2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813149 بازدید | 668777 پست

بچه ها یکی از جنینام مونده بود و قراربود بذارن  بلاست بشه که اونم امروز زنگ زد رشدش متوقف شده 😞تمام بدنم سرد شد خیلی سعی کردم خونسرد باشم ولی نشد اشکا امون نداد !

ایران الان کم مونده به اذان هرکدومتون پستم رو دیدید برای دله شکسته ام دعاکنید🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها حالم خیییلی بده 

دیروز عنل پانکچر داشتم 

هرچی میگذره دردم زیادتر میشه برای تتفس هم مشکل دارم درد میکنه قفسه سینم 

برام کلی امپول و قزص نوشته ولی داغونم 

الان زنگ زدم دکتر میگه پاشو بیا اهواز فلان بیمارستان بستری بشو 

ولی شرایط رفتنش ندهرم شوهرم سرکاره 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بگید چیکار کنم این درد کمتر بشه 

میگه بیمارستان ابادان خرمشهر نرو بلد نیستن دردت بیشتر میکنن 

ولی من دارم از درد میمیرم😭😭

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
بگید چیکار کنم این درد کمتر بشه  میگه بیمارستان ابادان خرمشهر نرو بلد نیستن دردت بیشتر میکنن&n ...

عزیزم من زیاد وارد نیستم اما اینطور که شما میگی احتمالا هایپر شدین.عوارضشم که واسه شما انگار زیادی خودشو نشون داده.فکر کنم باید حتما بری بیمارستان.شاید لازم باشه بستری بشی..فقط درد داری؟ علایم دیگه ای نداری؟ چند تا تخمک داشتی؟ اگه اینا علایم هایپری باشه فکر کنم خطرناک باشه حتما برو بیمارستان

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
بگید چیکار کنم این درد کمتر بشه  میگه بیمارستان ابادان خرمشهر نرو بلد نیستن دردت بیشتر میکنن&n ...

کدوم شهری الان؟ برو اورژانس زنان بیمارستان. شکمت بزرگ نشده؟ سفت بشه و یا بزرگ بشه یا کاهش ادرار داری باید حتما بری بیمارستان

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

فک کنم بیمارستانی بری ک بخش نازایی داشته باشه بهتره. وایه این میگن اونجاها نری.  مدارک پانکچرتم ببر

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
عزیزم فقط ب کمپلکس اسپرین اسیدفولیک و پنتوکسی فیلین نصف قرص واسه گردش خون بهتد کیوتن ۳۰ رو هم‌میخور ...

تارا جون من روز ۱۰ پری ضخامت آندو ۵ بود اما با استروژل و اکویین و استرادیول ضخامت به ۸ رسید ،آندومتررشما حتما به حد نرمال میرسه  ولی بازم اگه به صلاحه انتقالت اوکی بشه انشالله 

عزیزم من زیاد وارد نیستم اما اینطور که شما میگی احتمالا هایپر شدین.عوارضشم که واسه شما انگار زیادی خ ...

درد شدید دارم فقط اینو میدونم حتی شیافت دیکلوفناک میزارم بعد چنددقیقه مجبورم دفعش کنم اصلا انگار بدنم پاسخگو نیست 

نمیتونم برم اهواز ...تنها اونم این ساعت شب 

ای خده چیکار کنم

کدوم شهری الان؟ برو اورژانس زنان بیمارستان. شکمت بزرگ نشده؟ سفت بشه و یا بزرگ بشه یا کاهش ادرار داری ...

خرمشهر 

دکتر زنگ زدم گفت بیمارستان شهرتون نرو بلد نیستن 

شکمت الکی باز میکنن 

چرا شکمم بزرگ شده نمیتونم ادار کنم فقط ببخشید همینجور هوا گرفتم 

فک کنم بیمارستانی بری ک بخش نازایی داشته باشه بهتره. وایه این میگن اونجاها نری.  مدارک پانکچرتم ...

باید برم اهواز ولی نمیتونم 

حس میکنم از ایت درد اخرش میمیرم 

خرمشهر  دکتر زنگ زدم گفت بیمارستان شهرتون نرو بلد نیستن  شکمت الکی باز میکنن  چرا ...

عزیزم اگه میتونی برو همون اهواز کسی رو نداری باهاش بری؟ فامیلی همسایه ای...

اخه اگه شکمت بزرگ شده خدایی نکرده آب میکشن ازش. فقط برو بستری شی. اهوازم نمیتونه بگه برو خرمشهر یا ابادان . چون براشون مسئولیت داره. خدای نکرده چیزی بشه بیمار  یقه اونا رو میگیرن. 

فقط حتما برو بیمارستان . 

باید برم اهواز ولی نمیتونم  حس میکنم از ایت درد اخرش میمیرم

نه خدا نکنه. من خودم تو بیمارستان دیدم طرف هایپرشد و بستریش کردن حالشم خوب شده بود. شده آژانس بگیر تنها برو. 

خرمشهر  دکتر زنگ زدم گفت بیمارستان شهرتون نرو بلد نیستن  شکمت الکی باز میکنن  چرا ...

خرمشهر بیمارستانی نداره که به قول دوستمون بخش نازایی داشته باشه؟ کسی نیست بجز شوهرت که ببرت اهواز؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام مریم جون خوبی عزیزم؟😍😍نبودی چند وقت جنینات چی شدن؟؟ان شاءالله هر جا هستی سلامت و شاد باشی عز ...

عزیزم...منم خوبم شکر

متاسفانه جنینی برام تشکیل نشد😭😭

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706