2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802189 بازدید | 668358 پست
از استرس حالت تهوع دارم من شهرستانم فردا از تهران وقت دارم بايد امروز برم تهران توروخدا بگين چيكار ...

فقط استراحت کن عزیزم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستای گلم ببخشید این روزا یا نمیتونم بیام یا میامم ضربتی میام و میرم.... 

یه مدته خیلی مشغولم.... 

از یه طرفم این سه تاوروجکککککک مریض شدن.... 

امان از دست وروجک بزرگه..... 

میره سر کار هر چی ویروسه به خود‌ش میاره خونه... 

خلاصه حسابی مشغولم.... 

اما بازم شکر.... 

دلم حسابی براتون تنگ شده.... 

وحشتناک خوابم میاد.... 

گفتم تا آخرش میخونم اما هنوز 100 صفحه عقبممممم.... 

اووووووکی بشه 100 صفحه رو بخونم..... 

تازه فردا فرای این صفحات زیاد میشن.... 

انشالله با شادیاتون پر شده باشه این همه صفحه.... 

دوستون دارم عزیزای من.... 

فعلا برم لالا.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم رفتی سیکل انتقال؟ضخامتت ک خوبه9هست

نه عزیزم، خودمم فک میکردم برام این ماه انتقال میدن، اما از دستور دارویی دادن برای روز اول پریود بعدی، وداروهامم آسپرین روزی یه دونه و استرادیول 2 میل روزی 3 عد هست و گفتن پریود که شدی روز 9 یا 10 بیا سونو، راستی دکتر قاسمپور شیرازی تو مطب دکتر رستمی منو سونو کرد عزیزم، دکتر شما هست درسته؟ 

دوست جان همه چی خوبه.فقط مایع تو کلدوساکت داری احتمالا هایپری.رژیمتو از الان رعایت کن.پرپروتئین.قرص ...

عزیزم این سونوی روز 12 پریودی هست و 2تا پریود بعد از پانکچر، که میخوام برم سیکل انتقال، شاید هنوز به خاطر داروهای تخمک کشی هست که فولیکولام زیادن

2456
گلم نوشته رحمت دارای موقعیت قدامی با ضخامت 9 میلی متر و عالیه،سایز هر دو تخمدان نرمال هست و در تخمدا ...

نه عزیزم بهم گفتن پریود که شدی از روز اول 3تا استرادیول 2 میلی شروع کن و روز 9 یا 10 پریودی بیا سونو

خدایا هدایت کن این دکترایی که هیچی از ادبیات صحبت با کسی که با هزار امید رفته پیششون رو بلد نیستن، ا ...

زینب جون من آدم حساسی نیستم اتفاقا وقتی کسی اینجوری باهام برخورد میکنه چون اهل مبارزه هستم انگیزم چند برابر میشه واسه مبارزه و پیروزی ولی خب همه عکس العملشون این نیست ممکنه ناامید بشند و بسرعت تسلیم یک تصمیم اشتباه بشند یا کلا منصرف بشند از ادامه درمان. واقعا چرا بعضی پزشکا اخلاق حرفه ای رو رعایت نمیکنن نمیفهمم.

حتما دو سه ماه دیگه با کپی پروندم میرم مطب ایشون و حرفای پارسالشو  میگذارم پیش روش تا یک کم در مورد روش بالا بردن مثبتاش فکر کنه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم میدونم واقعا شرایط سختی داری نمیدونم چی بگم ک ارومت کنه ولی از خدا  بخواه هر چی ب صلاحته ...

ممنونم عزیزم از اینکه درکم میکنید و دعام میکنید، از خدا همینو میخوام سپردم دست خدا توکل به خودش

الحمدالله❤
2714
عزيزم يك پيشنهاد بهت ميكنم ، دوشنبه كه ميري سونو اصلا بهشون نگو دكترها يا سونوگرافيهاي ديگه بهت چي گ ...

مامان سبحان جان اتفاقا روزی که برا بار دوم رفتم سونو دکترم نامه داده بود و تو نامه نوشته بود که مشکل چیه اونم صاف رفت سروقت همون که اون گفته بود، خودمم حس میکردم دلش میخواد یچی دیگه پیدا کنه به دکترم بگه دیدی من بیشتر فهمیدم چون همش میگفت بزاااااار ببینم چیز دیگه ای پیدااااا میکنم!!

