2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817771 بازدید | 669027 پست
سلام.من امروز روز چهارم انتقالمه.تب و لرز دارم بنظرتون‌نشونه خوبیه یا بده؟یجا خوندم نوشته بود تبو لر ...

عزیزم شما به فال نیک بگیر.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@تورک_آنا     عزیزدل چقدر پس از تخمک کشی می تونم برم لاپاراسکوپی واسه عمل

عزیزم دقیق نمیدونم اما فکر کنم ماه بعدش بشه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این استرادیولو حتما باید خورد پس😐مرسی از راهنماییت😍

اگه تجویز شده بله باید بخوری....

اما خوب بودن کسایی که نداشتن....

بچهها😭😭😭 من روز ۶  لک دیدم دیروز قطع شد صبح دوباره الان لک قهوهای دیدم یعنی از پری روز بیشتر ...

انشالله از لانه گزینیه....

2731
عزیزم فکر کنم جفتت پایینه پس احتیاط بکن و استراحتت بیشتر باشه البته اگه درست متوجه شده باشم.....

آره عزیزم دکتر سونو هم بهم گفت باید مواظب باشی

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم کزار رو نمیدونم اما یادمه من سرخچه رو بهداشت اون زمانا برام چکاپ نوشته بود فهمیدم وامسن لازمم ...

منم برم بس کزازمو بزنم بس ؛دبیرستانی بودم زدم 

وای چقدر قروفر داره بارداری های الان 

دوازده سال پیش من هیچ نمیدونستم بتا چیه!قلب بچه چیه 🤣 چه برسه به واکسنو این موضوعات ! یه بار رفتم ازمایش دادم دیدم باردارم.پنج ماهگی هم یه باررفتم سونو.اونم به زور مامانم برد که میخاست سیسمونی بخره.بعد دیگه نرفتم دکتر تا روز زایمان 🤣 اون روز برگه های بیمارستانو نگاه میکردم دیدم نوشته چهل و دو هفته .بچه هم مکونیوم دفع کرده بوده..یعنی خدا رحم کرده بوده نمرده بوده دوراز جونش😶 تا سه روز قهوه ای بالا میاورد فداش بشم 🤣🤣خدا دیده خنگم خودش مواظبش بوده 😂قربونش برم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اگه با بستن بهتر میشه احتمال داره برا همون غلظت خون باشه ها حتما با دکتر مشورت کنین....

آخه من هم إنوكسا ميزنم هم آاس آ ميخورم بازم ممكنه غلطت خون باشه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2738
عزیزم روزای اول که مال دستکاریه خیلیا داشتن.... منم داشتم.... من روز ۱۱-۱۲ هم داشتم.... بعد سونوی ...

آخه انقدر دستكاري نميكنن كه😊بعد لك قهوه اي هم واسه دستكاري يعني؟ ان شالله با دعاها و قلب پاك شما

اوکی.آره من شنبه آز دادم مثبت شد البته روز 12انتقال بی بی گذاشتم مثبت شد.دیگه منتظرم هفته بعد سونو ب ...

سلام عزيزم تبريك ميگم. دفعه اولتون بود؟ حالت خاصي هم داشتيد؟ 

سهیلاجان مامان منم گیر داده بیا بریم .ولی میترسم برم.چون تخمدانام درد میکنه.انگار کیست داره.اصلا از ...

نترس،برو،دخترفکر کردی طرف تاخرطونک دستش ر میکنه تو شیکمت😂😂😂😂😂😂😂,,آروم یه دست روشیکمت میکشه.من که کیست۸سانتی داشتم دکتر گفت همین الآن باید برم اتاق عمل ومیخواست باعمل باز ،کیست ر خارج کنه،حتی بهم یه ال دی هم ندادن گفتن کیست رتحریک میکنه ومیترکه،،،،اما باداروی مامای خونگی دوهفته تا یک ماه کلا ازبین رفت😃

البته اگه کوتر کنی خوبه وبه احتمال بالا خودت طبیعی باردارشی.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

نه عزیزم قرار نیست حتما همه اول آی یو آی بشن اما در کل به نظرم اگه همسر مشکل داشته باشه نمیشه روش حساب کرد....

آی یو آی برا کسی به درد میخوره همسر شرایطش خوب باشه و شمام مشکل تخمکگذاری زاشته باشی با همین حلش کنن....

مثلا به ما همون اولش گفتن میکرو....

البته قبل ابن سینا دو سالی دور سر خودمون چرخیدیم....

شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ...

عزیزم داروها برا یکی زیاده برا یکی کم مال من همیشه بیشترین دارو بود اون زمان با تایید ۱۶۰۰ یا این حدودا میشد....

ذخیره تخمدانت کم نیست؟ بگو بهش اون که داره بیهوش میکنه یه هیسترو هم بکنه خوب.

نمی دونم دقیقا چنده ذخیره تخمدانم جدیدا 

یعنی داره لاپاراسکوپی می کنه باز هیسترو هم بکنه مگه لاپاراسکوپی کاملتر نیست

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

بچه ها من زنگ زدم دیروز به کیشانی گفت ال دی رو شروع کنم همون تعداد عادیشو بخورم بیشتر لازم نیست گفت خود دکتر حواسش هست به برنامش توکل به خدا فکر کنم انتقالم بیوفته دوازدهم تیر اگه مثل سیکلای قبلم باشه،فقط موندم اون ده روز که نیست و دقیقا میوفته قبل انتقالم سونو رو میخواد چیکار کنه 

2706