2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815347 بازدید | 668876 پست
عزیزم شما کی رفتی این قیمت بود؟..منکه چندجلسه رفتم ویزیت 45بودسونو هم 70گرفت ازم...اخرین بارم حدود20 ...

میگم اینا طبق استادشون کار میکنند....

البرزی هم 52 ویزیت حدود 90 سونو...

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای بچه ها دارم به اون روزی فکرمیکنم که نی نی توشکمم هس چقد حال میده به همه خبر بدی که حامله ای چ حسی داره اونای که بهت طعنه نازایی میزدن بشنون خدایا یعنی میشه منم باردار شم ببخشید حسم گفتم اینجا... دلم میخواس حسم بهتون بگم

...... 
عزيزم من عمل رحم نداشتم ، بله خانمي من توي هر دو انتقالم كه ضخامتم هم دير بالا رفت باردار شدم ولي با ...

عاشقتم مامان سبحان باور كن پستتو خوندم گريه ام گرفت يعني ميشه اين دير بالا رفتن ضخامت نشونه خوبي باشه؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
راستی من از دوران دختریم همیشه آندومترم3_4بوده حتی وقتی جنیناروبرام انتقال دادنم همین بودو دکترم هیچ ...

عزيزم منم مشكل تورو دارم البته خفيفتر 

و اينكه اين مشكل بعد عمل فيبروم تشديد شده. بدون دارو ضخامتم روز 10 سيكل 5 و روز 30 سيكل قبل پريود شدن 8 هست و الانم تو پروسه انتقال به استراديول جواب ندادم و تقريبا عين وقتي هستم كه اصلا دارويي نگرفتم! مشكل ما كمبود استروژنه دكتر قبلي من گفت بخاطر سنته شما كه سني نداري نميدونم چرا اين مشكل رو داري

البته من لكه بنييم در حد 5 روز قبل پريوده يعني طي يك ماه لكه بيني و پريودم حدود 10 روز طول ميكشه

عجيبه كه ميگن اين مشكلات بالا نرفتن استروژن بخاطر عدم توازن هومونيه در حاليكه LH و FSH من 4 هست كه خودشون ميگند عاليه!  

کونژوگه اين نوع استراديول چرا ميگيد روي سينه تاثير داره؟ من شنيدم حتي در درمان سرطان سينه استفاده ميشه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2738
سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

خدا رو شکر عزیزم انشالله همیشه سلامت باشه.تو یونو شما درباره تیغه بینی چیزی نوشته بود؟میگم دست و پا و اینا تو همون سونو ان تی مشخصه؟ب منم فقط گفت همه چی خوبه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

من شنبه میرم دعام کن ک مث خودت بهم بگه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
من شنبه میرم دعام کن ک مث خودت بهم بگه

عزیزم اینقد استرس نداشته باش انشالله ک همه چی عالیه.بنظرم برا سلامت نی نی یه نذری بکن قبل رفتنت

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706