2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811314 بازدید | 668719 پست
دوستان و آنا جان يه نظر ميخاستم ازتون :  بتاي ١٥ انتقالم ٣٤٠ بود   بتاي ١٨ انتقالم ...

چرا اینقدر ازمایش میدی عزیزم 😀

من که فقط یبار دادم همون ۱۴ انتقال 

دکتر به شوهرم گفته بود نیاز به تکرار نیست منم نرفتم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقدر ازمایش میدی عزیزم 😀 من که فقط یبار دادم همون ۱۴ انتقال  دکتر به شوهرم گفته بود نی ...

نميدونم 🙈🙈 بار دوم كه دكتر گفت برو ولي بار سوم خودم رفتم واسه محكم كار دادم 😊😁نميدونم چرا وسواس گرفتم خداكنه زودتر هفته ذيگه بشه

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
دوستان آزم رو یه نگاه میندازین؟ مشکل انعقادی دارم؟

عزیزم فکر کنم این آنتی بادی به مشکل انعقادی مربوطه.... 

یعنی فاکتورهای انعقادیتو تحت تاثیر قرار میده.... 

البته اگه درست متوجه شذگده باشم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
ممنون....  ببخشین دوستان خیلی مشغولم فقط بدو اومدن جواب این سوالو پیدا کنم....  ابن سینا ...

آنا جان من رویان انجام دادم پانکچر و انتقال و داروها شد 5 یا 5ونیم حدودا، اگه سختشونه اونجا هم گفتم اطلاعاتش رو بدونی شاید به دردشون خورد

دوستان من ١٣ماهه اقدامم خودم مشكلي ندارم  شوهرم مورفولوژس اسپرمش٣ هست و تحرك رو به جلو٣٧ مي خ ...

عزیزم حرکت aو b رو جداگانه میشه بگی؟؟ 

سن خودت و همسرت و تمام بررسی هایی که تاحالا انجام دادین از آزمایش بگیر تا عکس رنگی و... هم بگو گلم

به نظر میاد حداقل دو بار دیگه آی یو آی کنی بهتره 

میکرو کلی دارو های با عوارض زیاد داره با استرس شدید تازه بارداری با میکرو خیلی ریسک ها داره که خواستی خصوصی بیشتر بهت میگم و اصلا به عنوان راه حل اول بهش نگاه نکن

اوووف چه پنج شنبه اي بشه با مامانهاي جديد  الهام  الين  مسي  تارا  مسي ...

عزیزم دست گلت درد نکنه.... 

منم یه برنامه دارم برگردم از اول تاپ ک آمار خیلی اطلاعات مفید رو بگیرم.... 

انشالله اون موقع حسابی کمکم میکنی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام بچه ها .و استارتر عزیزم ی سوال دارم بچه ها هزینه ای وی اف چقدره کسی میدونه

بستگی به مرکز داره، رویان 5ونیم با داروها،ابن سینا 7، جاهای دولتی خیلی کمتر هست که من اطلاع ندارم، مراکز دیگه هم نمی دونم چه قدر میشه

من قورمه سبزي خوردم كلي هم خوردم! پنج شنبه هم جايي باغ مهمونمون كرده بودن كلي زعفرون رو پلو بود تا ج ...

دور از جونت عزیزم.... 

هیچ چیزی در حد کم صرر نداره.... 

حتی دور از جون من مثال میزنم مرگ موسم زیاده روی نکنین ضرر نداره..... 

خخخخخخ.... 

حالا هوس نکنی امتحانش کنیا!!!! 

من برا مزاح میگم.... 

خخخخخخخخخ.... 

چرا هويج و عسل ضرر داره من خوردم😱😱😱

حالا با یه بار خوردن هم هییییییییییچی نمیشه عزیزم خیالت راحت، حتی با چند بار خوردن، اینا برای سنگ تمام گذاشتن شدید برای نی نی هست، خیلی خودتو درگیر نکن، در حد آگاهی بدون برای بعدا

سلام دوستان من سه بار انتقال منفی داشتم آخرین بار دوهفته پیش منفی شدم😢 راستش خیلی امیدوار بودم که ب ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم.... 

عزیزم آز کاریوتایپ دادین؟ 

دیروز با اینکه میدونم خیلی خیلی زوده ولی بی بی چک گذاشتم که منفی بود..بهم گفتن ۴ تیر آزمایش بدم ولی ...

مگه مایکروفره😂😂😂😂صبر کن مامان عجول، ولی خدایی 4 تیر هم خیلی دیر نوشتن آزمایشو، به نظرم 1 تیر هم نشون میده، زودتر آز بده ولی بی بی جیزه

2706