2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816801 بازدید | 668962 پست
نه اصلا ايرادي نداره عزيزم تا يك هفته طبيعيه كاملا چون دستگاه ها قدرت تشخيصشون فرق ميكنه دستگاهه سون ...

مرسي از پاسخت خيالم راحت شد😘

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر.هزینش چند میشه؟خیلی دردناکه؟

عزيزم من با بيهوشي انجام دادم ٤٥٠تومن ابن سينا

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
دوستاي گلم يه سوال مهم دارم شايد ب نظرتون بي ربط بياد ولي به نظر خودم كمتر از رعايت تغذيه و استراحت ...

عزیزم بخشیدن شعار نیست

بخشیدن یه دل بزرگ میخواد که بتونی از سر تقصیرشون بگذری و خودت رو نجات بدی ارامش درونی فقط با گذشت و فراموشی بدست میاد

من ممکن تند و تیز نصحیت کنم اما بدون هیچ فرقی با خواهرم نداری همینطور که با شما صحبت میکنم با عزیزانم هم به همین شکل برخورد میکنم.

اول اینکه هیچ کدوم از ما جای شما نیستیم که ببینیم چی به سر تو و زندگیت افتاده که دل خون گریه میکنی

آدم وقتی میخواد قضاوت کنه باید از احوالات دو طرف دعوا خبر داشته باشه پس نمیشه همینطوری بدون اطلاع بگیم عجب ادم های فلانی هستن ، خوب قطع رابطه کن یا چه و چه...

ولی نصحیتی که میتونم بهت بکنم بدون اینکه از درد دلت چیزی بدونم اینه که اول با همسرت صحبت کن و با هر روشی که بلدی راضی شون کن تا تمام تصمیم های زندگی تون رو خودتون بگیرید (از بزرگترها اگر صلاح دونستید مشاوره بگیرید اما در انتها خودتون با شرایط فعلی تون تصمیم آخر رو بگیرید)

دوم اینکه تو زندگی تون رو پای خودتون بایستید و سعی کنید کارهاتون رو خودتون بدون کمک انجام بدید 

تو کار هیچ کس دخالت نکنید و اجازه دخالت هم ندید با این جمله که زندگی هر کسی به خودش مربوطه اگه نظر من رو بخوان حتما در توانم بهشون کمک میکنم ، زندگی ما هم مثل بقیه به خودمون مربوطه و کمک و نظری بخوایم حتما ازتون راهنمایی میگییرم

خیلی مودبانه.

همه اینا وقتی اتفاق میافته که تصمیم بگیری گذشته رو فراموش کنی اما نکته مهمش اینجاست که ازش درس بگیری و نزاری دوباره تکرار بشه اینه شرط درست زندگی کردن

همه اشتباه میکنن باید بخشید ولی درس گرفت

و همسرت هم  تو تصمیمات جدیدت پایه باشه 

غصه نخور خدا بخواد بچه بده میده بخواد بگیره هم ده تا بچه داشته باشی میگیره

تصمیم اشتباه خودتون بوده که اجازه دخالت دادید و به دردسر افتادید

اگه قبول کنی خودتون اشتباه کردید و از اشتباه تون درس بگیرید خیلی جلو میافتی تا بخوای اتفاق های پیش آمده رو گردن کسی بندازی

نمیگم اونا تو مشکل پیش آمده دخیل نبودن ، نه...

میگم اونا دور از جون نادان شما چرا تصمیم نادرست گرفتی ، پس اینجا مقصر اصلی خودتون هستید اونا هم تو شریک جرم.

امیدوارم به زودی حال دلت خوب بشه

بگذر بزار روحت آروم بشه😘

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
مرسي صدف جوني، عزيزم با اطمينان كامل بهت ميگم كه صدبرابر اين كارهايي كه اينجا نوشتين رو مو ب مو ...

انشاءالله خدا خودش همه چیرو درست کنه،التماس دعا

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
واي موناجوني نميدوني چقد خوشحال شدم پريود شدي حست رو درك ميكنم ببين در حدي ك من پري شدم از شدت خوشحا ...

عزیزدلم فکر میکنم منو اشتباه گرفتی گلم ولی انشالله که همیشه دلت شاد و قلبت سرشار از ارامش باشه ❤️😘😍

2738
عزیزم تا جایی که میدونم بستگی به بیمارستان داره مثلا من فقط داروهامو پرداخت کردم و برای فریز هزینه پ ...

میلان عزیزم

یه چندتا سوال دارم

درخواست دوستی بدم بهتون؟🙈

البته اگه دوست داشتین. مجبور نیستین😊

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
خدا رو شکررررررررررر عزیزم چه قدر خوشحالم اینو گفتی، ببین این دور از دسترس بودن برای همه ماها هست ه ...

عزیزدلم مرسی در این مورد هم از دکتر سوال کردم خیالمو راحت کرد الان شما هم همینطور ایشالله که با خبرهای خوب بیام 🥰❤️🥰

عزیزم از ایتالیا خبر ندارم ولی من که  آلمان انجام دادم بیمه کل هزینمو قبول کرد ولی یه هزینه های ...

آووووو

چقد زیاد بدون بیمه. البته همسرم تو میلان شاغل هست و بیمه شده. ولی نمیدونم شامل چیا میشه بیمه ش

اخه همه بهم میگفتن چرا ایران انجام دادی اگه داری میری اونجا. منم واقعیتش از هزینه هاش ترسیدم

وگرنه اونجا برام بهتر هم بود شرایط

الان هربار باید برم تهران برا یه سونو ناقابل😕

ولی باز خدا کنه جواب بگیرم راضیم به همه چی😊

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
گلم اگر ذخیره بالا داری حتما از روز اول داروها سفیده تخم مرغ شروع کن پختن و هر روز حداقل سه تا بخور، ...

انشالله که طبیعی اتفاق بیفته یه جوری شدم دیروز که از مطب اومدم بیرون بی تفاوت شدم انقدر گریه کردم انگار خالی شدم 

حتما اگر تو این سه ماه اتفاق نیفتاد و باردار نشدم شروع میکنم امپولارو 

زینب جون چقدر دختر خوبی هستی به خدا ❤️💋❤️

2706