2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6796250 بازدید | 668117 پست
@نفسی835    

سلام دوستای گلم🌺

من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دکتر میخاست ژست گرفت..همش ب شکم میخابید یا حالت نشسته قرار میگرفت 😃ولی دفعه سوم خلاصه دکتر گیرش انداخت خداروشکر همه چی خوب بود وسااالم..جنسیت هم.گفت قطعی نمیگم ولی احتمالا گل پسره😊جفتم هم خلفی و پاین بود..

ب ازمایشگاه هم نرسیدم..دیگه فرداصبح برم.

لحظات خوبی بود..انشاءالله قسمت تمام دوستای منتظرم🙏

ممنون ک ب یادم بودی زین جان....خودت رفتی سونو ؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزممممم مبارک مبارککک مثبته🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️ان شالله خبر پتای تپلت رو بدی 🙏🏻🌹دست راستت روی س ...

ایشالا قسمت شما عزیز دلم از خدا میخوام همه ی منتظرا دامنشون  سبز بشه

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عشقممممم😍😍ان شاالله قسمت بقیه انتقالیا و منتظراااا

ممنون عزیزم الهی امین😗😗 خدا نی نیتو حفظ کنه

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
ای جاااانم هاله داره خط دوم😍😍😍 مثبته عزیزم مبارکت باشه،دیگه استرسو نگرانی واز خودت دور کن فقط خوش ...

ممنونم عزیز دلم

2456
مبارک مامان خانم  کشتی ما رو  😍😍😍😍😍😍

😂😂فدات بشم ایشالا قسمت شما عزیزم

عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

مریم جون من 3جلسه رفتم دکتر شمالی. دکتر خوب وخوش اخلاقی بود و با حوصله جواب میداد..منشی ها ودستیارا هم خیلی خوش برخوردن... ولی مطبش خیلی شلوغ بود واینکه 4.تا5نفر باهم میفرستادن داخل واتاق سونو.من.خوشم.نمیومد..واینکه اول کلا ماما میبینه ادم رو نسخه ها هم مینویسه بعد میفرستت پیش دکتر واس دستور وتایید نهایی..

من دیگه دکترمو عوض کردم و پیش دکتر خودم میرم

.ولی واس ای وی اف تعریفش زیاد میدادن تومطب.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
دکتر مریم اصغرنیا بیمارستان الزهرا انجام داده با ۳ و نیم میلیون کار دکتر عالیه یکی از دوستای دیگمم ف ...

آهان،من پیش دخترعموش رفتم شیرین اصغرنیا

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام عزیزم مطبش که شلوغه ولی منشی هاش تلفن جواب میدن مهربون هستن اگه مشکلی باشه جوابت میدن مودبانه ب ...

عزیزم شما کی رفتی این قیمت بود؟..منکه چندجلسه رفتم ویزیت 45بودسونو هم 70گرفت ازم...اخرین بارم حدود20روزپیش فقط ویزیت شدم.ک قیمت ویزیت رو کرده بودن52تمن

2714
ممنون عزیزم، پس باید کلی منتظر باشیم

ان شاالله که همه چی برات خوب پیش بره گلم...بعضیا زودتر یا دیرتر هم پریود میشن...ولی خب با این همه هورمون طبیعیه یکم به هم بریزه بدنمون

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
نفسی امروز سونو ان تی داشت کسی ازش خبر نداره ؟؟؟

منم تو فکرشم اتفاقا.ان شاالله که همه‌چی خوب باشه و حال وروجکش عالی باشه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزی مهربون شما با همون ضخامت و اون انتقال باردار شدی ؟ چند سالته؟ عمل رحم داشتی قبلا؟

عزيزم من عمل رحم نداشتم ، بله خانمي من توي هر دو انتقالم كه ضخامتم هم دير بالا رفت باردار شدم ولي بار اول توي هفته ٩ قلب جنين ايستاد ولي دفعه بعد خدا رو شكر نتيجه بخش بود كه دخترم رو خدا بهمون هديه داد ، ان شا الله شما هم همين دفعه انتقال ميدي و موفقيت آميز هم هست .

سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

ای جونم من کامنتتو تازه دیدم...خداروشکر که همه چی‌خوب بوده.ای وروجک شیطووووون.ولی نی نی من انقد بچه ی خوب و آرومی بود مث مامانش🙈که با اولین سونو خوشگل نشست🤣 ولی دوستم میگفت قشنگ ۵ ساعت معطل شدیم تا ژست گرفته😂😂فندقااای شیطون

بوس روی لپ وروجکت😘جفت واسه همه پایینه توی سونوی ان تی ظاهرا.من همه دوستام گفتن اینطور بودیم و تا سونو بعدی همه چی خوب شده

ان شاالله ازمایشت هم همه چیش عالیه...قسمت تموم منتظرا شه این لحظه ها❤

ان شاالله که همه چی برات خوب پیش بره گلم...بعضیا زودتر یا دیرتر هم پریود میشن...ولی خب با این همه هو ...

ان شاالله که زودتر بشه و انتظار نکشم، بازم ممنون عزیزم

ان شاالله که زودتر بشه و انتظار نکشم، بازم ممنون عزیزم

الهی آمین...ان شاالله بعدشم به سلامتی انتقال بدی و مامان فندقات شی😍😘

ممنونم واقعا خدا خیرت بده عزیزم 😍😍😘😘😘😘 بیمه تکمیلی هولوگرام داریم

عزيزم اگر منظورت بيمه تكميلي آتيه سازان حافظ هست قبلا رويان با اين بيمه قرارداد داشت و خيلي هزينه ها كمتر ميشد به خصوص براي عمل پانكچر و انتقال جنين ولي اونطور كه من شنيدم ظاهرا الان قرارداد نداره ولي باز هم بپرس ، اگر هم قرارداد نداشته باشه بهت رسيد ميدن كه بايد مدارك ببري تا بعدا از بيمه تكميليتون مقداري از هزينه ها رو بگيري .

2706