برا دوشنبه هدفم همین بود هیچی نگم ولی فکر کنم‌چون نوبت نمیدادن شوهرم بهشون گفته چی شده و اصرار کرده نوبت بدن که دکتر گفته سونوها قبلیشم بگین بیاره! خدا کنه یادش رفته باشه منم هیچی نگم دقیقا دلم میخواد اگه هیچی ندونن ببینم خودشون چی میگن توکل به خدا

الحمدالله❤
نه بابا الان دکترا فقط دل آدم رو میترکونن بیخیال ولش کن چی هست مگه اگه رشد نی نی ت طبیعی هست دکترا ر ...

آره بخدا هر بار کلی پول میگیرن چند جمله که بهت بریزه میگن ولی نه راهنمایی میکنن نه چیزی رو بعهده میگیرن فقط در حدی که بدونن زجرکش میشی میگن و تمام،

عزیزم ان شاالله که نی نی های جاریتم سالم بیان بغل مامانشون حتما همسان هم هستند🌻

دعام کنید هر چی خیره برام پیش بیاد عزیزم...

الحمدالله❤
سلام عزیزدلم.از ته دلم دعا میکنم سونوی دوشنبه بهت بگه که همه چی عالیه و نی نیت صحیح و سالمه فقط اینک ...

عزیزم خیییلی ازت ممنونم که با دل مهربونت برامون دعا میکنی🌻  اگه دکتر فراموش کرده باشه من کی بودم که نوبت گرفتم بهش نمیگم‌ جریان چی بوده به امید خدا،

آره بنده خدا روشانیلو دیدم چقدر اذیتش کردن خدا خواست و نی نی ش سالم بوده حتی بهترین دکترا بهش گفتن مشکل داره خداروشکر که نی نی ش سالمه،

پس حرکتاش اشکال نداره خداروشکر، تو اکو قلب دکتر هی با خنده میگفت چقدر شیطونه چقدر با دستاش بازی میکنه طور بدی نگفت ولی این دکتر آخری یطوری گفت یعنی چی چقدر عجیبه از این بابتم نگران شدم😞

بازم ممنونم عزیزم التماس دعا...

الحمدالله❤
از سونوش راضی بودم  پارسال قبل عمل فیبروم رفتم سونوم کرد اندازه و جای فیبرومهارو دقیق گفته بود ...

😲وااا چه حرفايي چ لحني چ قضاوتهايي خدايا خودت كمكمون كن، باز هزار افرين ب شما ك قبول نكردي، من خيلي ضعيفم هر چي چرت و پرت ك تو اين مسير ميگن باور ميكنم داغون ميشم از شماها دازم ياد ميگيرم كه نبايد هر چربي رو باور كنم، خدا خيرتون بده، تارا جون مثلا همين جنين شناس تو شهرستان بهم ميگه آزمايش همسرت تو ابن سينا غلطه و چيزي كه من ديدم تو امكان نداره با اي يو اي يا طبيعي نتيجه بگيري ولي دكتر جنتي و انصاري پور تو اين سينا ميگن تو نبايد سريع اي وي اف ميكردي بايد كمي صبر كني، باز برگشتم شهرستان جنين شناس رو ديدم با يه لحن مزخرفي قهقه ميزنه  ميگه سَرِكارت گذاشتن و ازمايش ابن سينا غلطه😭

...
آره درسته ولی چرا من یجاهایی خوندم بعضیا بعد عمل بدتر میشه شرایطشون یا اینکه زود بر میگرده

عزیزم خوب ریسک برگشت هست به شرطی که بعدشم کنترل نشی..... 

البته من الان از سال 94 اصلا برگشت نداشتم ولی مرتب چکم شدم. و یه دوره هم ویزان داشتم بازم برام ویزان تجویز شده.... 

به هر حال هر دوره پریود شدن ریسک برگشت  آندومتریوز رو افزایش میده.... 

اون prpنیست

عزیزم یه لنفوسیت تراپی ظاهرا هست که یه جورایی شبیه پی آر پی هست اما لنفوسیت تراپی دیگم هست متفاوته فکر کنم از خون همسر به شما هست.... 

2706