2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802599 بازدید | 668363 پست
ماشاالله به صبر و بردباری هر دوتون عزیزم الهی که عشقتون پایدار باشه ، باور کن همه اینجا براتون دعا م ...

ممنونم عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم انشالله نازدارت به زودی رخ مینماید.....

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟آنا جان من امروز رفتم ابن سینا پیش خانوم مریم توکلی که گفتین و ازمایشام و نشون دادم

گفتن چون یکی از فاکتورای اصلی انعقاد خونت مشکل داره پی ار پی رحم نکن چون احتمال داره بعدش امبولی شه و برات تاثیری نداره نظرتون چیه؟

اما دکتر خودم گفت میخام برات پی ار پی کنم اینبار دفعه پیش خراش داده بودم

نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

قراره سرم ای وی ای جی هم بزنم برای تنظیم ایمنی😥

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟ من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول ...

عزیزم منم تهران نیستم اسفندماه داروهامو از هلال احمر مرکزی گرفتم تاییده بیمه نیم تا یک ساعت طول کشید همه آزمایش ها باید پیشت باشه نگاه میکنه داروخانه و بیمه بغل هم دیگه هستن تو داروخونه هم یه دو تا سه ساعتی وایستادم تا تحویل بگیرم داروهامو یخم پیشت باشه که بعدش بذاری کنار یخ داروهاتو

ثمین جون دلت نمیخواد بچه از شیرخوارگاه بیاری؟یبار برو ببینشون شاید یکیش دلتو برد.من خیلیا رو دیدم بچ ...

نه خواهری.شرایط زندگیای ما که توی شهرستانیم با شماهایی که توی تهرانید زمین تا آسمون فرق داره اینجا بچه ی بینوا همش روی ذره بین قرار میگیره و من این رو دوست ندارم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2720
ممنون آنا جون،بالاخره دیروز پریود شدم شدیییید😥حالا فردا زنگ میزنم به کیشانی میگم شروع شده و میگم دک ...

عزیزم  روز سونوها و روز تخمک کشی و انتقال چندم سیکل بود؟ منم میرم طرازی اولین سونوم روز سوم بود بعدیشم میافته روز ده سیکلم 

34

خب خوبه که

هنوز برا ناامید شدن خیلی زوده. ان شالله یه روزی خدا دل شمارو هم شاد میکنه😊

من‌هر روز میام سر میزنم ببینم کیا خبر خوب دارن بشنوم منم خوشحال شم😍

وگرنه خودم هنوز انتقال ندادم

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

عزیزم من 5روز قبل انتقال یعنی بعد عمل پانکچر زدم. 3تا از هلال احمر شد3300

2714
سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

عزیزم میشه بپرسم چی تو آزمایشت نرمال نبود ک این سرمو دادن؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
خب خوبه که هنوز برا ناامید شدن خیلی زوده. ان شالله یه روزی خدا دل شمارو هم شاد میکنه😊 من‌هر روز م ...

خواهر هیچ کس تا امروز ناامیدیه منو ندیده من از خدایی که منو خلق کرده چطوری میتونم ناامید بشم ؟من فقط میگم حتما مصلحتم نبوده همین و بس

من امروز روز سومم بعد اومدم ابن سينا دكتر طرازي نيومده، بايد ويزيت بشم يا بزارم براي ماه بعد؟

به نظرم پیش یکی دیگه سونو شو ، احتمالا یا با ال دی برات شروع میکنه یا نه !

در هر حال ادامشو برو پیش طرازی .

عقب ننداز.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706