2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816072 بازدید | 668916 پست
البته من اطلاعاتم کامل نیست گلم، ولی احتمالش کمتر میشه، بله این احتمال وجود دارا تخمک به سمت لوله مق ...

سلام زینب جان میشه سوالمو جواب بدی😘😘

من ۱۲ تیر آمپول دیفرلین زدم،۲۰ تیر پریود شدم،۴شنبه هفته پیش داروهای انتقالمو قطع کردم آندومترم نامنظم بود بعد امروز دوباره پریود شدم،فقط قرص استرومارین مصرف میکردم،پریود شدنم مربوط به قطع دارو میشه یا نه؟؟

ممنون عزیزم

دوستان خیلی واسم دعا کنین، امروز از شدت تهوع دمیترون خوردم، الان بدنم دونه زده و حساسیت نشون داده، د ...

عزیزم انشاالله چیزی نیست بخودت استرس نده...زنگ بزن رویان بپرس

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان خیلی واسم دعا کنین، امروز از شدت تهوع دمیترون خوردم، الان بدنم دونه زده و حساسیت نشون داده، د ...

عه زینب جون تو دیگه چرا؟نترس عزیزم دمیترون تو بارداری مشکلی نداره شاید دلیلش چیز دیگه ای هست.اگه ب دکتر دسترسی داری برو دکتر بپرس.ولی من خیلیا رو دیدم گفتن تو بارداری بدنشون دون دون شده

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام دوستای عزیزم رفتم سونو خداروشکر صدای قلبشونو شنیدم... دعاکنید تا اخر صحیح سلامت برام بمونن😘😍& ...

خدا رو شکر عزیزم مبارکت باشه انشالله ۱۲۰ سال قلب خوشگلش بزنه براتون 

خدا جونم شکرررت  
2728
سلام دوستای عزیزم رفتم سونو خداروشکر صدای قلبشونو شنیدم... دعاکنید تا اخر صحیح سلامت برام بمونن😘😍& ...

خدا رو شکر عزیزم انشالله سالم بغلشون کنی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
نینیتپل خیلی ناراحت شدم چکار میشه کرد باید اینقدر ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم شما مشکلتون چیه؟

خودم پلی کیستیکم همسرمم آزو اسپرمه 

خیلی سخته برنا جون جنین هم نداریم 😔

خداجونم شکرت       
2738
البته من اطلاعاتم کامل نیست گلم، ولی احتمالش کمتر میشه، بله این احتمال وجود دارا تخمک به سمت لوله مق ...

یه سوال دیگه دکترم قرص مدروکسی پروژسترون داد که از ۱۴ پریودی بخورم الان این ۱۴ پریودیم که ۴ شنبه میشه بخورم یا از ۱۴ پریودیم که امروز شدم بخورم؟؟؟

ای بابا،دقیقا مثل من بودی،منم سرمو پردنیزولون و همه چی داشتم این سری،از ته قلبم حالتو درک میکنم،دکتر ...

دکتر طرازی بود عزیزم ولی جنینامو از رویان انتقال داده بودم آبان خانم دکتر فقط کارای انتقالشو انجام داد 

مشکل انعقادی که داشتم که غلظت خونم شدید بود ولی برای بحث ایمنی فقط یکی از سی دی هام بالا بود که تکرارش که کردم اونم نرمال شد ولی دکتر گفت واسه اطمینان سرم آی وی آی جی و روزی دوتا پردنیزولون میده 

هیسترو و خراش هم داشتم 

نمیدونم ترانه جون ولی این دوتا انتقال آخرم که منفی شدم بدنم میپرید سری پیش فقط رون پام میپرید مثل نبض میزد 

این سری هم رون پام بود هم دستم پشت کتفم شکمم همه جام نبض میزنه من بیشتر شکم رو نگرفتن جنینام این پرش بدنم رو میدونم 

امروز زنگ زدم مطب گفت داروهامو قطع کنم واسه ادامه دو پریود بعد برم برای همسرمم گفت بریم پیش دکتر جنتی 

ولی منم میخوام چند ماه عقب بندازم حداقل همسرمو تقویت کنم 

خداجونم شکرت       

دوستای قشنگم ازتون ممنونم که باهام هم دردی کردین 

ببخشید که پست هاتونو دونه دونه جواب ندادم نمیخوام جو تاپیکمون منفی باشه 

مطمئنا منم یه مدت دیگه حالم خوب میشه 

💗

خداجونم شکرت       
2706