2410
2716
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6796548 بازدید | 668131 پست
عزیزم ببخشید که من جای آنا جون جواب میدم.آنا جون گل دخترشون رو با آی وی اف باردار شدن تقریبا یک سال ...

عه چه جالب

ان شالله قسمت هممون بشه🙏😊

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام سارا جون، خوبی؟ یه سوال، فقط پورمطرود گفت لاپارا انجام بدی؟ یا هیسترولاپارا؟ مگه میشه فقط با لا ...

سلام عزیزم

پورمطرود گفت هیسترو و لاپاراسکوپی..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین...ان شاالله بعدشم به سلامتی انتقال بدی و مامان فندقات شی😍😘

چه دعای قشنگی عزیزم، ان شاالله شما هم بارداری شیرینی تجربه کنی و به سلامتی نینیتو بغل بگیری🙏

سارا جون اگه فقط به خاطر بررسی لوله ها می خوای بری لاپراسکوپی فکر کنم سونو تخصصی اول بری بهتر باشه. ...

سلام عزیزم

سونو تخصصی هم رفتم.هم دکتر نصر و هم یه دکتر خوب تو کلینیک ابن سینا.اسمش یادم رفته..هردو گفتن هیچ مشکلی نداری و مشکل از همسرته که باردار نشدی تاحالا.ولی نظر دکترم غیر اینه.فقط دکترم شک داره بهم 😁دیگه مجبورم برم لاپارا که بررسی کنه اگه لگنمم مشکل داره برطرف کنه..داستانی شده ها واسه م 😕

2720
چه دعای قشنگی عزیزم، ان شاالله شما هم بارداری شیرینی تجربه کنی و به سلامتی نینیتو بغل بگیری🙏

ممنون فداتشم.الهی آمین

ان شاالله هیچکس توی دنیا در حسرت بچه نباشه

و تمام مامانا به سلامتی فندقاشونو بغل بگیرن

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
چی شد دکتر نصر نتیجه گرفتی؟ راضی بودی؟ دکتر نصر به من گفت شش ماه دیگه بیا هیچی نگفت فلان کار بکن هیچ ...

عزیزم به منم قرص فمارا داد گفت ۶ ماه دیگه بیا.منم یه ماه استفاده کردم حالم بد شد.رفتم جای دیگه و ای وی اف رو شروع کردم

سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام عزیزم

زنگ بزن از حسابداریش قیمتای جدیدشونو بپرس

رویان نسبت به جاهای دیگه خیلی ارزونتره

2714
بگید چیکار کنم این درد کمتر بشه  میگه بیمارستان ابادان خرمشهر نرو بلد نیستن دردت بیشتر میکنن&n ...

سلام

عزیزم هرچه زودتر برو بیمارستانی که دکترت بهت گفته

باید بهت سرم بزنن.تو خونه همینطور بمونی خطرناکه.منم هایپر شده بودم.درکت میکنم چی میگی.اشتباهم اونجا بود که دو سه روز موندم خونه و تحمل کردم ! بهتر که نشدم حالم خرابتر شد روز به روز.همه فاکتورای خونیم رفته بود بالا.اخرش رفتم چند روز بستری شدم بهتر شدم!

سلام عزیزم زنگ بزن از حسابداریش قیمتای جدیدشونو بپرس رویان نسبت به جاهای دیگه خیلی ارزونتره

ممنونم مهربونم

نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آماده شیم ک وققتو از دست ندیم

سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام،من پارسال ک رفتم رویان،اول بهم گفتن آی یو آی کن قبلش یسری آزمایش و عکس رنگی رحم برام نوشتن و انجام دادم،آی یو آی کردم،بعدشم گفتن میکرو کن کلا از اولش هزینه ها ک یبار آی یو آی کردم و یبار میکرو باتمام دارو و سونوشو و بقیه چیزا جمعاتقریبا ۹ تومن شد

میکروم جدا هفت تومان شد.

چرا رویان رو پیشنهاد دادن؟

کلا از ابن سینا و صارم هزینش کمتر میشه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
عزیزم میشه بپرسم چی تو آزمایشت نرمال نبود ک این سرمو دادن؟

ممنون از جوابت عزیزم

نمیدونم کدوم فاکتورم بود خودش دید بهم گفت نپرسیدم البته کلا یکن خنگم تو این چیزا اگه میگفت هم یادم میرفت ازمایشام ۹ صفحص زیاده برا همین متوجه نشدم💓💓💓💓

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام،سرم بخای بگیری باید یه فرم از نماینده بیمه بگیری دکترت فرم پر کنه و دوز سرم بنویسه و مدارک سقط ...

ممنون عزیزم چه خوب🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ممنونم مهربونم نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آ ...

اره عزیزم .تماس بگیر جواب میدن.ببین این عکسو یکی از دوستام برام فرستاده بود یکم تاره.ولی شماره ش هست

۲۳۵۶۲۳۰۱

ممنونم مهربونم نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آ ...

اینارو هم دوستم بهم گفته بود.البته شش ماه پیش این قیمت بود

2706