2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816487 بازدید | 668933 پست
ممنون عزیز دلم لطف کردی من همسرم مسیله داره آزمایشاش، خودم مشکل خاصی نداشتم، دکتر ارولوژ گفت بهترین ...

اگر مراکز دولتی بری زیر ۴۰سال باشی و بچه نداشته باشی سالی یک بار براتون تقریبا رایگان در میاد

این طرح ۸۵درصدی دولتِ

برای ای وی اف یک بار در سال و ای یو ای ۲بار درسال.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان كسايي كه ivfانجام ميدن و باردار ميشن تو دوران بارداري هم بايد همش آمپول بزنن ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ای جانمممم عزیزدلمممم خوشگل خاله هست ناز داره این جوجه 😍🌹😘😘😘😘😘

انشاءالله یکی از ابن جوجه های نانازی رو بزودی خودت میبینی عزیزم😚😚

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

خدا رو شکر خوشحال شدم😍

2738

سلام بچه ها نگران آنا جونم چند روزه نمیان

بلد نیستم صداشون کنم

انشاللله هر جا هستن به شادی باشن و سرگرم خوشی های زندگی🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام عزیزم سونو تخصصی هم رفتم.هم دکتر نصر و هم یه دکتر خوب تو کلینیک ابن سینا.اسمش یادم رفته..هردو ...

سارا جان دکتر من هم بهم گفت نه اینکه آندومتریوز نداشته باشی ، چرا داری اما خفیفِ وقتی لاپرا میکنن که واضح تو سونو آندومتریوزت نمایان باشه

و در باره لوله هام هم با هیسترو مشخص شد که اتصال لوله به رحم بسته ست و عفونت نمیتونه وارد بشه

میگفت هر عملی یه عارضه ایی داره که بهتره تا اوضاع وخیم نیست به بدن شوک ندی.

البته این شرایط منه که تخمک هام اوضاع خوبی ندارن و ریسک لاپرا برام زیادِ

خواستم بگم مطمئن شو بعد لاپرا کن شاید واقعا نیاز نباشه عزیزم ، اما هیسترو واقعا خوب ِ که انجام بشه.

دوستان با مورفولوژي يك درصد فقط اي وي اف خوبه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بچه ها من باز وسواس فکری گرفتم و با سوالام اومدم😂😂 میگم من همیشه قبل پریودم حداقل ۲روز لکه بینی د ...

نه تا روان نشه نیستی.

بله با بی حسی موضعی.

بعدش چطور بود خونریزی و درد داشتی یا مثل سونو؟بنظرت الان میتونم انجام بدم؟نمیدونم چرا دارم پشیمون میشم که چرا اصرار نکردم قبل شروع سیکل برام هیستروسکوپی انجام بدن خدایا به دلم آرامش بده

خدا جونم شکرت...
2706