2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802322 بازدید | 668359 پست
بچه ها تو رو خدا کمکککککک  من سینافکت زدم ۱۰ روز  بعد الان دارم اچ ام جی و گونال میزنم&n ...

عزیزم نگران نباش اینا ترشح تخمک گذاری نیست، منم داشتم، یکی دوتا خانوم دیگه هم که با. من بودن داشتن، طبیعیه

عزیزم نگران نباش اینا ترشح تخمک گذاری نیست، منم داشتم، یکی دوتا خانوم دیگه هم که با. من بودن داشتن، ...

وای خوب شد تو اومدی 

تو رو خدا نرو 

ببین برا تو هم مثله ترشحات تخمک گذاری بود ؟؟ 

بعد هیچی آزاد نشده بود از فولیکولات ؟؟؟ 

اخه من ذخیرم پایینه خیلی میترسم 

پس برا چیه این ترشحااات دلیلش چیه ؟؟ مثله تخمک گذاریه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن اضاف کردی؟من تا دوهفته پیش ک رفتم دکتر 2کیلو اضاف کرده بودم....واااای شکم نگو من تو حسرتم ک زود ...

دقیقا منم لباس جذب میپوشم یه فسقل معلومه😂😂

وزن رو نمیدونم.وزنه ی خونه که خرابه دکتر هم بعد انومالی که رفتم وزنمو نگرفت گفت چیزی از اخرین باری که گرفتم نگذشته.ولی من قبل بارداری ۵۸ بودم.اخرین بار مطب دکتر ۶۲ بودم.الان نمیدونم چیزی اضافه کردم یا نه...من تا لباس جذب میپوشم مامانم میگه عوض کن نی نی اذیت میشه😂😂😂 نمیذاره یکم خوش باشیم با شکممون

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
من کلا فست فود خور نبودم فقط هرازگاهی پیتزا...ساندویچ هم نهایت فلافل میخوردم😁.تو بارداری هم اصلا نخ ...

منم دوبار توی بارداری پیتزا خونگی بدون سوسیس کالباس خوردم.ما که کلا سالهاست سوسیس کالباس توی خونمون ممنوع شده.ولی میگن بخاطر پنیر پیتزاش نباید زیاد خورده شه😒 منم قبلا فقط پیتزا دوست داشتم الان هر غذای مضری فکرکنی هوس میکنم😂

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2720

[QUOTE=94387440]وای خوب شد تو اومدی  تو رو خدا نرو  ببین برا تو هم مثله ترشحات تخمک گذاری بود ؟؟  ...[/QUO

عزیزم نمیدونم علتش چیه شاید از تولید فولیکول بیش از حد معمول هست یا هر چیز دیگه ولی میدونم خیلی‌ها تو سیکل پانکچر دارن و. یه چیز طبیعی هست، نگران نباش و. به دکترت اعتماد کن، ان شاالله کلی جنین‌های تپل براتون تشکیل بشه 

وای خوب شد تو اومدی  تو رو خدا نرو  ببین برا تو هم مثله ترشحات تخمک گذاری بود ؟؟  ...

عزیزم دلیلش مصرف داروهاست.اصلا تخمکات ازاد نشده.توروخدا استرس نداشته باش.استرس تخمکاتو داغون میکنه.ما هممون همینجور بودیم.بخاطر مصرف داروها ترشحاتت زیادتر میشه

عزیزم دلیلش مصرف داروهاست.اصلا تخمکات ازاد نشده.توروخدا استرس نداشته باش.استرس تخمکاتو داغون میکنه.م ...

آخه ترشحات اگه داشتم اشکال نداشت 

ببین قشنگ شبیه تخمک گزاری کش داررر 

برا شما هم کش دار بود ؟؟؟

2714
آخه ترشحات اگه داشتم اشکال نداشت  ببین قشنگ شبیه تخمک گزاری کش داررر  برا شما هم کش دار ...

بخدا من آلزایمر گرفتم درست یادم نمیاد ولی خب خیلیا داشتن...من مدلشو یادم نیست اما در حدی بود که من اینجا دکتر رفتم نمیدونست فکرکرد عفونت دارم.بعد دکتر ای‌وی افم گفت نه بخاطر مصرف داروهاست

آخه ترشحات اگه داشتم اشکال نداشت  ببین قشنگ شبیه تخمک گزاری کش داررر  برا شما هم کش دار ...

آره من و بقیه دقیقا همین شکلی بود، پس الکی استرس نگیر عزیزم و به این چیزا هم توجه نکن که تخمکهای باکیفیتی روز پانکچرت داشته باشی

مهربونا من با راهنماییاتون امروز تونستم خودم سینال اف رو بزنم

الان خوشم اومده میخوام بقیه رو هم خودم بزنم 😅

میشه برا پرگووریسم راهنماییم کنید چجوری بزنم زاویش چقد باشه عمقش چقد باشه؟

ببین دکترت چی گفت؟منم میترسم بگم بری بیمارستان بعد الکی بندازنت تو دردسر...اگرم میخوای بری بگو که ای ...

رفتم بیمارستان ...بی سوادا میخواستن معاینه کنن منم قاطی کردم و نزاشتم و اومدم ..

خدا جونم شکرررت  
رفتم بیمارستان ...بی سوادا میخواستن معاینه کنن منم قاطی کردم و نزاشتم و اومدم ..

اخ دقیقا میخواستم بگم نذار معاینه ت کنن.خداروشکر که نذاشتی.توی این شرایط معاینه کردن بدتر میکنه وضعیتتو

فعلا استراحت کن گلم.به امید خدا این روزا رو میگذرونی به سلامتی

2706