2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812727 بازدید | 668759 پست
نه عزیزم..همه دور همند..هرکی رو ی صندلی میشینه کلا داخل اتاق شلوغه خیلی..واس سونو هم همه شلوار ب دست ...

توهم شلوارت تودستت بود؟😂😂😂😉😉😉😉😨😨😨😨😜😜😜😜😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱نکنه از توخونه شلوا رو دست رفته بودی؟؟؟؟😱😱😱😱😱😱😱😱😵😵😵😵😵😵

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
فدات عزیزمِ🌺.وای اره نفر اول نوبت گرفته بودم ولی 4ساعت طول کشید تاکارم انجام شد..اره خود دکتر گفت ر ...

😍😍😍😍خيييلي مباركهههههه نفسي التماس دعا

بچه ها كسي انتقال با لترزول داشته؟؟

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلههههههه،معلومه که خیلیییببیبی عالی بوده وحتی گل ممدیش ر هم براتون توضیح داده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وااای قربونت سهیلا جووون.انشاءلله بزودی خودت شاهد تمام این لحظه ها میشی ومیای تعریف میکنی☺☺🙏🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
😍😍😍😍خيييلي مباركهههههه نفسي التماس دعا بچه ها كسي انتقال با لترزول داشته؟؟

فدات محیا جون..من انتقال اولم.با لتروزول بود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728
اره برامن نوشته..خود دکتر هم تیغه بینی رو نشونم دادو برام.توضیح داد..دست وپا رو تو.ابن سونو برسی نمی ...

خدا رو شکر.طول سرویکس چند بود؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
خدا رو شکر.طول سرویکس چند بود؟

طول سرویکس رو چک.نکرد...دکترم گفته 16هفتگی میفرستمت برا طول سرویکس

طول سرویکس رو چک.نکرد...دکترم گفته 16هفتگی میفرستمت برا طول سرویکس

برا من زده 39-40 گفتش جفتت یکم پایینه و برا منم خلفی بود و احتمال پسر رو گفتش

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

وااااای خیلی باحالی سهیلا جووووون...غش کردم ازخنده😂😂😂😂😂😂منم یکبار درمقابل عمل انجام شده قرار گرفتم اونجا توصف وایسادم😝😂😂😜

برا من زده 39-40 گفتش جفتت یکم پایینه و برا منم خلفی بود و احتمال پسر رو گفتش

خداروشکر خوب بوده برا تو طول سرویکس نگران.نباش..جفت هم.میکن تا انومالی خودش میره بالا

من سونو قبلا ک رفتم طول سرویکس 32بود ولی دکتر گفت ب این نمیشه استناد کرد و بایددقیقش تو16هفتگی چک کنی فک.کنم واژینال باید چک.شه انذازه دقیق

خداروشکر خوب بوده برا تو طول سرویکس نگران.نباش..جفت هم.میکن تا انومالی خودش میره بالا من سونو قبلا ...

انشالله ک همه چی برامون خوب پیش بره.انشالله بعد از گرفتن جواب آزمایشتم همینجوری خوشحال بیای عزیزم

انشالله ک همه چی برامون خوب پیش بره.انشالله بعد از گرفتن جواب آزمایشتم همینجوری خوشحال بیای عزیزم

ممنون عزیزم.همچنین.

😍😍😍😍خيييلي مباركهههههه نفسي التماس دعا بچه ها كسي انتقال با لترزول داشته؟؟

محیا جون من تا حالا انتقال ندادم ولی برای انتقالم بهم لتروزول دادن که الان دارم میخورم به شما هم دادن؟

خدا جونم شکرت...
عزیزم اینقد استرس نداشته باش انشالله ک همه چی عالیه.بنظرم برا سلامت نی نی یه نذری بکن قبل رفتنت

نذر کردم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706