2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816960 بازدید | 668977 پست
قربونت. ان شاءالله همه با هم😍 ببخشید سوالا زیاد بود دکتر یادم رفت. من دکترم دکتر فرهنگ ادیب هست.از ...

ذخیره تخمدانت خوب بود که عملت کردن؟

تو پانکچر بعد عمل چند تا تخمک و جنین داشتی؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه انگار. راستش اول که رفتم ، طرازی گفت غلظت داری ، آسپرین رو بخور. بعد آز رو نوشت. که البته آزش ا ...

آره اگه تونستی حتما انجام بده.

اینم فک کنم در مورد ایمن بودن یا نبودن بدن در مورد بیماریه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سو ...

ای جونم مبارکت باشه عزیزم

اخیش خیالمون رو راحت کردی چقدر خوشحال شدم براتون🌹😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عزیزم خودتو نگران نکن. سیر با داروهای انعقاد خون میگن تضاد داره. حالا دکترم نشنوه منم دو دونه سیر خ ...

نوش جونت عزیزم دیگه جای دخملی سفت و محکم شده با دوتا سیر چیزیش نمیشه😍

خدا جونم شکرت...
2738
ای جونم مبارکت باشه عزیزم اخیش خیالمون رو راحت کردی چقدر خوشحال شدم براتون🌹😍😍

عزیزمی   ممنونم ...حالا از این به بعد باید  استرس قلب داشته باشیم مگه استرسای ما تموم شدنیه   

خدا جونم شکرررت  
خداروشکرعزیزم. من مورفولوژی همسرم1درصده میترسم

بسپر به خداا من دوستم یه درصد بود با اولین بار گرفت و الان ۸ ماهشه ...توکل به خداا کن خدا بخواد حتما حتما مامان میشی 

خدا جونم شکرررت  
سلام دوستای خوبم ...امروز رفتم جواب بتا گرفتم ۴۷۸۰ شدخ بود بردم پیش دکتر جوابو گفت همین الان باید سو ...

ای جونم😍

مبارکت باشه عزیزم🍀☘🍃

ان شاءالله صدای قلب هر دو جوحه ات رو بشنوی خواهرم❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نه حالا بهم گفته بودن یکماه دیگه آزمایش بده من خودم زودتر رفتم دیدم دارم نزدیک میشم به موعدم رفتم آز ...

عزیزم سری بعدی که رفتی دکتر غدد بگو لوو خارجی برات بنویسه.بنظر من زودتر نتیجه میده.🍃

۱تیر عزیزم نمیدونستم البته کنارش کلی خنکی خوردم تخم شربتی و دوغ و ماست و... کلا هر چی گیرم اومده خو ...

عزیزم تیرماه برای من خیلی ماه عزیزیه❤

ان شاءالله که برای توام مبارک باشه🍀

عزیزم همین دوغ و ماست رو یکم نعنا بریزی حله.

منم همه چی خوردم والا.

بسپر به خداا من دوستم یه درصد بود با اولین بار گرفت و الان ۸ ماهشه ...توکل به خداا کن خدا بخواد حتما ...

ممنونم. انشالا 

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2706