2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817553 بازدید | 669011 پست
سلام دوستای خوبم بازم امشب مثل بقیه شبها بیخواب شدم خیلی غصه دارم همش میگم خدایا چرا بچمو ازم گرفتی ...

عزیزم نمیدونم چی بگم متاسفم ان شاالله به زودی همگی مادر میشیم .این شعرم بخون من همیشه اینو برا خودم میخونم .

یوسف گم گشته باز آید به کنعان ،غم مخور 

کلبه ی احزان شود روزی گلستان ،غم مخور

ای دل غم دیده حالت به شود ،دل بد مکن

وین سر شوریده باز آید به سامان ،غم مخور 

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن

چتر گل در سر کشی ای مرغ خوش خوان ،غم مخور

دور گردون گر دوروزی بر مراد ما نرفت

دائما ً یکسان نباشد حال دوران ،غم مخور 

هان مشو نومید چون واقف نئی از سرّ غیب

باشد اندر پرده بازیهای پنهان ،غم مخور

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی بر کَنَد

چون تو را نوح است کشتیبان ،ز طوفان غم مخور

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنش ها گر کند خار مغیلان ،غم مخور

خدای مهربونم شکرررررت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم من هر چه قدر برای دفعات اول به همه آرامش میدم که حالا این آزمایشات رو ندادین جای نگرانی ندا ...

شش سال نازایی.مشکلی نداریم نمیدونم چرا نشدم.اینبار ب دکترم ازمایشاتو میگم ببینم چی میگن ممنون از لطفتون.

فدات بشم شما هر وقت آز داشتی یه بررسی ویتامین د3 هم بگو برات بنویسن، این جوری خیالت راحت میشه راستی ...

مرسی خانمی چشم.اخه سری قبل ازمایششو دادم دکتر گفت خوبه دیگه قرصو نخور

ولی ماما گفت نه زن باردار کلا به ویتامین دی نیاز داره ربطی به ازمایش نداره!

بنظر شما حرف کدومشون منظقی تر و درست تره؟خودم میگم دکتر😑

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
جدی میگی!!!! یعنی الان تیترت رشد داشته؟ اینجا هم گفتی؟؟ آخه من یادم نمیاد 

نه عزیزم برنا‌ جون رفته از بتا داده ولی تیتر نه!توی ازمایش فقط بهش گفتن منفیه!یعنی تیتر رو بررسی نکردن...

اونم دیده بی بی چکها منفیه داروهاشو قطع کرده

البته من اینطوری متوجه شدم از پیاماش

ان شاالله پس فردا عدد بتاش دو برابر شده و خیال هممون راحت میشه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
رژیم درست یعنی چی؟ شبا شام سبک میخوره مثلا یه کاسه ماست یا سالاد... ناهار چون سرکار میره میخوره. میو ...

نمیدونم که اضافه وزن دارن یا نه

اگر حسابی اضافه وزن دارن باید لاغر کنن

با نخوردن وعده های مهم هم لاغر نمیشن و درست هم نیست.

مواد غذایی تون رو سعی کن تازه استفاده کنید میدونم دردسر داره اما چند وقتِ تحمل کنید جواب میگیرید

سبزی و کاهو و کلم و میوه همیشه و زیاد مصرف بشه بجاش قند و برنج و نان سفید و نوشابه و آبمیوه های مصنوعی و چیپس و قهوه ... خیلی کم بشه یا قطع بشه

طبع بدنی هر دو شناخته بشه مثلا اگر سرد مزاج هستید گرمی رو بیشتر کنید بلغمی و سودایی و ... هم برسی بشه

تو گوگل یه سرچ ساده کنی سایت هایی هست که بهتون کمک کنه ، نه که میتونید یه دکتر سنتی برید کمک بگیرید.

ویتامین های ساده و ارزان مثل E.C رو هر دو بخورید

فقط ویتامین  ایی رو ۲ یا ۳ بار در هفته بخورید

خنک نگه داشتن ب ی ض ه خیلی مهمِ

کیسه یخ تو پارچه بزاره روی ب ی ض ه هر شب نیم ساعت اگر شلوار یا ش ر ت تنگ میپوشه تغییر بده خودش رو با آب سرد بشوره

کلا راحتت کنم نباید ب ی ض ه ها گرم باشن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
این پیام من بود من از دیروزه همش شکمم درد داره و شل و سفت میشه تمام امپول و شیاف و ایزو هم دارم بی ...

درست و دقیق بگو اسهال یا یبوست منظورت؟سیب بخور انتی اکسیدان داره و میکروب کش هست

عسل و لیمو ترش هم عالی هست 

سیب رو رنده کن اکسید که شد (رنگش عوض شد) بخور

و آب ولرم نه یخچالی استفاده کن 

کلاً لبنیات رو چند روز حذف کن نترس کلسیم ت کم نمیشه.

