2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817368 بازدید | 668996 پست
قربونت برم عزیزدلمی یادمه چقدر همدردی میکردی عزیزم الهی بزودی برای خودت باشه و من ذوق کنم از شادیت ...

ماهي كوچولو خدا حافظ خودت و نينيا و همسر محترمت باشه انشالله ب سلامتي و ارامش، التماس دعا، ميگم عزيزم شما سه تا پانكچر رو ب چه فاصله اي انجام دادين؟ من يه بار ب فاصله ٥ماه پانكچر شدم حالا ميترسم مجدد نميدونم چن ماه فاصله بدم كه خطرناك نباشه

...
آره شکمم خیلی با داره خدا کنه زودتر خوب بشه ممنون عزیزم

عزیزم مایعات زیاد بخور.... 

تو خونه زیاد راه برو.... 

بهتر میشی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها آندومتریوز رو چطوری تشخیص میدن؟

عزیزم تشخیص قطعیش با لاپراسکوپیه، اما خوب بستگی داره خودشو نشون بده به راه‌های ساده تری یا نه.... 

مثلا من نه با آزمایش نشون داد، نه یون‌های روتین چیزی نشون میداد، نه عکس رنگی.... 

برا من با معاینه ندولهای کف لگنمو دکتر حس کرد و تشخیص داد.... 

بعضا با هیچ کدوم از اینا تشخیص نمیدن با سونوی تخصصی آندومتریوز معلوم میشه بعضا شاید کلا خودشو لو نده و با لاپراسکوپی معلوم بشه.... 

من که دردهای وحشتناک پریودی داشتم اما دیدم کسایی که درد کمی داشتن اما آندومتریوز پیشرفته هم داشتن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دیروز که دکتر داشت من رو سونو میکرد (من کلا خودم رو موقع سونو بی اختیار سفت میکنم) گفت تا حالا کسی ب ...

شاید حس کرده چسبندگی داری.... 

نمیدونم.... 

حدس می‌زنم.... 

مثلا دیده تخمدانت آزاد نیست و.... 

شایدم همینجوری پرسیده.... 

2728
سلام آنا جانم، خوبی؟فرشته های قشنگت خوبن؟ آره آنا جان،اصلا براشون مهم نیست اینهمه هورمونی که آدم میگ ...

عزیزم شکر مام خوبیم.... 

دست بوسن.... 

یه مدته واقعا فرصت نمیکنم زیاد به اینجا سر بزنم.... 

دیگه نهایت بتونم میام صفحات آخرو یه نگاهی ميندازم به سری از پستارو جواب میدم.... 

هر کاری میکنم نمیرسم دیگه دونه دونه پستارو بخونم و جواب بدم.... 

همش عقب میمونم.... 

منم هرچی بهشون گفتم ساعت ۱ آمپولم رو زدن،با اینکه تو اون برگه هم نوشته بودن، هم دکتر عارفی دیر اومد ...

واقعا نمیدونم چی بگم.... 

خوب نمیرسی این همه مریض نگیر..... 

کم کاریشون ماشالله خوب توجیه میکنن.... 

حالا خودت دیر میرفتی تقصیر نینداختن گردن خودت.... 

خانونا من امروز صبح یکم خون اومد ازم بنظرتون طبیعیه بعد لاپاراسکوپی؟

من که تا چند روز خونریزی رو داشتم.... 

دقیق یادم نیست اما داشتم.... 

عزیزم من پیورگان داشتم و منوگان اگه اشتباه نکنم. دقیق یادم نیست روزی چندتا، فقط تو مطب که سونو کرد ک ...

عزیزم یادمه از بستگانتون یا آشناهاتون یکی خیلی تعریف کرد و همسرتم گفت بری پیشش درسته؟؟؟ 

ببین من نمیگم دکتر خوبی نیست اما به نظرم بهتره دکترتو عوض کنی و پیش کسی بری که وقت بیشتری برات بذاره.... 

شاید دست یه دکتر دیگه برات بهتر باشه.... 

2738
سلام خانوما🌹🌹 ميگم يه وقتايي كه عطسه يا سرفه ميكنم زير دلم درد ميگيره  براي شما هم پيش ...

بله طبیعیه نگران نباش..... 

جنین سالم با این چیزا هیچیش نمیشه.... 

من پریشب ساعت دوازده و نیم شب آمپول رو زدم یعنی همون دوازده و نیم عملم میکنن؟ 

عزیزم 12/5 شب اگه زدی پس فرداش 12/۵ ظهر عملت میکنن یعنی 36 ساعت بعدش.... 

ممنون انشاء لله خدا کوچولوهاتو برات حفظ کنه.منظورتون ازبرسی ها ی تکمیلی چیه 

آزهای تکمیلیو برات گذاشتم.... 

هیسترو هم بشی خوبه رحمت کامل بررسی میشه.... 

آره تارا جون. مشکل منم همینه دیگه. واسه همین دکتر عارفی که اینهمه ازش تعریف میکنن از چشمم افتاد. تاز ...

نگران ذخیرت نباش.... 

من بعد دو تا پانکچر و یه سال فاصله ذخیرم فقط 0/22 کم شده بود... 

اما به نظرم به پیشنهادم فکر کن.... 

تایمی که دکتر برات میذاره تو آرامشت بی‌تاثیر نیست.... 

خواهش می کنم عزیزم، دعا کن تا آخرش خوب پیش بره آنای گلم😘😘😘😘😘😘 نبودت خیلی حس میشه ولی خوشحالم ...

عزیزم یه دنیا ممنونتم.... 

از اینکه نسبت به این خونه احساس مسولیت میکنین دلمو قرص میکنه که چراغ این خونه تا ابد روشنه و همیشه هستن دوستانی که داوطلب کمک به همنوعاشون باشن.... 

بازم یه دنیا ممنونتم.... 

مطمئنم خدا پاداش محبتاتو میده!!!! 

2706