2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812623 بازدید | 668754 پست
بچه ها یکی از جنینام مونده بود و قراربود بذارن  بلاست بشه که اونم امروز زنگ زد رشدش متوقف شده � ...

😭😭😭😭😭انشاله اینبار مامانی الهام جون

واقعا جنین نشدن خیلی برای من دردناک بود و دو روزم فقط گریه بود....

اما تو نکن چون برای تو دلیت خوب نیست

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام عزیزم مطبش که شلوغه ولی منشی هاش تلفن جواب میدن مهربون هستن اگه مشکلی باشه جوابت میدن مودبانه ب ...

ممنون از توصیح کاملت...ای یو ای دومم رو خانم دکتر شمالی انجام داد...

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا  هاله داره ؟ب خدا احساس میکنم اشتباه شده دستام میلرزه مینویسم تا ازمایش ندم نمی تونم باور ...

مبارکت باشه عشقممممم😍😍ان شاالله قسمت بقیه انتقالیا و منتظراااا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم...منم خوبم شکر متاسفانه جنینی برام تشکیل نشد😭😭

الهی بگردم مریمی.چرا اخه؟عزیزدلم😔ان شاالله طبیعی مامان شی خیلی زود

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2728
آزمایش دی اف ای و کاریوتایپ رو داده.نرمال بود.واسه همین میگم برم لاپاراسکوپی.. مرسی عزیزم از راهنما ...

خداروشکر که نرمال بود آره حتما انجام بده

انشأالله وهمچنین دوست خوبم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
دکتر  هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه و البته داستانهای زیادی دار ...

هیستروسکوپی چطوریه اگه خوبه منم انجام بدم شاید نیازی به عمل نباشه

الهام جونم ناراحت شدم ولی از ته دلم دعا میکنم ازمایشت مثبت شه که اصلا نیازی نباشه به جنین فریز.ان شاالله بعد زایمانت هم مثل انا جون و مامان سبحان طبیعی سوپرایز میشی

دوتا فندق کافیه دیگه😍

الان اصلا وقت غصه خوردن نیست گلم...وروجکتو ناراحت نکن با این فکرااا😘

@elhamiiiiiiiii    

دکتر الانم میگه هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه و البته داستانهای زیاد ...

انشاالله هر چی خیره

واسه من فقط سه جنین تشکیل شد به همین خاطر دکترم گفت شانست واسه مثبت شدن بره بالا خراش انجام می ...

اوکی ممنون از راهنماییت

ميتوني چن تايي بيشتر بخوري من از دكتر پرسيده بودم گفته بود سه چار روز بيشتر بخور اشكالي نداره

ممنون مهیا جون آره پرسیدم گفتن همینکارو کنم

عزیزم...منم خوبم شکر متاسفانه جنینی برام تشکیل نشد😭😭

متاسفم عزیزم ببخشید نمیخواستم ناراحتت کنم 

ان شاءالله خدا معجزشو نشونت بده طبیعی باردار بشی عزیزم

خدا جونم شکرت...

گلم حالتو دقیقا درک میکنم زمانی که از من هشت تا تخمک گرفتن بعد سه روز رفتیم برای انتقال همه لباس پوشیدن و رفتن من و بهم گفتن اصلا جنینی براتون تشکیل نشده واقعا احساس کردم قلبم وایساد مخصوصا که خواهرم و مامان و بابام باهام بودن احساس شکستن استخونهامو شنیدم ولی گذشت انسان فراموش میکنه این جریان مال سه سال پیشه

2706