2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801951 بازدید | 668346 پست
عزیزم این بدترین خبر دنیا نیست این بهترین روش درمانِ چند تا نکته میگم که تجربه چندین ساله من و دوس ...

یه دنیا ممنونم 

عزیزم اگه مرکز خوب و پزشک خوب می شناسید میشه خواهش کنم بهم معرفی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان  من امروز هشتمین روز انتقالمه . از دیشب بشدت پاهام درد میکنه و گز گز میکنه . کسی ا ...

عزیزم کلا بعد انتقال حتی بعد + شدن هم روزا دیر میگذره، ان شاء الله که مامانی، به علائم داشتن یا نداشتن هم ربطی نداره تنها راه فهمیدن بارداری بالا رفتن بتا تو خونه، امیدوارم به زودی جشن مامان شدنتو بگیریم

2456
شما هم‌ تهوع داری؟ راستی ارامش جون شما کجا وقت گرفتی واسه غربال؟ وقت من ۱۶ مرداد از همون نسل امید ک ...

اره منم به سرم زده این هفته برم

منم ۱۶مرداده غربالگریم

من نسل امید چون شلوغ و معطلی داره و من هر وقت معطل میشم میشینم به خونریزی میفتم یه جا معمولی اما کارش خیلی خوبه معروف نیست میرم 🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

[QUOTE=98032212]زینبی جون ۴۰روز نشده توسلمون؟روز ۱۵ مردا میشه کدوم روز از توسلمون؟من ۱۶ غربالگری دارم اسمم و بنویسی...[/QUOT]

چشم گلم حتما می نویسم واسه 15 مرداد، از فردا اسمت تو لیست برای 15 خرداد میاد 

(تو پیام قبلی ریپلای نمیشد جواب سئوالتون رو با این پیام دادم) قطعا ضرر داره دنبال چی میگردی ۹ماه ا ...

😁😁😁😁من دیدم سم پا میگن همه😙😙😙😙😙😙

اره واقعا استرس نمیزاره ریلکس باشیم

البته خوبیای این تاپیک بیشتره چون چون من جوووتر از خودم و میزنن مثلا این کارو کردیم خوب بود من دیگه نمیام هی بپرسم اون کارو میکنم😍

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2714
عزیزم کلا بعد انتقال حتی بعد + شدن هم روزا دیر میگذره، ان شاء الله که مامانی، به علائم داشتن یا نداش ...

وای واقعا راس میگی عزیزم ... حتی ثانیه ها انگار ثابت موندن. هر چی نزدیک تر میشم به روز ازمایشم بی قرار تر میشم . خصوصا اینکه تو شهر غریب موندم و بجز خودم و همسرم کسی نیست.اشکم دم مشکمه. دست خودم نیست میخوام استرس نداشته باشم ولی چون پارسالم تجربه داشتم مثبت شد ولی نموند واسم ،همش فک میکنم نکنه منفی شه😭همه خونواده م دست به دعان بخدا اگـرمنفی شه بیشتر از غصه خانواده م غصه م میگیره نه خودم 😢خدا خودش بهمون صبر بده 😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
وای واقعا راس میگی عزیزم ... حتی ثانیه ها انگار ثابت موندن. هر چی نزدیک تر میشم به روز ازمایشم بی قر ...

گلم نکنه دائم تو خونه بشینی ها، حتما برید بیرون بچرخین واقعا اثر مثبت داره، تو این دو هفته اصلا استراحت لازم نیست فقط خودتو خسته نکن و چیز سنگین بلند نکن، کافیه

حتما پارک برید، شام رو درست کنن ببرید تو پارک خیلی کمک می کنه، منم همین کارو می کردم تا قبل جواب آزمایش

گلم نکنه دائم تو خونه بشینی ها، حتما برید بیرون بچرخین واقعا اثر مثبت داره، تو این دو هفته اصلا استر ...

دعا کنین واسم ... وقتی دعای توسل میخونم هم واسه اون دوستمون ک اون روز نوبتشه ، هم واسه تمام دوستای نی نی سایتی دعا میکنم از خدا میخوام هیچ کی اشکی از چشش بخاطر بچه نیاد یا بغضی ازش شکسته نشه... 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
منم پریود هام دیر به دیر هس به نظرت چون من این سری تخمک زیاد از دست دادم امکانش هس شرایط تخمدان هام ...

احتمال هر چیزی هست، میشه مثل قبل باشی، یا بهتر بشی کلا نمیشه پیش بینی کرد، فقط توصیه های طب سنتی رو یه وقت نا امید نشی کنار بذاری، پیاده روی منظم هم برات عالیه

آب معدنی بخور که سبک هست و طعم دارش کن هر دفعه با یه چیز که تنوع بشه حالت تهوع رو با خورده خوری می ...

مرسی از راهنماییت عزیزم فقط یه نکته اضافه کنم با اجازتون، زنجیبل اگر کسی آسپیرین یا ضد انعقاد های دیگه داره نباید مصرف بشه گلم

بچه ها پردنیزولونو همینجوری قطع کنم یا یه روز درمیون؟ همه داروهامو قطع کردم روز آز اول به جز پرد ...

نه پرد رو نباید یهو قطع کرد، اول یه هفته نصف میشه بعد همون نصف یه روز درمیون تا یه مدت حدود 10 روزه بعد کامل قطع

2706