2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812859 بازدید | 668763 پست
میترسم خارج رحم باشه اخه درد کشاله ران دارم خاک بر سرم دو سه روزه دلروهامو قطع کردم دیروز رفتم خربذ ...

ازمایش اولت منفی شد؟دومی مثبت؟بسلامتی عزیزم نگران نباش داروهاتم زنگ بزن بپرس شاید شیاف اضافه بشه یا امپول نگران نباش استرس سمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم خارج رحم باشه اخه درد کشاله ران دارم خاک بر سرم دو سه روزه دلروهامو قطع کردم دیروز رفتم خربذ ...

😣😣😣😣😣😣😨😨😨😨😨😨😨😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭واقعا کامل قطع گردی ازمایش ندادی؟ من فکر کردم قطع کردی زود استفاده کردی

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
برنا جان یعنی ببخشیدا کتک میخام بزنمت کشتی مارو  داروهات و که قطع و وصل گردی همشم گفتی منفیه و ...

دیشب تا صبح همش توفکر وخیال بودم که جکار کنم. پس جرا بیبیچکام منفیه الانم مطمین نیستم

جواب که دادم. گفتم حرکت اسپرم میخوای چیکار؟ اولا که خیلی ها بودن با این شرایط طبیعی باردار شدن چون ...

مشکلمون الان بیشتر dfi هستش. خوزستان آز داد خیلی بالا بود. ابن سینا هنوز حاضر نشده گفتن شنبه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
دوستان سونو ان تی و ازمایشش جوابشون چندروز طول میکشه؟

سونو که همون موقع عزیزم ولی ازمایش برای من دو سه روز طول کشید که فکرکنم اونورا سریعتر بدن

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
دیشب تا صبح همش توفکر وخیال بودم که جکار کنم. پس جرا بیبیچکام منفیه الانم مطمین نیستم

ای جونم تبریک میگم عزیزم.ولی کاش قبل اینکه داروتو قطع کنی ازمایش میدادی.یعنی تو اصلا ازمایش ندادی و فقط زو حساب منفی شدن بی بی چک داروهاتو سرخود قطع کردی؟؟؟؟؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

@تورک_آنا     عزیزدلم دیروز خودم کلی به هم ریخته بودم با خوندن پیامت غم عالم ریخت تو دلم!

امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه و غمها و مشکلات دیگه سراغتون نیان...شک نکن کلی دعای خیر پشت سر خودت و خانوادته خانمی...روزهای سخت میگذره.من ایمان دارم به توانایی و صبوری شما❤

منم با دوستمون موافقم که حتما قراره درس جدیدی بگیرین و اینا همه امتحانه...امیدوارم آرامش به دلتون برگرده هرچه زودتر مهربونترین و صبورترین😘❤

2706