2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815628 بازدید | 668889 پست
من قبل پریودم داشتم که عفونت بود مترونیدازول خوردم خوب شدم حتما به مرکز بزنگ و بپرس تا زوده امیدوا ...

سمپا جون بيا ب نكته ي خيلي خوبي اشاره كردي كه من گرفتار همينم، رنگ ترشحات كه خودش زرد نيس ولي روي لباس زير زرد ديده ميشه

چرا؟؟چيه؟

...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نمیزنم تا آزمایش انشالله.

عزیزم انتقال دادی؟انشالله ب حق دامن پاک حضرت فاطمه دامنت سبز بشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سمپا جون بيا ب نكته ي خيلي خوبي اشاره كردي كه من گرفتار همينم، رنگ ترشحات كه خودش زرد نيس ولي روي لب ...

اون اشکال نداره

بر اثر باکتری و هوا و رطوبت لباس زیر زرد میشه و اصلا جای نگرانی نداره.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2731
عزیزم انتقال دادی؟انشالله ب حق دامن پاک حضرت فاطمه دامنت سبز بشه

نیوا جون خوبی بانو

بله خانم کجای کاری که روز ۹ انتقالم

انشالله که خبرهای خوشی در راه است...

خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه صلوات

الهم صل علی محمد و ال محمد

ممنون . خوبم . شنبه سونوی ان تی دارم . خدایا خیلی میترسم دعام کنین . میگم من الان چن روزیه سینه هام ...

عزیزم کجایی کم پیدایی؟ به سلامتی خانم

خبرهای خوب و عالی بشنوی انشالله

بیخودی نگرانی تو بارداری برای بدن یه عالمه اتفاق میافته و تمام اعضای بدن مدام در حال تغییر و تحول هستن به سیسمونی فکر کن که از حالا باید خورد خورد بزاری کنار 

چشم بهم بزنی نی نی جان بقلتِ انشالله...🙏

اون اشکال نداره بر اثر باکتری و هوا و رطوبت لباس زیر زرد میشه و اصلا جای نگرانی نداره.

اوففففف مرررسييييي كه گفتي، اينم يكي از دعدغه هام بود، حتي امروز پد بهداشتي استفاده كردم تا مطمئن شم خون نباشه، ك ديدم بازم پد حسابي زرد شد خيلي ببخشيد شرمنده راحت ميگم، ولي اين جناب زردالو رو تا حالا نتونستم درجا رو دستمال شكار كنم، با دستمال كاغذي خودمو كشتم همش بيرنگ بود ولي پد و لباس رنگي ميشن، حسابي كلافه شده بودم سر اين قايم موشك بازي

...
عزیزم برای چی پشیمونی دکترت بهت گفت اول آی یو آی کن تو قبول نکردی؟ دلیلت چی هس که میگی چند بارای یو ...

ن دةتر مستقيم رفت سراغ اي وي اف ولي بعدا اورولوژ بهم گفت ميشد اي يو اي رو هم امتحان كرد، خب اي وي اف كم دارو وارد بدن نميشه خيلي زياده بهتره اول راه هاي ساده تر رو امتحان كرد

...
2738
دکتر زهرا شمالی شما چی؟ 

عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟

کاراشو خودش میکنه یا دستیار داره؟

من فقط تو مطب کنار دکتر البرزی دیدمش که مهربونه......

میخوام ببینم چطوره اگر روزی بخوام برم پیشش....

راستی در دسترست هست هر وقت مشکلی در پروسه بوده؟

کاراش رو بجز دنا و مادر و کودک بیمارستان دیگه ای هم انجام میده؟

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
اره قبلش هفت هش ماه شايدم بيشتر چك كرده بودم

الان ب نظرت سر وقت پریود میشی؟ با توجه به کوچک بودن فولیکول پس ازاد نمیشه؟ روز ۱۰ زود نبود واسه سونو؟ قبلا روز ۱۰ فولی بزرگتر بود؟ من تخمک گذاری ک نمیکنم پریودم نمیشم. اما اون ماه ها ک مثلا سینال میزدم و اچ سی جی و طبیعی اقدام داشتم سر ۳۰ روز میشدم. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
خب همه چی اوکی بود؟

گفتش ک آب دور سر جنین کمه ک بعد باز رفتیم سونو بیرون ک گفتش ن نگران کننده نیستش

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
گفتش ک آب دور سر جنین کمه ک بعد باز رفتیم سونو بیرون ک گفتش ن نگران کننده نیستش

انشالله ک سونو ان تی خیالتو از همه چیز راحت میکنه.کوچیک شدن شکم نشاندهنده هیچی نیس یعنی اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد خودشو اینجوری نشون نمیده

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

سلام عزیزم مطبش که شلوغه ولی منشی هاش تلفن جواب میدن مهربون هستن اگه مشکلی باشه جوابت میدن مودبانه بعد ویزنش 40 تومن هس اگه خواستی سونو بشی 80 تومن دیگه نیازی به پول ویزیت نیس اگه  آزمایشت دوروز بعد نشون دکتر بدی که دوروز قبل ویزیت شدی دیگه نیازی به ویزیت دادن نیس خانم مهربونی هس حرفات گو‌ش میگیره ولی سه چهارتا باهم داخل می‌فرسته سه چهار تاهم سونو باهم می‌فرسته به من پیشنهاد ای یو ای داد من قبول نکردم ولی راضیش  به ای وی اف کردم همه اونایی که تومطبش هستن ازش راضی میگن دلسوزه پولکی نیس فقط من خوشم از اون دختره  که کنار  دستش هس هیستری مینویسه نمیاد با دکتر کارداری اون میپره وسط میگه بگو انگار میخواد خودش دکتر بدونه و... درکل تا اینجا ازش راضی بودن مثل بعضی دکترا نیس که هی الکی بهت امید بدن یا بگن خوبی برو این دفعه اقدام کن حامله میشی واقعیت بهت میگه من چن ماه زیر نظر ی دکتر بیخود بودم که 50 ویزیت می‌گرفت 100 سونو هرماه میرفتم میگفت برو ماه دیگه بیا این ماه دیگه حامله ای ماه بعد با آزمایش حاملگیت بیاتو مطبش پشه هم پر نمیزد من خنگم قفل شده بودم اونجا نوبت دهی شم یکی دو روز قبل بری نوبتت میده واسه روز آیندش 

...... 
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

سونو رو خودش انجام میده همه اونایی که اونجا هستن ازش راضی ی چن نفرم بودن که یزد کارسون نشده بو د اومدن اونجا من دوسال ونیم باردارنمیشم وی چن نفری بهم گفتن خوب شانسی آوردی افتادی زیر دس شمالی

...... 
2706