2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818068 بازدید | 669048 پست
رویان رفته همسرم ...دکتر سجادی ویزیت کرده...نمیدونم کارش خوبه یا نه..بدیش اینه من تهران نیستم رفت و ...

عزیزم تو حتما موفق می شی. چشم حتما دعا می کنم لطفا تو هم برای هممون دعا کن

نمیدونم والا شانس من بود چقدر سختی و بدبختی کشیدیم، الآنم رسیدیم به پله اول، خییییییلی داغونم  ...

من یزو با جنین b باردار شدم رشدشم عالی بود ولی متلسفانه جنینام سقط میشن نمیدونمم مشکل از کجاست

سعی کن رحمتو گرم کنی .بنڟر من خیلی تاثیر داره

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه بازم‌ممنون بابت تذکر بجا❤️ نه هفته هستم عزیزم😊

خواهش عزيزم💗من الان ١٢ هفته هستم دو تا پروژسترون كرد يكي تا هفته بعد هم تموم ميشه ديگه نبايد بزنم. باز هم با دكترت مشورت كن 😊

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
ممنون عزیزم معمولا هم همه تهوع اینا دارن نمیتونن تغذیه خوبی داشته باشن😣😊من خودم واقعا نمیتونم آب ...

شما هم‌ تهوع داری؟

راستی ارامش جون شما کجا وقت گرفتی واسه غربال؟ وقت من ۱۶ مرداد از همون نسل امید که دکترم گفت.

اما تا اون موقع خیلی مونده به سرم زده یه جا سونو شکمی برم ولی می ترسم بد باشه. البته خود امواج التراسونیک که ضرر نداره اما چون فشار میده رو‌شکم می ترسم

2731

دخملااا یه کاربر با من یه تاریخ  انتقال داشت  ..مثبت شد .چهارتا جنین براش گذاشته بودن....

صدای قلبشونم شنید ..ولی نمیدونم چند تاش مونده بود براش

فک کنم کاربر خاکستری بود    

نی نیاش به دنیا اومدن به امید خدا؟؟ خیلی دلم میخواد بدونم 😍😍😍😍

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خواهش عزيزم💗من الان ١٢ هفته هستم دو تا پروژسترون كرد يكي تا هفته بعد هم تموم ميشه ديگه نبايد بزنم. ...

به سلامتی عزیزم😍

من شنیده بودم تا سه ماه اول هست انگار. راستی شما غربالگری اول رفتین؟

خانوما نظرتون راجب کلینیک ابن سینا چیه؟ من دوتا انتقال اولم رویان بودم. الان میخوام برم با دکترطرازی تو ابن سینا. خواهش میکنم هرکی هرچی میدونه بگه. میخواستم پیش دکتر نصر برم همسرم قبول نمیکنه. میگه کلینیک بهتره 😞

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
دخملااا یه کاربر با من یه تاریخ  انتقال داشت  ..مثبت شد .چهارتا جنین براش گذاشته بودن.... ...

عزیزم شاید منظورت مرجان جون باشه چون برای ایشون ۴ تا گذاشته بودن. خاکستری جون هم به امید خدا نصف بیشتر راهو رفته اما هنوز تا زایمانش مونده😍 انشاءالله خیلی زود قسمت خودت شه❤️❤️

2738
من یزو با جنین b باردار شدم رشدشم عالی بود ولی متلسفانه جنینام سقط میشن نمیدونمم مشکل از کجاست سعی ...

والا بخدا خیلی هم رعایت کردم، سردی نخوردم ولی بازم نشد 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
عزیزم شاید منظورت مرجان جون باشه چون برای ایشون ۴ تا گذاشته بودن. خاکستری جون هم به امید خدا نصف بیش ...

آره فک میکنم...اتفاقا توی مرجان و خاکستری شک داشتم...انشاله ایشونم سریع مادر چند قلو ها بشن...

مرجان جون زایمان کردن؟؟ چند تاش مونده بود؟؟😍😍

خیلی سخته  خدا میدونه که دوست ندارم با حرفام کسی ناراحت شه  ولی طاقت نمیارم از صبح یه لح ...

عزیزم دلم خیلی ناراحت شدم برات. انشاءالله خدا به زودی برات جبران کنه. ❤️ واقعا خیلی سخته و‌کسی تا این راه رو‌ بارها نرفته باشه نمی تونه درک کنه.☹️

والا بخدا خیلی هم رعایت کردم، سردی نخوردم ولی بازم نشد 

سردی نخور شکم و رحمتم از یکی دو ماه قبل با روغن سیاهدونه ماساژ بده...بازم همه چی دست خداست ...

منم دستام خالبه هنوز

معجزه که شاید نداره عشقم😊😊حتما میوفته. اگه پیش خدا ابرویی داشته باشم هرشب دعاگوی همتون هستم گفتم ا ...

ای جانم عزیز دلم مرسی واسه اینهمه مهربونیت عزیزم ان شاءااله هرچی میخوای خدا بهت بده

آره فک میکنم...اتفاقا توی مرجان و خاکستری شک داشتم...انشاله ایشونم سریع مادر چند قلو ها بشن... مرجا ...

مرجان جون هم تقریبا تا یک ماه دیگه به امید خدا زایمان دارن و به زودی انشاءالله دختر قشنگشو بغل می کنه به سلامتی❤️😍

2706