2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
ان شالله عزيزه دلم علائم هم داشتي كه بي بي زدي؟ 

تا دلت بخواد روز ۶ لک بینی داشتم دیروز قطع شد دوباره امروز لک میبینم پا درد زیر دلمم درد میکنه 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثبته عزیزم انتقال چندمت بود؟

چهارمین بار عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
خيلي خيلي مواظب خودت باش ماماني♥️♥️♥️😍😍😍

ایشالا قسمت شما گلم😘

2728
تا دلت بخواد روز ۶ لک بینی داشتم دیروز قطع شد دوباره امروز لک میبینم پا درد زیر دلمم درد میکنه 

اگر آسپرين ميخوري ، آسپرينتو قطع كن

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
اگر آسپرين ميخوري ، آسپرينتو قطع كن

اره امروز قطع کردم فقط دوتا امپول زدم پرژسترون یدونه هم انوکسپارین

چهارمین بار عزیزم

عزیزم معلومه ک مثبته.خیالت راحت بیبی چک الکی هاله نمیندازه.مبارکت باشه 

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اره امروز قطع کردم فقط دوتا امپول زدم پرژسترون یدونه هم انوکسپارین

آره كاره خوبي كردي . مگه از قبل دوتا پروژسترون نميزدي؟ 

پروژسترون جلوي لك بينيتو ميگيره 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
عزیزم معلومه ک مثبته.خیالت راحت بیبی چک الکی هاله نمیندازه.مبارکت باشه 

ممنون عزیزدلم😗

آره كاره خوبي كردي . مگه از قبل دوتا پروژسترون نميزدي؟  پروژسترون جلوي لك بينيتو ميگيره

نه یکی میزدم امروز رویان گفت ۲تا بزن

بگو لامذهب توی 16 بار یکبارم نباید برام میموند انقدر بدشانسم آخه؟مهم نیست قسمت من نبوده که  نشد ...

چی میگی ثمین جون😭😭😭😭😭الهی بمیرم واسه اون دلت بخدا نمیدونم چی بگم😔😔خسته شدم دیگگه اینقداز خدا خواستم کمکمون کنه خدام از دست ما خسته شده😭😭

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
چهارمین بار عزیزم

مبارکه عزیزم💃💃💃😍😍😍انشالله بسلامتی بگیریش بغل

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

آنا جون من امروز ۱۱ سیکلمم. اولین پریود بعد از منفی شدنه. حالا از دیروز احساس پریودی دارم درد خفیفه...

لک دارم دیروزو الانم لک دیدم ممکنه ادامه همون پریودی باشه؟ اخه ۴ روزه پاکم و روزه هم گرفتم. اینم بگم درد پریودی رو من ۳ روز اول همیشه دارم بعد خوب میشه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
قبل دو دقیقه هاله انداخت امروز روز ۸

عزیزممممم مبارک مبارککک مثبته🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️ان شالله خبر پتای تپلت رو بدی 🙏🏻🌹دست راستت روی سر ما برای ماهم دعاکن ! 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706