2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815392 بازدید | 668880 پست
سلام خوشگلا سینال اف رو خودم میتونم بزنم؟ تا حالا اصلا امپول نزدم خودم نمیدومم چجوریه تو برشور گ ...

آره گلم همون جور عمود بزن ولی دور ناف معمولا به سمت راست و چپ اطلاق میشه اگه بعد یه مدت خواستی استراحت بدی زیر ناف بزن، نحوه زدن هم این جوره که 4 انگشت سمت راست یا چپ از وسط ناف فاصله داشته باشه، با دو تا انگشت دست چپ(اگر راست دست هستی) محل مورد نظر رو بگیر و جمع کن، و پنبه الکل بزن، با دست راستت آمپول رو 90 درجه تا آخر فرو کن و بزن بعد دست چپ رو رها کن و آمپول رو بیرون بیار

دور نافی اصلا درد نداره عالیه

دوستان کسی نیست انوکسا و اسپرین بخوره یعنی؟؟؟لطفا بگین کی اسپرین می خورین کی انوکسا میزنین ممنونم؟؟؟ ...

من آسپزين دكترم گفت ظهر نيم ساعت بعد غذا . آنوكسا هم عصر ساعت ٤ ميزنم 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین بارم نیست سه بار منفی شدم دیگه اینسری میخام بلاست انتقال بدم . حالا بهشون میگم که هچینگ انج ...

عزیزم ببین من بار چهارمم بود و مثبت شدم خدارو صد هزار مرتبه شکر

جنین هامم ۳روزه بودن هر بار

کارهایی رو که بچه ها میگن انجام بده رو بدنت کار کنی خیلی خوب جواب میده ویتامین ب۶ و ب۱۲ و امپول بکمپلکس ها رو خودت بخور از قبل انتقال و پیاده روی و اب خوردن و اب زرشک و اب انار طبیعی

من اینبارم جنینام ۳روزه بود و همش میدیم بچه ها ۵روزس ناراحت بودم که چرا مال من نیست اما اینبار با بارهای قبل من فقط به خودم رسیدم و بادکش کردم و تلیه و ویتامین و اب و پیاده روی و ۱ماه قبل انتقال اسپرین خوردم💛💛💛💛موفق باشی

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم خب این ازمایش شوهرت خیلی خوبه و بدون مشکل هست...خودت ایمنی انعقادی دادی؟شاید مشکل از ایمنی بدن ...

نه عزیزم . متاسفانه دکتر هیچ ازمایشی ننوشت واسم ـ من یبار طبیعی ، یبارم میکرو سقط داشتم . اینبارم ک رفتم دکتر ازمایش بتا قبلی میکرو مو دید دکتر گفت ازمایشت عالی بوده پس چرا سقط شده . دیگه ازمایشی ننوشت ـ شاید منتظره اینبارم سقط بشه بعد بنویسه😔منم اونوقت اطلاع زیادی از این ازمایشا نداشتم ب دکتر پیشنهاد ندادم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
2728
دوستان کسی نیست انوکسا و اسپرین بخوره یعنی؟؟؟لطفا بگین کی اسپرین می خورین کی انوکسا میزنین ممنونم؟؟؟ ...

عزیزم من قرصام زیاده حدودا اسپرینم و ساعتای ۱ میرسه بهش که بخورم

و ۷صبح و ۷شب هم هپارین یا همون انوکسا میزنم❤❤

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام بچه ها من دیروز برای اولین بار سیکلم رو با گونال اف شروع کردم. ولی از دیروز یه استرسی من رو گر ...

صد در صد شک نکن عزیزم خیلیا رو من دیدم❤❤❤❤

زینبی سلام خوبی؟ میگم جنین هایی که پوسته شون خیلی ضخیمه یعنی کیفیت خوبی ندارن یا احتمالا یعنی رشدشون ...

نمی دونم گلم من تا حالا جایی نخوندم تو سرچ هایی که داشتم، زونا ضخیم باشه با هچینگ اوکی میشه، از روی رشد قطب رویانی و تروفوبلاستی(اطراف رویان) بهش گرید میدن و آمار میگیرن هر گرید چند درصد بارداری موفق داشته

2738
سلام خانوما خوبین ؟؟؟ خانما یه سوال داشتم دکتر برام سرم آی وی آی جی نسخه کرده منم زیاد وقت ندارم یعن ...

عزیزم برو داروخانه اصلی هلال احمر با مدارکت ساعت۸صبح و تایید شه بهت میدن خیلی مناسب تر از آزاد❤❤

عزیزم نگران نباش بدن هرکسی یجوری جواب میده و حتی مپکنه یکنفر تو ماههای مختلف جواب مختلف بگیره من تو ...

خوش ب حالتون ک بنده هایی هستین مورد توجه، من که از بس نالایقم حرفی واس گفتن ندارم خیلی گناه دارم احساس میکنم اون بالا یه خورده ولم کردن گفتن برو کنار فعلا جلو چش نباش با این همه خرابی😔

...
سلام بچه ها من دیروز برای اولین بار سیکلم رو با گونال اف شروع کردم. ولی از دیروز یه استرسی من رو گر ...

بله با این موفو طبیعی هم باردار شدن، خدا خیلی قدرتمنده و ما خیلی ناتوان، فقط می تونیم دعا کنیم

نمی دونم گلم من تا حالا جایی نخوندم تو سرچ هایی که داشتم، زونا ضخیم باشه با هچینگ اوکی میشه، از روی ...

هربار ب من میگن زونا خیییلییی ضخیم بوده و رونا ال بوده و‌بل بوده و از این حرفا و منو ناامید میکنن با این زونا

...
آزمایش های ژنتیک و کاریوتایپ رو دادین؟  ایمنی و انعقادی چه طور؟ بهتون pgd پیشنهاد ندادن؟  ...

هیچکدومو انجام ندادیم عزیزم. ازمایش پارسالش موفولوژی 34 بود فقط اگر اشتباه نکنم تحرک سریعش(quick prog)  هفت بود که دکتر گفت همه چیش خوبه فقط من انتظار داشتم اینم هفت نمیبود . امسال اون گزینه شد پونزده هنوز دکتر ندیده ـ اولش ک ب دکتر گفتم گفت اصلا ب شوهرت کاری نداشته باش خودت باید تقویت بشی. من پریودام نامنظمه تنبلی دارم. لوله هامم چسبنده ست. چون سنم داره به مرز نزدیک میشه گفت بدون هیچ اتلاف وقت باید میکرو بشی. پارسال ک مثبت شد ولی افت بتا و سقط... امسالم دو ماه از روز ۱۴ پری تا ده روز ، روزی ۴تا مدروکسی پروژسترون داده. از روز دوم پری هم باید روزی ۲۲۵ واحد گونال بزنم و روز هشت برم سونو تا اینبار ببینم خدا چی میخواد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
2706