2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815912 بازدید | 668906 پست
عزیزم خودتو نگران نکن.... حتما صلاح بوده زودتر بزتی.... اگه درست نبود مطمئن باش نمیزدن.... هر چی ...

حق با شماست گلم.اوایل خیلی تو فکرش میرفتم تا اینکه دو شب قبل توی نت سرچ کردم.دیدم توی ماماسایت که همه سوالاشونو از ماما میپرسن یکی دقیقا تو شرایط من سوال پرسیده بود که ماه ۴ رفتم بهداشت برام واکسن کزاز زدن و الان همه جا دیدم نوشتن باید ماه ۷ و ۸ بزنی.اتفاقی برای جنینم نمی افته؟

ماما جواب داده بود نه هیچ خطری نداره و هیچ فرقی هم نداره کی بزنی،ماه ۷ تو پروتکل نوشته شده که کشوری یکدست باشه و همه هماهنگ با ازمایشای مرحله ی دوم برن واکسنو بزنن

دیگه از وقتی اونا رو خوندم خیلی خیالم راحت تر شد...از شما هم ممنون گلم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم خیلی از دردها طبیعین.... به درهای منطقه حضور وروجک حساس باش که تگه انا با استراحت رفع بشن جای ...

چشم عزیزم.اره متوجه شدم فقط درد نواحی شکم یا کمر اگه شدید باشه نگران کننده ست.رفتم بهداشت هم ماما اینو گفت...ان شاالله مشکلی نباشه و همه مامانا به سلامتی نی نیاشون رو بغل بگیرن...هرکی دلش نی نی میخواد هم هرچه زودتر به آرزوش برسه❤😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونم عزیزم از وقتی که میذاری و جوابمو میدی❤❤❤ ممنون عزیزم همچنین شما🌹🌹🌹

فداتشم کاری نکردم.وظیفمه.هرچیو بدونم حتما جواب میدم گلم😘ان شاالله نی نی نازتو صحیح و سالم بغل میگیری

فدات بشم آنا جون شما خانومی عزیزم قسمته خواهر کاریش نمیشه کرد. دو زوزه اومدم تهران حال و هوام عوض ش ...

الهی بگردم خواهری...😔

ان شاالله این روزا هم میگذره و تو اوج بی خیالی وقتی که اصلا تو فکر نی نی هم نیستی خدا معجزشو میذاره توی دلت....به حق همین روزا دعا میکنم خبر مامان شدنتو بخونم اینجا ثمین جونم

فقط یه مدت به ذهن و روح و جسمت استراحت بده مهربونم...❤

2728
عزیزم به  خونه خودت خوش اومدی....  به نظرم برا انتقال مجدد عجله نکن....  اول ببین چ ...

ممنون عزیزدلم

اصلاپیگیرنشدن،حتی دکترم برام این ازمایشارو ننوشت 

بهش پپیشنهاددادم گف بیاجامن بشین 

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
عزیزم خوب این میتونه بی تاثیر نباشه....  شاید پی آر پی برات خوب باشه پيشنهادشو به دکترت بده... ...

تا حالانشنیدم چ هست؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
رفقا من ماه بعد میخوام برم برای انتقال بعدیم.جنین های فریز.طبق معمول هم یک ماه ال دی میخورم و انتقال ...

عزیزم با دکترت مشورت کن چون به شرایطت اشراف داره سرخود نکن اینکارو.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738
عزیزانم اگه میشه یکبار دیگه م رژیم هایپری رو بگید

آب زیاد.... 

پروتئین زیاد یعنی گوشت و مرغ و ماهی..... 

سفیده تخم مرغ آب پز هر چند تا که بتونی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@تورک_آنا     آمپول میکرورلین ،همون آمپول دکا  هستش؟

عزیزم فکر کنم دقیق نمیدونم..... 

شاید دقیق یکی نباشند اما تقریبا از یه خانواده فکر کنم باشن..... 

@تورک_آنا      آمپول میکرورلین ،همون آمپول دکا  هستش؟ نام دارو: تریپتورلین۳/۷۵ ...

عزیزم دقیق گفتم نمیدونم اما دسته بندی‌های که کردی تقریبا از یه خانواده هستن و کاربردهای مشابهی دارن.... 

@تورک_آنا      آمپول میکرورلین ،همون آمپول دکا  هستش؟ نام دارو: تریپتورلین۳/۷۵ ...

بله عزیزم الان چک کردن میکرورلین و دیفیرلین نام علمیشون یکیه.... 

ال کارنیتین هم روزانه دوتا دوز ۵۰۰ میخوره.که اینو از همون اول که فهمیدیم کلا همه چی صفره داره میخوره ...

عزیزم همسرت چربی خون داره؟ 

همسر من داشت وقتی چربی‌ش درمان شد مورفو بالا رفت شاید بی ربط نباشه.... 

دوستان اگه شوهرتون مشکل داره گرده نخل خرما و گرده گل رو با عسل و خرنوب قاطی کنین بدین هرروز ی قاشق ص ...

عزیزم اگه طبع همسرانشون گرم باشه اصلا خوب نیست.... 

من همسرم طبعش گرم بود گرمی زیاد شرایطش رو بدتر کرد..... 

عزیزم اینارو با توجه به شرایط و طبع همسر باید استفاده‌کرد شوهر بیچاره ی من انقد به اصرار من گرده ی ...

دقیقا..... 

یه نوع درمان برا همه نمیتونه خوب باشه..... 

2706