2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812846 بازدید | 668763 پست

بچه هااا چندتا سوال دارم کسی میدونه دریغ نکنه ممنون میشم 

Fattore V, Fattore II e MTHFR, AGT, ACE; APO E, Fattore XIII, PAI-1, HPA, HFE

این ازمایشات برای چیه ؟؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه میخوام بگم بهتون شماهم وقتی پریودتون نزدیک میشه منو ببخشبد این سوالو میکنم موقع ن ز د ی ک ی درد رحم احساس میکنید ؟؟ نرمالهههه ؟؟؟ 

بچه ها اینم بگم من قبلا زمان پریودیم فقط یه روز بیشتر لک نمیدیدم یا دو روز الان ۳ سالی میشه لک بینیم حتی ۵روزم میرسه و اینم بگم دوجور مکمل استفاده کردم با اولیش اینطور نبودم ولی درد پریودی شدبدی داشتم 

با این مکمل تازه هم لک بینی دارم ولی دردی احساس نمیکنم بنطرتون تقصیر مکملاست یا یه جای کار میلنگه ؟؟؟😞😞😞

@sm_pa    

@تورک_آنا    

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
فقط حتما بمون اونجا و تحت نظر باش. من یکی رو دیدم بیمارستان ۱ هفته بود اونجا و خوب شد. تو هم زود خوب ...

اره عزیزم فدات 

منم تقریبا پنج روزه فکر میکنم فکر میکنم بستری هستم 

باور کنید تو اینجا زمان از دستم رفته 

ایشالله زودتر از این زندان و سلول انفرادی ازاد میشم

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
عزززیزم من که همش تو فکرتم و دعا میکنم ان شاالله زود خوب بشی و از بیمارستان راحت بشی، این یکی دو روز ...

ممنونم عزیزم 

اتفاقا صبح دکترم باهام تماسگرفت گفت اگر تا فردا وضعیتت تثبیت بشه صبح مرخصت میکنم

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
بلا بدور باشه کاش بستری میشدی تا حالت کاملا خوب بشه 

بستری ام عزیزم 😁

عزیزم حالت بهتر شد ؟

هنوز درد دارم ولی قابل تحمل هست دکتر گفت وضعیتم تثبیت بشه فردا صبح مرخصم دعا کنید حالم بدتر نشه و راحت بشم فردا

عزیزم آمپولات چی بود و چند واحد که هایپر شدین؟ قبل تخمک کشی هم دردی چیزی داشتین؟

عزیزم تعدادش بالا بود تقریبا روزی ۳ تا امپول میزدم چندروز اول فقط گونال ۲۲۵ واحد روزانه میزدم بعد شد روزانخ ۱۵۰ واحد 

اره تقریبا از ۳ روز قبل عمل درد شدید داشتم برای نشستن و بلند شدن هم مشکل داشتم فکر میکردم بعد از عمل راحت میشم😔😔😔

عزیزم تعدادش بالا بود تقریبا روزی ۳ تا امپول میزدم چندروز اول فقط گونال ۲۲۵ واحد روزانه میزدم بعد شد ...

الان برا منم اینجوری اولش درد نداشتم ولی سه روزی بدتر شدم زیر شکمم و کمرم درد میکنه برا من گونال روزی 150 واحد تا فردا که برم سونو ببینم چیکار میکنه دکتر

باشه عزیزم پشیمون شدم  .عصبانی نشو 😢

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام گلم.خوبی؟ ببخشید در چه مرحله ای هستید؟همسرتون هنوز مکمل استفاده میکنه؟ اوضاع اسپرم بهتر شده؟دی ...

سلام .مرسی عزیزم.آخرین بار ک آز داد دی اف آی از ۸۰ رسید به ۳۸ الان هم داره مکمل استفاده میکنه چندروز دیگه میره آزمایش بده امیدوارم اوضاعش خوب باشه

2706