2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813156 بازدید | 668777 پست
قبل دو دقیقه هاله انداخت امروز روز ۸

مبارکه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آنا جون من امروز ۱۱ سیکلمم. اولین پریود بعد از منفی شدنه. حالا از دیروز احساس پریودی دارم درد خفیفه. ...

عزیزم آندومتریوز نداری؟ 

اگه لک بینی ادامه دار شد با دکترت مطرح کن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با یه جنینم بودن که باردار شدن.... حتی دوستی بود به اسم مامان ارغوان با دو تا جنینش سه قلو با ...

ممنون از دلگرمیت.ان شالله مثبت میشم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
سلام بچه ها حالم خیییلی بده  دیروز عنل پانکچر داشتم  هرچی میگذره دردم زیادتر میشه برای ت ...

عزیزم انشالله حالت بهتر شده اما اگه ادامه داره توروخدا پیگیر شو.... 

هایپر شدی؟؟؟ 

2728
خرمشهر  دکتر زنگ زدم گفت بیمارستان شهرتون نرو بلد نیستن  شکمت الکی باز میکنن  چرا ...

عزیزم خیلی فکرمو درگیر کردی.... 

انشالله تا الان بهتر شدی..... 

چه قدر بده تنهایی و غربت.... 

عزیزم آندومتریوز نداری؟  اگه لک بینی ادامه دار شد با دکترت مطرح کن....

نه ندارم . نمیدونم چم شده . لکه رو دوبار روز ۱۰ و ۱۱ دیدم. دیگه ندیدم. باید پریود شم برم واس انتقال. اونجا به دکتر میگم

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
ن هنوز بیمارستانم  یبوست هم شدم و خسته واغونم از درد  داروها خودشون بهم میدن اصلا نمیدون ...

الهی بگردم😔

باتمام وجودم درکت میکنم ..دقیقا حال منی تو اون روزها😔

خیلی سخته..شکمت کارنکرد حتما بهشون بگو بهت شیاف بدن.. بمونی همونجا بهتره واسه ت.من اومدم خونه.حالم بدشد.دوباره رفتم دو روز بستری شدم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام به همگی ممنونم از راهنمایی همه، اول که دکتر گفته بود ivf تو شوک بودم واقعا و از هولم فقط یاد ن ...

سلام.منم شریعتی میرم برا ای وی اف.واقعا رسیدگیشون خوبه.اولش میگن 5تومن ولی برا من دو تومن شد.چون بیشتر هزینه ها برای دارو هست که اونا تقبل نمیکنن.دارو هم بستگی داره دکتر چقدر بهت بده.مثلا من ذخیره ام کمه برا همین دوز داروهام زیاد بود.بعضیا نصف من دارو گرفنن.یا مثلا برا پانکچر میگن دو تومن همراهت باشه ولی زیر پونصد میشه.البته با دقترچه بیمه.

اگر دفترچه هم نداری بازم 5تومن بهتره تا رویان که سه برابر اینه.

من راضی بودم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
عزیزم انشالله حالت بهتر شده اما اگه ادامه داره توروخدا پیگیر شو....  هایپر شدی؟؟؟

اره 

الان از ۳۰ ببمارستانم 

دردم با مسکن اروم میشه وگرنه یه بند درد دارم 

معده درد شدید هم دارم قفسه سینم موقع نفس کشیدن دردناکه 

بدتر از همه تنهایی داغونم کرده 

محیط بیمارستان خیلی وحشتناکه 

همه پرستارا عصبی 

بهم میگن فلانی خیلی قر و فر داری برای داروهات 

اصلا انگار حوصلمو ندارن بس ک هی مدام دکتر ازمایش امپول سرم تجویز کرده 

خیلی خسته ام و خیلی پشیمون 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم خیلی فکرمو درگیر کردی....  انشالله تا الان بهتر شدی.....  چه قدر بده تنهایی و غربت ...

ببخش عزیزم 

خیلی سخته خیلی بیشتر از خیلی 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم پس برا همین داروهات کمتر بودن.... رژیم پرپروتئین یادت نره.... آب زیاد.... گوشت و مرغ و ماهی ...

این رژیم واسه تخمکها خوبه منم اگه خدا بخواد اینماه تخمک کشی دارم ولی خب فقط تخم مرغو هر روز میخورم اونم روزی یکی چون میترسم وزنم بالابره ولی مرغوگوشتو کمتر اگه قاطییه غذایی باسه اتفاقی ماهیم که نمیخورم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ابشالله بخدا یکم پیشاینقدر گریه کردم  پرستاره هیچی خبر نداره میگه چقدر لوسی گفت تو چ میدونی چ ...

نمیدونن که چقدر سخته..اهمیت نده بهشون.هر مشکلی داشتی بهشون بگو.اونها وظیفشونه بهت برسن.

ببخشید عزیزم خوب میتونی ادرار کنی؟ظرف در دار دادن بهت که جمع کنی ادرارتو و اندازه بزنن؟

الهی بگردم😔 باتمام وجودم درکت میکنم ..دقیقا حال منی تو اون روزها😔 خیلی سخته..شکمت کارنکرد حتما ب ...

قربونت برم مرسی از همدردیت 

اره دکتر گفت بری خونه دوباره برمیگردی اونم خونت راه دوره 

مجبور شدم بمونم وگرنه فرار میکردم 

اره  الان از ۳۰ ببمارستانم  دردم با مسکن اروم میشه وگرنه یه بند درد دارم  معده درد ...

ببخشید عزیزم ولی خیلی غلط کردن 😡😡😡😡

میبینن تنهایی بهت زور میگن!عقده هاشونو سرت خالی میکنن.مظلوم گیر اوردن..الهی بگردم...تهران بودی خودم میومدم پیشت میموندم ..بیمارستان دولتی بستری ای؟

قربونت برم مرسی از همدردیت  اره دکتر گفت بری خونه دوباره برمیگردی اونم خونت راه دوره  مج ...

اره بمون عزیزم.خونه کسی نمیتونه برات کاری کنه.باز اونجا حواسشون هست 

2706