونو هفته 25 بارداری برای چی هست?

بچه ها من ذخیرم پایینه٫ یه بار پانکچر ناموفق داشتم با دکتر حیدر هفته. پیش٫ الان بین طرازی و عارفی موندم کدوم انتخاب کنم

خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه

من کلا یک ماه طبیعی اقدام داشتم و دکترم تشخیص داد سریع وارد سیکل بشم که موفق هم نبود

الان واقعا درمانده شدم

دوستان دیروز فرصت نداشتم بهتون بگم رفتم طب سنتی خانم دکتری که اونجا بود گفت اگه قبل از انتقال میوم ...

اره عزیزم منم اینبار بادکش شکم و کمر رفتم و ۱۴ جلسه ۱روز در میون

البته اینجا هم گفتم که تاثیر داره من تو فروردین و اردیبهشت انجام دادم🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706