2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست

خانما یه سوالی دارم من دو سه روزیه و ا ژ ن م تیر میکشه خیلی نگرانم میکنه میتونه بخاطر عفونت باشه ؟کسی اطلاعی داره کمکم کنه ممنون میشم !

وقت دکترم دو هفته دیگه دارم اگه بیمارستان برم میترسم الکی گیر بدن معاینه واژینال کنن موندم چه کنم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
عزیزم حتما برو پیش دکتری که تحت نظرش هستی و نظر قطعی ش رو بشنو متاسفم برای اون سونوگراف که انقدر وح ...

سم پا عزیز واسه ضخامت نامنظم رحم به نظرت چی کار کنم امروز سیکله انتقالمو کنسل کرد گفت آندومتر هموژنه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نتونستم صفحات رو بخونم تک و توک چند تا پست روخوندم گفتم بیام صفحه 10000.....  الان فقط د ...

عزیزم این چراها رو از یک سری انسان های نمک نشناس بیوجدان باید پرسید....خدا از سرشون نگذره😠اشک بریز آروم میشی اما آرامش بخش شوهرت باش.

آنا جون خواهر خوبم من خیلی دردها کشیدم و اشک ها ریختم بخاطر کمک کردن در حق دیگران!😶

میخوام بگم خدا زود آروم میکنه دلتون رو باور کن خدا دیده و از نیت شوهرتون خبر داشته پس خودش جوابتون رو میده......

تجربه بشه براتون مثل ما .....

خیلی ناراحت شدم از اینکه اشک میریزی و ناراحتی ...تویی که انقدر جسمت قوی بود...حتما فشار سنگینی بوده براتون....

دعای بچه های اینجا همراهته.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
عزیزم حتما برو پیش دکتری که تحت نظرش هستی و نظر قطعی ش رو بشنو متاسفم برای اون سونوگراف که انقدر وح ...

عزیزم میشه یه خرده منو راهنمایی کنید ممنون میشم

از صب تا الان 12لیوان اب هم خوردم

من خیلی میترسم یکی یه راه حلی بده

اشكال نداره عزيزم حالا يه وقت ذهنتو درگيرش نكني بگي انجام ندادم!! خيلي از دكترا هم پيشنهاد نم ...

نه عزیزم. اتفاقا اونیکه همراه من انتقال داشت ، با طرازی بود ، گفت به من گفت نزدیکی نداشته باشی قبل انتقال.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
نه عزیزم. اتفاقا اونیکه همراه من انتقال داشت ، با طرازی بود ، گفت به من گفت نزدیکی نداشته باشی قبل ا ...

مرجانو اسمان شما راه حلی نداری برای این انقباضات من؟؟

نکنه زایمان زودرس بگیرم 

وااای مردم از استرس

مرجانو اسمان شما راه حلی نداری برای این انقباضات من؟؟ نکنه زایمان زودرس بگیرم  وااای مردم از ...

چی شده عزیزم؟ 

پیام هاتو ندیدم .

دکترت چی میگه؟

من ساعت ده انتقال دادم الان رسیدم خونه . شکمم انگار انقباض و کشیدگی داره.

خانما یه سوالی دارم من دو سه روزیه و ا ژ ن م تیر میکشه خیلی نگرانم میکنه میتونه بخاطر عفونت باشه ؟کس ...

عزیزم تیر کشیدن عادیه و تقریبا همه دارن اوایل ولی جلوتر ک میری کمتر میشه نگران نباش.فقط احساس فشار رو باید پیگیر باشی وگرنه تیر کشیدن و سوزن سوزن شدن مشکلی نداره

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام شما هم برای ای وی اف ازمایش ژنتیک براتون نوشتن؟ اصلا از من نپرسید مشکلی دارین یا نه ازمایش ژنتی ...

اوه چقد زیاد ، تا اونجاییکه یادمه تعیین جنسیت ۴ تومن بیشتر بود.

ممکنه برای آزهای ژنتیکی باشه؟ 

البته بازم انقدر ، خیلی زیاده.

عزیزم مطمینم یه روزی خدا یه فرشته هاشو میذاره تو بغلت.فقط به خودش توکل کن

ان شالله😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
چی شده عزیزم؟  پیام هاتو ندیدم . دکترت چی میگه؟ من ساعت ده انتقال دادم الان رسیدم خونه . شکم ...

بسلامتی عزیزم

انشالله ازمایشت مثبت بشه و بارداری بی استرسی داشته باشی

من فک کردم باردارین و ماههای بالا

گفتم شاید تجربه داشته باشین

اره شکمم شل و سفت میشه و تکرر ادرار دارم

دکتر خودم نبود دیروز رفتم پیش یه دکتر دیگه

اونم همین داروهای خودمو گفت استفاده کن تمام

همش استراحتم و اب میخورم

بیفایده

2706