2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802035 بازدید | 668348 پست
منکه خیلی دلم خواست چنتا دونه خوردم..البته بیشتر از چنتا بود😐

نوووش جونت.نگم برات چقد هوس پیتزا و همبرگر و این چیزای مضر کردم😭😂اصلا یه وضعیه ها

اخرش یه روز‌ میخورم😑

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از زمان انتقال تا سونو ساک دکتر بهم داده بود سوتو ساک ک رفتم گفت دیگه نخور میگم نکنه اونو قطع ...

عزیزم چیزی درموردش نمیدونم

ولی الان در چه وضعیتی هستی؟خیلی شدیده خونریزیت؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
چشم میذارم گلم.کی قراره بری پیش دکترت؟ ببین گلم برای من ریسک ‌DS یا همون سندروم داو ...

برا شما تو جدول ب سندروم داون بر اساس سن زده ریسک ۱۳۸۰ و برا ریسک نهایی ۳۳۸۰ هستش و پایین ب تنهایی ۱۱۶۰ هستش . ولی برا من تو جدول با توجه ب سن ۲۷۰ و ریسک نهایی ۱۰۱۰ هستش و پایین تکی زده ۹۰ . این چجوره تفسیرش ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2456
برا شما تو جدول ب سندروم داون بر اساس سن زده ریسک ۱۳۸۰ و برا ریسک نهایی ۳۳۸۰ هستش و پایین ب تنهایی ۱ ...

بخدا منم نمیدونم عزیزدلم.من اصلا اونارو سر درنمیارم

فقط همون چیزی که پایین نوشته رو میفهمم

منم به دکترم گفتم داستان چیه چندتا عدد نوشته؟کدومش درسته.گفت اون اخری که‌ نوشته ریز شده ی همشه.یعنی از توی اونا دراوردن

عزیزم چیزی درموردش نمیدونم ولی الان در چه وضعیتی هستی؟خیلی شدیده خونریزیت؟

مثل خون پریودی میرم دستشویی چند قطره خون میاد   امروز رفتم سونو و گفتم به دکترم hcgداد یدونه زدم حالا نمیدونم دیگه چی مبخواد بشه ...

خدا جونم شکرررت  
2714
مثل خون پریودی میرم دستشویی چند قطره خون میاد   امروز رفتم سونو و گفتم به دکترم hcgداد یدونه ...

عزیزم یادت میاد رویا جون چقد خونریزی داشت ولی به سلامتی چیزی نمونده تا بغل‌گرفتن گل پسرش.مهمترین چیز اول حفظ ارامش و بعدش استراحت و استراحته.دکتر هم چیز دیگه ای بهت نمیگه‌احتمالا همون پروژسترونتو بیشتر میکنه.ان شاالله به سلامتی میگذره گلم

نرم پس بیمازستان ؟

ببین دکترت چی گفت؟منم میترسم بگم بری بیمارستان بعد الکی بندازنت تو دردسر...اگرم میخوای بری بگو که ای وی افی هستی و مواظب باشن

بچه ها تو رو خدا کمکککککک 

من سینافکت زدم ۱۰ روز 

بعد الان دارم اچ ام جی و گونال میزنم 

دیروز رفتم سونو فولیکول داشتم ولی نمیدونم چند تا ولی بزرگترینش ۱۱ بود 

و امروز ترشحات تخمک گذاری دارم 

یعنی چی شده چند تا آزاد شده ؟؟؟ 

تو رو خدا کسی میدونه بگههههههه 

عه برای منم پریناتال نوشته بود دقیقا ولی داروخونه یه‌چی دیگه داد که اینجا گفتم انا جون گفت همش یکیه. ...

وزن اضاف کردی؟من تا دوهفته پیش ک رفتم دکتر 2کیلو اضاف کرده بودم....واااای شکم نگو من تو حسرتم ک زود گنده بشه ب چشم بیاد😂ولی هنوز قابل تشخیص نیس مگر اینکه لباس جذب بپوشم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نوووش جونت.نگم برات چقد هوس پیتزا و همبرگر و این چیزای مضر کردم😭😂اصلا یه وضعیه ها اخرش یه روز‌ می ...

من کلا فست فود خور نبودم فقط هرازگاهی پیتزا...ساندویچ هم نهایت فلافل میخوردم😁.تو بارداری هم اصلا نخوردم تا هفته پیش خواهرم خودش پیتزا درست کرد خوردم البته بدون سوسیس و کالباس ..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706