2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812244 بازدید | 668733 پست
عزیزم من روز انتقالم التهاب و سوزش شدیدی داشتم و حس میکردم اون تو کاملا زخمه اما انتقال دادن.... پم ...

واقعا چقدر خوب،  میشه بگید کجا انتقال انجام دادید؟  مطب دکتر یا کلینیک ناباروری؟  آخه من رویان میرم اونجا هم خیلی گیرودار میدن هنوز نوبت دکترم نشده میترسم برم بگن که تا عفونت و التهابت خوب نشه آی یو آی انجام نمیدن و من بازم کلی زمان از دست بدم،،،  امیدوار شدم که اونجا اگه انجام ندن برم دکتر بیرون اون با وجود التهاب انجام بده 

راستی یه سوال پس التهاب مانع بارداری تو اینجور مواقع نیست!؟  چون مال شما خداروشکر مثبت شده

مرسی انقد نگران بودم میگفتم شاید ی طوریم شده دکترا تشخیص نمیدن.... آن شالله 

نه عزیزم.....انشاله نتیجه میگیری....الان دارو مصرف میکنی با عشق و انرژی مثبت برو جلو....

باور میکنی من با حس مادر شدن آمپولا رو میزدم😎

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سارا جون من قبل از هرکاری اول رفتم یک ماما که تو گچساران محشره اومد شیراز من رفتم پیشش باور میکنی دا ...

اره واقعا داروهای این ماما خونگیا هم  گرونه.منم پارسال امتحان کردم ولی جواب نگرفتم .بمنم از اونا که میگی برای واژن داده بود .یه نوع هم خوردنی بود یه جوشونده هم بود .یه معجونم با عسل برای همسرم داده بود .۵ ماه استفاده کردیم ولی بقول شما شانس نداشتیم😔 در صورتی که یکی از دوستام پیش همون ماما جواب گرفته بود الانم یه دختر داره

اره  الان از ۳۰ ببمارستانم  دردم با مسکن اروم میشه وگرنه یه بند درد دارم  معده درد ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات

خدا کمک کنه زودتر خوب بشی 

ما اینجا همه دعاگوت هستیم و تنها نیستی

تحمل کن روزهای شیرین در راهِ

چند تا جنین برات تشکیل شده خبر داری؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2728
فدات عزیزمِ🌺.وای اره نفر اول نوبت گرفته بودم ولی 4ساعت طول کشید تاکارم انجام شد..اره خود دکتر گفت ر ...

عزیزم یه ماه دیگه انشالله حسش میکنی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام.منم شریعتی میرم برا ای وی اف.واقعا رسیدگیشون خوبه.اولش میگن 5تومن ولی برا من دو تومن شد.چون بیش ...

عزیزم ،شریعتی میری طرح دولتی شامل تون نشده؟

زیر ۴۰سالی؟ بچه داری ؟

سلام.منم شریعتی میرم برا ای وی اف.واقعا رسیدگیشون خوبه.اولش میگن 5تومن ولی برا من دو تومن شد.چون بیش ...

عزیزم منم شریعتی میرم. تو چه مرحله از ای وی اف هستی؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
عزیزم کزار رو نمیدونم اما یادمه من سرخچه رو بهداشت اون زمانا برام چکاپ نوشته بود فهمیدم وامسن لازمم ...

ممنونم عزیزم..🍀

اتفاقا دیروز رفتم بهداشت.چون دفعه پیش که رفتم آز تیروئید نبود ثبت نام کامل نشد.البته بیشتر رفتم گفتم صدای دخملی رو بزاره مثل بار اول ک رفتم.💞 که آز تیروئید رو بردم و ثبت کردن.در مورد آزقند گفت... گفتم دکترم ۱۹ام خرداد نوشته برام. گفت پس همون تاریخا هم جواب آزت رو بیار هم برای چکاپ وزنو قدو صدای نی نی.😍

دیگه چون شنبه دکترم صدای قلبشو گذاشت برام.. اصرار نکردم😁

در مورد واکسنام گفت هپاتیتو نمیخای ایمنی.. اما کزاز ۲۷ یا ۲۸ هفته میزنیم.

سرخچه رو چیزی نگفت.حالا همون موقع ک برای چکاپ و بردن ازمایشا میرم میپرسم.

میسی☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نه عزیزم..همه دور همند..هرکی رو ی صندلی میشینه کلا داخل اتاق شلوغه خیلی..واس سونو هم همه شلوار ب دست ...

خخخخخخخخخ..... 

یه لحظه تصور کردم با اون شلواراتون تو دست و صف..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@elhamiiiiiiiii     عزیزم درچه حالی؟؟داری استراحت میکنی دیگه گلم ؟!😍

سلامم قربونت برممم بد نیستم استراحت   چی بگم دیروز یکم بع همسرم کمک کردم برای اشپزی الانم که درازم و هی پام گلاب بع روت د س ش ت و یی هست😂😂 همش میرم میالم واسه خودش فعالیت هست😂😂 پایین خونمون دارو خونه هست سفارش دادم نداشت لاک پشتی رفتم اومدم 😆اولین بار بود بیرون رفتم امروز ۶ روزم شده ! 

از خودت چه خبر گلمممم اخرش تصمیم گرفتی چیکازکنی ؟ 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
پریچهر جون به شما   گفتن پریود دوم بیا برای انتقال؟ کجا میرفتی مطب یا مرکز ؟فک کنم پرسیدم ...

من شریعتی میرم. نه نگفتن واسه انتقال. گفت پریود دومت بیا.  حالا سونو میکنن نمیدونم چه دستوری بدن یا همون ماه انتقال باشه یا بگن ال دی بخور یا دیفرلین بزن. دیگه اونا با سونو روز دوم تشخیص میدن چیکار کنم

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
دوست من خیلی جالبه برام.....که تلفنی خیلی کارات با کادر پزشکی انجام میشه....شماها بعد انتقال ماما مش ...

ساعت مشخص داره زنگ میزنی ماما ها جواب میدن

۸صبح و یک ظهر دیگه نیستن تا فردا.

اما اگه مشکلی پیش بیاد دیگه باید حضوری بری اورژانس بارداری بیمارستان.

فکر کن جوابم رو ندن ... سرشون رو قطع میکنم

تا فامیلی م رو میگم همه تقریبا میشناسنم 

خدا میدونه پشت سرم چقدر حرف میزنن

آخه خیلی جدی و مصمم جواب میخوام ازشون و سرسری ول کن نیستم اینه که تقریبا با افتخار میتونم بگم حرص درار ترین مریض شونم 

عوضش برام دعا میکنن زودتر مامان بشم قیافه م رو دیگه نبینن😂😂😂

اره بخدا  بریدم  ممنونم عزیزدلم بابت دعای خوبت  ایشالله خدا هیچکی گرفتار بیمارستان ...

عزیژم برای بهبودید صلوات میفرستم ان شالله خدا اجر سختیهایی که کشیذی بده🙏🏻🌹

سهیلاجان مامان منم گیر داده بیا بریم .ولی میترسم برم.چون تخمدانام درد میکنه.انگار کیست داره.اصلا از ...

شماره خانوم رو داری عزیزم؟🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
نه ندارم . نمیدونم چم شده . لکه رو دوبار روز ۱۰ و ۱۱ دیدم. دیگه ندیدم. باید پریود شم برم واس انتقال. ...

گلم منم بعد منفی شدنم قبل از پریود شدنم ۴روز لک بینی داشتم و به دکتزم خبر دادم که بعدش کنترل کردن گفتن چیزی نیست بنظرم همش بخاطر داروهایی که میخوریم هست !

2706