میوه و کاهو رو حسابی بشور

اگر ا س ه ا ل شدی که روزی بیشتر از ۵ بار نیاز داری بری دستشویی موز بخور

اما اگه یبوست شدی الو و زردآلو و اب فراووون گرم بخور با غذاهای حجیم مثل خوراک لوبیا، سیب زمینی آب پز ، نان سنگک ، عدسی

برنج هم نخوری بهتره.

اگه دقیقا واضح بگی چی میشی... بهتر میشه راهنمایی تون کنیم.

دچار افسردگی بعد زایمان نشدم اما شماها منو دچار بحران هویت کردین😂😂😂😂 فسقل خان از وقتی خونه تشری ...

این بی خوابی ها رو خریدارم دوست جان.

یه راهی براش پیدا کن از دکتر ت کمک بگیر که هر دو راحت بشید 

خدا رو شکر که خوبید😘😘

2738
Smpa جون شما قبل انتقال اکویین داشتی با چه دوزی؟

عزیزم چون تا الان فرش انتقال دادم فاصله بین پانکچر و انتقالم نهایت ۳ تا ۵ روز بوده دارو نگرفتم.

اما سری اخر بعد انتقال دکتر حیدر بهم دوز ۱.۲۵ رو داد ولی دکتر خودم زاده مدرس سری قبل ترش نگفت بخورم 

چطور مگه چی شده؟

سلام عزیزم  بله امروز ۱۳ سبکلم بود پانکچر شدم  عصلات رحم و تخمدانم بدجور گرفته درد دارم ن ...

ژلوفن یا شیاف بزار و کیسه اب گرم آرومت میکنه

بسلامتی چند تا تخمک داشتی؟

سلام عزیزم  بله امروز ۱۳ سبکلم بود پانکچر شدم  عصلات رحم و تخمدانم بدجور گرفته درد دارم ن ...

کدیین کارش چیز دیگه ست باید دارو مناسب درد رو بخوری

اول کیسه اب گرم بزار خودت رو ریلکس کن شل بشی و هی منقبض نکن چون بدتر میشی

اگر دیدی خوب نمیشی ژلوفن بخور ضد التهابِ

و به آندومترت هم آسیب نمیزنه

هایپر که نشدی؟

تو دستشویی رفتن که درد مثانه نمیگیری؟!

میخوام مطمئن بشم عفونت نشده باشی 

البته عفونت انقدر زود خودش رو نشون نمیده

برای پانکچرتِ...

عزیزم من وقتی میرفتم رویان انتقال اولم منفی شد گفتن پری شدی سه ماه بعد بیا من الکی بهشون گفت دارم می ...

ازي جون اونوقت اون انتقالا نچرال بودن يا استراديولم داشتين؟ ميخوام بدونم با استراديول ميشه پي در پي رفت؟

...
مرسی عزیزم

من با يكي از شاگردي تبريزيان تماس گرفتم ازم چن تا سوال پرسيد گفت طبعت خيلي گرمه نبايد تو اين جوشونده بشيني چون اين جوشونده رحمو گرم ميكنه، البته يه چيزي بگم گفت چون اغلب مشكلات ناباروري به خاطر سردي رحمه اين دارو برا خيليا مفيد واقع ميشه ولي براي كسي كه طبع شديدا گرمي داره خوب نيست، حالا شما طبعتو ميدوني؟ سايت طبايع دات آي آر، اگه بري ازمون مزاج شناسي سوالاشو جواب بدي دستت مياد تا حدودي كه چه طبعي داري اونوقت ميتوني با خيال آسوده استفاده كني

...

سلام دوستان گلم ، من الان دارم بيمارستان ان شا الله براي زايمان ، هميشه هميشه تو يادت همتون هستم ، هيچ وقت نميتونستم براي خودم معجزه خدا رو تصور كنم ، هنوز هم باورش برام سخته ولي مطمئن مطمئنم خدا هميشه حواسش به همه بنده هاش هست ، اميدوارم خدا براي همه شما دوستان عزيزم بهترينها رو بخواد ، قابل باشم دعاگوي همه دوستان هستم .

آناي عزيزم دوست ناديده مجازي كه ديگه برامون كاملا واقعي شدي ان شا الله كه مشكلتون حل ميشه خانمي ، روزهاي سخت ميگذره ، ان شا الله خيلي زود ميا و ميگي مشكلتون حل شده . 

سلام دوستای خوبم بازم امشب مثل بقیه شبها بیخواب شدم خیلی غصه دارم همش میگم خدایا چرا بچمو ازم گرفتی ...

عزيز دلم ان شا الله خيلي زود ميا و خبر بارداري و زايمانت رو بهمون ميدي ، اين روزهاي سخت براي شما هم ميگذره ان شا الله .

2706