2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812996 بازدید | 668774 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای عزیزم من رفتم برا سونو ساک حاملگی از ۳ تا جنین یدونه ساک حاملگی دیده شد خدا رو شکر فقط گفت کوچیکه😯، برام قرص دوفاستون داد میدونین برا چیه؟؟

و اینکه بعد از انتقال هر روز کلسیم میخوردم که گفت بابد نمیخوردی به نظرتون تا الان که سه هفته بعد از انتقال جنینه خوردم ضرر داره؟

عزيزم ما هم وقتي رفتيم رويان براي آي وي اف به همسرم گفتن اگر واريكوسل رو هم عمل نميكرد براي آي وي اف ...

دقیقا دکتر همسر منم همینو گفت. گفت اول یه بچه با هر روشی شده بیارین ، بعد عمل.شاید بعدش ، همینی هم که هست نباشه.

و برعکس ، برای ما عمل نکردن جواب داد و در عین ناباوری ، دو ماه قبل شروع سیکل درمان باردار شدم.

ولی به نظرم حالا که ۱۰ تا جنین داریم بهتره بره عمل کنه ، هم بخاطر سلامتی خودش ، هم اینکه اونجوری شانسمون رو امتحان کنیم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728

سلام ب دوستای گلم انشاالله تو این شب عزیز همتون ب مراد دلتون برسین.

من هشت ساله ازدواج کردم و سال 96میکروکردم وپنج تا جنین با کیفیت مورولابعدپنج روز تشکیل شد ک سه تاشوبرام انتقال دادن و متاسفانه نگرفت،خودم پلی کیستیکم وشوهرم واریکوسل داره،الان دوتا جنین فریزی دارم،راستش بسکه تو روحیم تاثیرمنفی گذاشته جسارت اینو ندارم بذم اون دوتا جنین فریزی هاروانتقال بدم،لطفا اگ راهکار یا حرفی چیزی دارین ک میتونه کمکم کنه جسارتشو پیدا کنم بهم بگین،خودم27سالمه و همسرم32

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
سلام دوستای عزیزم من رفتم برا سونو ساک حاملگی از ۳ تا جنین یدونه ساک حاملگی دیده شد خدا رو شکر فقط گ ...

عزيزم دوفاستون رو من دقيق نميدونم براي چي هست ولي ان شا الله قلب دردونه ات هم به زودي برات ميتپه نگران خوردن قرص هم نباش ديگه كاري هست كه شده .

دقیقا دکتر همسر منم همینو گفت. گفت اول یه بچه با هر روشی شده بیارین ، بعد عمل.شاید بعدش ، همینی هم ک ...

عزيزم ان شا الله كه بهترينها براتون اتفاق بيفته و خدا خودش راه درست رو جلوي پاتون بگذاره و با يك معجزه شيرين دل خودتون و همينطور پسرت رو شاد كنه .

سلام ب دوستای گلم انشاالله تو این شب عزیز همتون ب مراد دلتون برسین. من هشت ساله ازدواج کردم و سال 9 ...

عزيزم فكرهاي منفي رو بگذار كنار و استرس نداشته باش ، برو انتقال بده قرار نيست كه يك اتفاق بد چند بار بيفته ان شا الله اين بار انتقال ميدي و مادر هم ميشي .

عزيزم ان شا الله كه بهترينها براتون اتفاق بيفته و خدا خودش راه درست رو جلوي پاتون بگذاره و با يك معج ...

ممنون عزیزم.

شمام ان شاالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشین.

راستی اسم پسرتون رو سبحان میذارین؟ با توجه به اسم کاربریتون میگم....

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

راستی من از دوران دختریم همیشه آندومترم3_4بوده حتی وقتی جنیناروبرام انتقال دادنم همین بودو دکترم هیچ توجهی ب این قضیه نکرد،بنظرتون مشکلم کجاست؟همیشه هم لکه بینی دارم و همیشه پریودم شاید درماه یه هفته پاک باشم ک بهم استروژن کونژوگه دادن تاوقتی میخوردم خوب بودم،اما روی سینه هام عوارض داد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
عزيزم فكرهاي منفي رو بگذار كنار و استرس نداشته باش ، برو انتقال بده قرار نيست كه يك اتفاق بد چند بار ...

انشاالله ولی واقعا یاداون روزا و گزیه های شوهرم وزجه های خودم میوفتم ی عقب گردمیرنم و منصرف میشم،واقعامیترسم

ممنون عزیزم. شمام ان شاالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشین. راستی اسم پسرتون رو سبحان میذارین؟ ...

عزيزم اسم كاربريم براي وقتي هست كه هنوز بچه نداشتم الانم اسم سبحان رو دوست دارم ولي فكر نكنم بگذاريم چون ميخوام به اسم دخترم كه مهرسا هست هم بخوره هنوز قطعي انتخاب نكرديم . از دعاي قشنگت هم خيلي ممنون ، ان شا الله روزي و قسمت شما و همه دوستان بشه .

راستی من از دوران دختریم همیشه آندومترم3_4بوده حتی وقتی جنیناروبرام انتقال دادنم همین بودو دکترم هیچ ...

عزيزم اگر مشكل آندومترت حل نشه خوب ميتونه باعث منفي شدن بشه به نظرم اول بايد دنبال حل اين مشكل باشي و اگر لازم هست با دكتر ديگه اي هم مشورت كني .

سلام دوستای عزیزم من رفتم برا سونو ساک حاملگی از ۳ تا جنین یدونه ساک حاملگی دیده شد خدا رو شکر فقط گ ...

تبریک میگم گلم.راستش دوفاستون من شنیدم مثل پروژسترون برای کاهش درد و جلوگیری از سقط هست...چون من یکی دوبار به دکترم گفتم گاهی دردای موقتی دارم گفت برات دوفاستون مینویسم بخور.ولی من استفادش نکردم هنوز.درد خاصی داشتی؟

درمورد کلسیم هم بهش فکرنکن.ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد و نی نیتو صحیح و سالم بغل میگیری

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2706