2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802312 بازدید | 668359 پست
سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوش ...

سلام عزیزدلم.از ته دلم دعا میکنم سونوی دوشنبه بهت بگه که همه چی عالیه و نی نیت صحیح و سالمه فقط اینکه منم با مامان سبحان جون موافقم،بنظرم وقتی دوشنبه رفتی پیش سونوگراف اصلا حرفی درمورد سونوهای قبلیت و حرفاشون نزن.بذار کارشو بکنه بررسی کنه ببین حرفش چیه...ان شاالله که خدا کمکت کنه و دلت شاد شه..ماها به سختی این وروجکارو به دست اوردیم و نمیتونیم تصور کنیم چیزیشون بشه خدای نکرده...اما تو درنهایت بسپارش به دستای مهربون خدا...من دیشب رفتم پستای روشانیلو جون رو خوندم...اشکم دراومد وقتی درمورد راهکار سقط تو هفته های بالا پرسیده بود...دیدی که خداروشکر نی نیش صحیح و سالم بود.همه ی اون حرفا فقط خطا و توهم دکترا بود!عزیزدلم با تمام وجودم دعا میکنم بهترینها برات اتفاق بیفته❤ منو بی خبر نذار از حالت

درضمن فکرنمیکنم حرکتای نی نی معنی بدی داشته باشه...من هفته ی بارداریم با یکی از اقوام یکیه،اون نی نیش سونو ان تی گفته بود پسره ولی انومالی گفته بود دختر،اما همش بهم میگه خیلی خیلی حرکت میکنه بچم.با اینکه من تااازه دارم یه کوچولو وول خوردن وروجکمو متوجه میشم.بنظرم اهمیت نده به این حرفا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از راهنماييات عزيزم دكتر به من گفت بجاي ٥.٥ قرص تو هفته ٦.٥ قرص بخورم توكل برخدا  انشا ...

فداتشم.ان شاالله حل میشه❤

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2456
اون برای در نظر گرفتن خطای سونو هست....  شما رندش کن اما بدون این میزان خطا رو ممکنه داشته باش ...

مرسی عزیزم.اخه هنوزم هفته ی بارداریمو نمیدونم دقیق😂

سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

ای وای من!چی شد اخه؟!!!!چراااا

دلم گرفت عزیزم😔خدا خودش به دلت ارامش بده هرچه زودتر❤

2714
سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سو ...

خدایا شکرت.... 

گوارای وجودت.... 

انشالله اون بزرگه و قویه دست داداش یا آبجیشو میگیره با هم شاد و شنگول و سالم میپرن بغلت.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بچه ها امپول هاش سي جي اويترول از كدوم داروخونه ميتونم پيدا كنم؟

اگه تهراني برو داروخانه بيمارستان بهمن من از اونجا گرفتم

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
از کجا بفهمیم رحم سرده خب😳

عزیزم من معمولا زیر شکمم و حتی واژنم حس سردی و یخ بودن داشتم.... 

موقع پریودی رنگش تیره و لخته سیاه زیاد داشتم... 

معمولا لک بینی قبلش هست و خونریزی یهویی شروع نمیشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بچه ها کسی بوده باراول میکروش مثبت شده باشه

بله عزیزم زیاد بودن.... 

خداروشکرعزیزم. من مورفولوژی همسرم1درصده میترسم

عزیزم من با مورفوی بین صفر و یک الان دو تا شیطونک ناز دارم.... 

سلام دوستان من شش هفته رفتم جنین نبود دوباره ۸هفتته رفتم خداروشکر قلبش هم میزد فقظ تعداد ضربان۱۶۷ بو ...

عزیزم مبارکه.... 

انشالله 120 سال صحیح و سالم میزنه.... 

وای نه من امروز اش خوردم با سیر ی بشقابم خوردم🤦‍♀️

نوش جونت..... 

2706