2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812467 بازدید | 668748 پست
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

سلام مریم جون خوبی عزیزم؟😍😍نبودی چند وقت

جنینات چی شدن؟؟ان شاءالله هر جا هستی سلامت و شاد باشی عزیزم😘😘

خدا جونم شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تارا جون  من یبار ال دی و سینافکت داشتم آندومترم نازک بود اما یه اتتفال دیگه دیفرلین داشتم و اک ...

عزیزم فقط ب کمپلکس اسپرین اسیدفولیک و پنتوکسی فیلین نصف قرص واسه گردش خون بهتد

کیوتن ۳۰ رو هم‌میخورم که البته اینو با عقل خودم اضافه کردم

یادم افتاد نصر به همه دیفرلینو میده

ارمغان جون ممکنه تا ۵شنبه هم بالا نره سیکلم کنسل بشه؟!

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2728

بچه ها این بی بی مثبت یعنی

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
سابقا اصلا مشكل اندومتر نداشتين؟

دفعه اول انتقالمه

پارسال مرداد عمل فیبروم واشتم از اونموقع خونریزی پریودم‌کمتر شده و ده سیول ضخامت ۵ و روز ۳۰ سیکل چک کردم بدون دارو ضخامت ۸.۳ بود الان جوریه انگاد اینهمه دارو هیچ تاثیری روش نداشته انگار صخامت طبیعی خودمه!!

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
عزيزم پيامهات رو خوندم ديدم نگراني ، خانمي من هم آندومترم دير بالا ميرفت و توي هر دو انتقالم روز ٢١ ...

عزیزی مهربون

شما با همون ضخامت و اون انتقال باردار شدی ؟

چند سالته؟ عمل رحم داشتی قبلا؟

قبل دو دقیقه هاله انداخت امروز روز ۸

مبارکه مامان شدی رفت واسه ماها دعا کن عزیزم

واقعا  هاله داره ؟ب خدا احساس میکنم اشتباه شده دستام میلرزه مینویسم تا ازمایش ندم نمی تونم باور کنم  اگه مثبت خدایا  قسمت تموم منتظرا کنه😢

واقعا  هاله داره ؟ب خدا احساس میکنم اشتباه شده دستام میلرزه مینویسم تا ازمایش ندم نمی تونم باور ...

بله عزيزم مثبت 👏🏻👏🏻👏🏻😍😍🤗🤗🤗روز ٨ كه انقدر كمرنگ روزاي ديگه پررنگتر ميشه 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
بله عزيزم مثبت 👏🏻👏🏻👏🏻😍😍🤗🤗🤗روز ٨ كه انقدر كمرنگ روزاي ديگه پررنگتر ميشه 

😢😢😢😢😢مرسی عزیزم ایشالا قسمت همه  منتظرا😗 

2706