2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815707 بازدید | 668889 پست
پنجشنبه ۲۷ تیر 

ترانه جون.آز دادی؟انشاءالله ک.خوشخبری عزیزم🙏😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام دوستان  يكي از دوستان بود كه سرم ivig داشت و يكيش تو بيمارستان شكست... آيديشو فراموش كردم ...

دوستمون نی نی تپل بود.  هنوز آز نداده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خانمی چشم.اخه سری قبل ازمایششو دادم دکتر گفت خوبه دیگه قرصو نخور ولی ماما گفت نه زن بارد ...

دکتر چون ویتامین دی محلول در چربیه و اضافیش دفع نمیشه و تو بدن جمع میشه که ضرر داره

نگران نباش منم بعد انتقال بعضی وقتا اینطوری میشدم چیزی نیست خوب میشی

سلام من انتقالم منفی شد 

بعدش داروهامو قطع کردم 

از دیروز لک شدم 

و شبش یه خورده خون اومد 

حالا امروز دوباره لک شدم 

نمیدونم چرا پریود سنگینم نمیاد و باز نمیشم 

میترسم پریودم کلا قطع شده باشه 

آخه ذخیرمم ۰.۹ هست 

از این میترسم 

2728
سلام فدات شم ممنون گلم شما خوبی؟ن عزیزم برا ما کلا یجور دیگه بود.ب همسرم حجامت نگفت،گفت زالو درمانی ...

ممنونم عزيزم از پاسخت، كاسني رو كه به شمام گفته بود شماهم برگ و ريشه شو دم ميكردين؟

...
ممنونم عزيزم از پاسخت، كاسني رو كه به شمام گفته بود شماهم برگ و ريشه شو دم ميكردين؟

ببخشید شما هستین جواب سوال منو میدونین ؟؟

سلام من انتقالم منفی شد 

بعدش داروهامو قطع کردم 

از دیروز لک شدم 

و شبش یه خورده خون اومد 

حالا امروز دوباره لک شدم 

نمیدونم چرا پریود سنگینم نمیاد و باز نمیشم 

میترسم پریودم کلا قطع شده باشه 

آخه ذخیرمم ۰.۹ هست 

از این میترسم 

ببخشید شما هستین جواب سوال منو میدونین ؟؟ سلام من انتقالم منفی شد  بعدش داروهامو قطع کردم&nb ...

اثر پروژسترون که کامل از بین رفت پریود میشی به خاطر داروهاست اولش کمه بعد زیاد میشه 

خدای مهربونم شکرررررت .
به من گفتن تخمک هات زیاده چون من پلی کیست هستم اکثرا برا پلی کیست ها این اتفاق می افته فقط خدا کنه ب ...

عزیزم اینکه شکمت بزرگ شده اصلا نشونه خوبی نیست برو پیش دکترت

پروژستروناتو زدی؟

خدا جونم شکرت...
2738
عزيز دلم ان شا الله خيلي زود ميا و خبر بارداري و زايمانت رو بهمون ميدي ، اين روزهاي سخت براي شما هم ...

به سلامت زایمان کنی عزیزم💞💞

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
ببخشید شما هستین جواب سوال منو میدونین ؟؟ سلام من انتقالم منفی شد  بعدش داروهامو قطع کردم&nb ...

نترس عزیزم،طبیعیه،منم همین بود بعد از پانکچر،منم ذخیرم زیر یکه،،به خاطر داروهاست،

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
نترس عزیزم،طبیعیه،منم همین بود بعد از پانکچر،منم ذخیرم زیر یکه،،به خاطر داروهاست،

ببخشید برای اینکه بفمیم ذخیره تخمدانمون خوبه یا نه چه آزمایشی باید انجام بدیم؟همون ماه میکرو باید انجام بدیم یا چند ماه قبلش هم میشه انجام داد؟

ببخشید برای اینکه بفمیم ذخیره تخمدانمون خوبه یا نه چه آزمایشی باید انجام بدیم؟همون ماه میکرو باید ان ...

آزمایش amh هست عزیزم.هر وقت بخوای میتونی انجام بدی 

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

عزیزم داروهایی ک ب ما داد همون داروهای آماده آیت الله تبریزیان بود ک تو قوطی کوچیک هستن کاسنی هم یه پودر بود تو یکی از همون قوطیا ک همونجوری شوهرم با قاشق میخورد ازش

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام فدات شم ممنون گلم شما خوبی؟ن عزیزم برا ما کلا یجور دیگه بود.ب همسرم حجامت نگفت،گفت زالو درمانی ...

همین داروها که به شما و شوهرتون دکتر سنتی داده به ما هم داد چند ماه استفاده کردیم ولی انگار خیلی فایده نداشت شما حامله شدی؟اسپرم چند بود خوب شد؟

اثر پروژسترون که کامل از بین رفت پریود میشی به خاطر داروهاست اولش کمه بعد زیاد میشه 

چند روز طول میکشه ؟ الان ۴ روزه 

ایشالا خدا از دهنت بشنوه 

همش میترسم این ای وی اف کوفتی 

2706