2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812251 بازدید | 668733 پست
اگه بدونی چی شد😔😔 امروز از صبح منتظر بودم یه حاج اقایی برام استخاره بگیره چون تحمل یه شکست دیگه ...

عزیزم نمی دونم چرا خدا اینو به دلت انداخته چون من تقریبا خیییییلی کم استخاره میگیرم، واسه ازدواج هم نگرفتم، ولی حتما خیری درش هست، ان شاء الله به زودی طبیعی باردار میشی و میایی میگی از سرزمین دیگه باهامون صحبت می کنی و مامان شدی

ترانه جون گرید جنینای فریز چیه؟ من پیش چند تا دکتر ویزیت شدم اکثرا اعتفادشون بر این بود که وقتی کیف ...

گریدشون خوب بود دکترم گفت سه تا بلاست عالین،سری اول گریدشون a بود اینسری هم احتمالا همینجوری بوده دیگه نپرسیدم چون گفت عالین،نمیدونم والا فعلا خیلی منفی شدم به این پروسه شاید یکم بگذره بهتر شم،حالا باز شوهرمو میفرستم درمانشو شروع کنه خودم تو این مدت به کارام برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیز دلم  ولی منم بی علائمم  توکل به خدا

بی علائم بودن مهم نیست چون همش اثر پروژسترونه والا من الان منفی شدم تازه دیروز لک دیدم و یکم دلدرد پریودی ولی داروهامو قطع کردم که شروع شه پریودم،نگران نباش به نظرم به علائم نیست

بی بی چک گذاشتی؟

2728
بچه ها من نفخ کردم .  خطر داره برای جنین؟ فک کنم از ترس یبوست ، مواد مسهل زیاد خوردم. نمیدون ...

نه عزیزم ضرر نداره منم خیلی نفخ داشتم از اول، حتی آی یو آی می کردم پر نفخ بودم، خیالت راحت عزیزم، نه اسهال خوبه نه یبوست 

ممنون از راهنماییت عزیزم😘 عکس رنگی نه دیگه😭😭 دوسال پیش دادم گفتن موقع عکس گرفتن یه سمت باز شد ...

عزيزم عكس رنگي با بيهوشي برو ابن سينا

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سه روزه ال دی میخورم ولی حالت تهوع و استفراغ شدید دارم کلی سرم و دارو تا کمی بهتر شدم اگه قطعش کنم ...

عزیزم نیم ساعت قبل خوردن ال دی قرص متوکلوپرامید بخور  کامل تهوع برطرف میکنه ،من با خوردن ال دی تهوع وحشتناک میگیرم مثل کسانی که مسموم شدن اما هر بار مجبور بودم ال دی بخورم مارک خارجیشو خریدم و نیم ساعت قبلش متوکوپرامید خوردم

مرسی عزیز دلم،مهربون،اتفاقا تو فکرم بود هم برای خودم هم شوهرم طب سنتی رو امتحان کنم ولی نه مثل درمان ...

من خودم دکتر معصومه صرافان میرم ولی نه راضی ام کاملا نه ناراضی، ولی حداقل از جاهای دیگه که رفتم بهتر بوده، چند سال پیش موسسه خیراندیش تو باغ فیض رفتم ولی دیگه اونجا نیستن و نمی دونم کجا رفتن بهشون دسترسی ندارم، اونجا خیلی عالی بود، حس پولکی بودن و تیغ زدن بهمون دست نمی‌داد ولی حیف دیگه نیستن، 

الانم چون صرافان قبلا اونجا بوده و از شاگردای خیر اندیش هست میرم

دقیقا ما هم رفتیم واسه سبک زندگی ولی مشکل ناباروری هم گفتیم، اما در نهایت کلی نسخه بلند و بالا نوشت که من با هر کدوم بیشتر حال کردم انجام دادم، همسرمم بیشتر از تقویت کردن پیگیر کبد چربش شدیم چون کبد چرب خیلی روی کیفیت اسپرم اثر داره

گلم چند سالتونه شما؟ اگر فرصت داری حتما اینا رو هم انتقال بده واقعا حیفه

بعدم یه چیزی دختر گل شما که فامیل هستین حتما کیس مشاوره ژنتیک هستین و شاید pgd, اینم مد نظر داشته باش، ان شاء الله که با جنین خودتون مامان بشی ولی یه درمیلیون اگر نشد هییییییییییچ کس جز خدا و خودت و همسرت و دکتر نذار بفمن، خیلیا دلشون واسه زندگی ماها نمیسوزه... 

چرایخ بده خواهر؟؟؟

ببین نمی گم برای همه بده ولی یه جورایی مثل افراط و تفریط می مونه، واسه ما باعث اپیدیدیموارکیت شد(یعنی التهاب بیضه و اپیدیدیم) که تازه اونم تو معاینه مشخص نشد، الکی یه عمل رو دستمون گذاشت و کلی آزمایش که فهمیدن التهاب بدنت علت ویروسی و باکتریایی بوده، وقتی. پرسیدم از دکترش به خاطر کیسه یخ میتونسته باشه گفت آره، و گفت ما میگیم خنک نگه دارین با آب نه کمپرس یخ، این چیزی بود برای ما اتفاق افتاد و قرار نیست برای همه این جور بشه، فقط واسه احتیاط گفتم بدونین

عزیزم نمی دونم چرا خدا اینو به دلت انداخته چون من تقریبا خیییییلی کم استخاره میگیرم، واسه ازدواج هم ...

ان شالله😔😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ای جانم تبریک میگم ان شاءالله زیر سایه شما بزرگ شه گل پسرتون

ترانه جون شما چندسالتونه؟؟

من چرا فک میکنم خیلی سنم بالاس😔😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
خخخخخخ زینبی جون من چرا ندیدم نخود خوب نیست😁 چند روز پیش به مامانم گفتم برام درست کنه بیچاره کلی زح ...

منم نمی دونم چرا، تو این ریحانه بهشتی نوشته، حالا چه قدر معبر هست رفرنسش نمی دونم 

من که تا حالا به این نتیجه رسیدم سردیجات حالمو خراب می کنه، بهم زدن سبک زندگی به خاطر بارداری حال زن باردار رو خراب می کنه

فکر کن من همیشه گرمی می خوردم با گرمی زنده بودم الان بقیه سبک غذامو از روی دلسوزی غلط دارن تغییر دادن

نوش جونت اون نخودا، من عاشق نخودم، قبل بارداری به گفته صرافان هفته ایی دوبار یا فلافل یا دیزی یا حمص داشتیم الان 😂😂😂😂

2706