2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815373 بازدید | 668880 پست
ارمغان جون انتقال دادی عزیزم؟مبارک باشه خانومی ان شاءالله با ی بتای خوب خبر بارداریتو بدی😍😍

آره عزیزم  این چهارمین انتقالمه  نیازمند دعای مامانها و دوستان عزیزم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترانه جون چن تا سينال اف زدين؟ ب مام دادن ميترسم استفاده كنن همسرم، شما بعد از اون ٥ميليون باز آز دا ...

والا یادم نیست ۱۰ تا بود یا بیشتر ولی هر روز نمیزد چند روز در میون بود،نه دیگه آزمایش نداد فقط روز پانکچرو چند روز قبل برای فریز اسپرم آز داد،حالا دوباره میخوایم درمان شوهرمو شروع کنیم آز داد میام اینجا میگم 

عزیزم من 3 ساله قبل ذخی ه 22 بود همش هایپر میشدم ولی همه تخمکام تبدیل به جنین شدن ولی پارسال ذخیرم ا ...

منم پریود هام دیر به دیر هس به نظرت چون من این سری تخمک زیاد از دست دادم امکانش هس شرایط تخمدان هام بهتر بشه خودم عادت بشم منظم و بتونم تخمک گذاری کنم؟

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2738
سلام عزیزم  ۵تا تخمک داشتم ۵تا جنین شد ۲تا رو امروز انتقال دادن  بقیه رو فریز  محتا ...

خدا رو شکر

چه عالی

دوقلو بشن انشالله😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
منم پریود هام دیر به دیر هس به نظرت چون من این سری تخمک زیاد از دست دادم امکانش هس شرایط تخمدان هام ...

ارزو جان چند سالته من احساس میکنم سنم تاثیر داره تو کم شدن ذخیره تخمدانم پارسال 35 بودم دیگه نرمال شو چون میگت اونایی که تنبلی تخمدان دارن توسن 35 سالگیبهتر میشن

قطعا ارثی که هست ولی کاش بدونی میزانش چه قدره. راستی شما قندت بالا نیست احیانا یا لب مرز نیست؟ چاقی ...

عزیزم چاق که نیستم چون قدم 167"هس وزنم 60 آزمایش قند هم تا چند ماه پیش هر وقت دادم نرمال بود شیرینی جات هم زیاد نمیخورم بخاطر پلی کیست بودنم فقط آزمایش هورمون مردانه ندادم تا حالا متفورمین هم میخوردم تو سیکل

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
ارزو جان چند سالته من احساس میکنم سنم تاثیر داره تو کم شدن ذخیره تخمدانم پارسال 35 بودم دیگه نرمال ش ...

من متولد 71 هستم

سلام بچه ها  من منفی شدم  این سری پردنیزولون و سرم آی وی آی جی و هپارین و آسپرین و همه چ ...

ای بابا،دقیقا مثل من بودی،منم سرمو پردنیزولون و همه چی داشتم این سری،از ته قلبم حالتو درک میکنم،دکترت کی بود؟ dfi داده بودین؟ مشکل ایمنی داشتی یا همینجوری سرم دادن؟

میخوام بهت دلداری بدم هرچند خودمم داغون شدم ولی موندم چطور دو روزه گذشته و حالم خوب شده!همش میگم آدمیزاد هرچی سختی میکشه بازم قوی تر میشه پوست کلفت میشیم انگار،جلوی گریه کردن خودتو نگیر اصلا ولی باید زمان بدیم به خودمون،منکه یه مدت میخوام بیخیال بچه شم دوباره چند ماه دیگه شروع کنم

ممنون عزیزم معمولا هم همه تهوع اینا دارن نمیتونن تغذیه خوبی داشته باشن😣😊من خودم واقعا نمیتونم آب ...

آب معدنی بخور که سبک هست

و طعم دارش کن هر دفعه با یه چیز که تنوع بشه

حالت تهوع رو با خورده خوری میشه حل کرد مثلا کنارت نخود کشمش باشه، تیکه های خیلی کوچیک اندازه عدس زنجبیل تازه رو بنداز تو اب بخور(طعم بگیره کافی هست)

ماست و کمی شوید گاهی بخور

میوه حالت تهوع رو کم میکنه الان فصل هندونه هم هست عالیِ براتون

و برای اکسیژن گرفتن نفس های نصفه نکشید

عمیق دم و بازدم کنید این کار گردش خون رو بالا میبره

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2706