2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802599 بازدید | 668363 پست
وای محیا منم ۱۰ سیکلم. یه لک کوچولو دیشب دیدم. دیروز نمیدونم چرا درد پریودی خفیف داشتم. حالا قراره ا ...

همشون فدا سرت من گیر دادم ب اون دیفریلین کوفتی

اخه یکی نیس بگه هرچی میکشیم از خوب کار نکردن سیستم تولید مثلع حالا این وسط دیگه یه باره ب خواب زمستونی فرو بردنتون چیه

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزک زعفرون غذا موردی نداره.... من سر دخترم خیلی میترسیدم.... اما سر پسرم یه مدت دیدم مرغ نمیتونم ...

منم شنیدم زعفرون توی غذا ایرادی نداره ولی من بازم میترسم انا جون😅خودمم بخوام بخورم مامانم خفه‌م میکنه😂ولی درموارد دیگه سعی میکنم در حد اعتدال همه‌چیو بخورم.مرسی عزیزم😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
منم شنیدم زعفرون توی غذا ایرادی نداره ولی من بازم میترسم انا جون😅خودمم بخوام بخورم مامانم خفه‌م میک ...

عزیزم زعفرون فقط دمکرده ش و شربتش خوب نیس بخوری وگرنه تو غذاها اصلا ایراد نداره.آخه یه قاشق برنج زعفرونی یا کبابی ک فقط رنگ و بوی زعفرونو گرفته مگه ممکنه باعث سقط بشه؟اونم زعفرونای الان ک همش تقلبیه.خودتو از هیچی محروم نکن.حتی من از دکتر طب سنتی پرسیدم برا معدم چی بخورم گفتش بعد از هر وعده غذا دمکرده آویشن بخور.یعنی فقط چندتا از دمنوشا رو گفت ممنوعه هیچ میوه و غذایی رو نگفت ممنوعه تو بارداری

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2456
همشون فدا سرت من گیر دادم ب اون دیفریلین کوفتی اخه یکی نیس بگه هرچی میکشیم از خوب کار نکردن سیستم ت ...

نمیدونم چرا بهت دادن آخه من از اولشم تخمدانم تو خواب زمستانی بود الان دیگه نمیدونم چش شده. 

اصلا مطمعنی که این ماه فولی خوب نداشتی بخاطر دیفرلینه؟ اخه مگه قبلا هر ماه چک میکردی فولی هارو وسط سیکل؟ شاید اصلا بخاطر دارو های انتقال باشه؟

خودم سر داروهای انتقال خیلی اذیت شدم از تپش قلب و بیحالی و سردردی که هنوز انگاری تو سرمه. سرم الان منتظر بهونست تا درد بگیره🤕🤕

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
رفتم سونو نصر .اونم گفت سالمه همه چی.ولی اگه سالم بود چرا ای یو ای هام جواب نداد..هرسری چندتا فولی خ ...

سارا جون اگه فقط به خاطر بررسی لوله ها می خوای بری لاپراسکوپی فکر کنم سونو تخصصی اول بری بهتر باشه. البته باز از دکترت بپرس. من وقتی رفتم سونو سعادت اونجا بهم صدر صد گفت لوله هام هیدرو هست

حتی قبلش ام ار ای کردم باز تو اونم قطعی مشخص نشد

عزیزم اگه اشکال نداره میتونم بپرسم مشکلتون چیه؟من قبلا خواننده خاموش بودم بعد نا عضو شدم ولی همیشه پ ...

خودم مشکل ایمنی و انعقادی دارم همسرمم تحرک اسپرمش 0 هستش 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم الان به این پستت رسیدم..... امیدوارم همه چی خوب پیش رفته باشه....

ممنون آنا جون،بالاخره دیروز پریود شدم شدیییید😥حالا فردا زنگ میزنم به کیشانی میگم شروع شده و میگم دکتر بپرسه اگه میخواد بره من طولانی تر بخورم ال دی رو یا نه،چون خودم حساب میکنم اگه مثل سیکل قبلم پیش بره انتقالم میوفته دوازده تیر در صورتیکه دکتر گفت ده روز اول تیرو نیستم،اونوقت سونوهام نمیدونم چی میشه  

2714
خودم مشکل ایمنی و انعقادی دارم همسرمم تحرک اسپرمش 0 هستش 

ثمین جون دلت نمیخواد بچه از شیرخوارگاه بیاری؟یبار برو ببینشون شاید یکیش دلتو برد.من خیلیا رو دیدم بچه آوردن بعدش چون بیخیال بارداری شدن یهو باردار شدن.شاید قسمت شما هم شد

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
راستی رژیم هایپری همین خوردن آب و سفیده تخم مرغ هس یا کار دیگه هم باید انجام بدم؟ 

آره عزیزم...

پروتئین باید بیشتر بخوری.. مرغ کبابی بخور.

جاروبرقی و کار سنگین نکن.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟سرم رو دکتر نوشت از کجا تهیه کردین

یه نفر به من گفت برای ۲تا سرم اگه از داروخونه بگیری میشه دو میلیون و دویست تومان

اما اگه برم داروخانه ۱۳ آبان کمتر میشه؟   کسی از داروخانه ۱۳ آبان سرم خریده ؟؟ و چجوریه سرایط داروخونه ۱۳ ابان صف طولانیه چیه؟

چند شده ۲تا سرمش؟؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

مناسفانه من با وجود مصرف روز ۸ میلی گرم استرادیول و دو خط کش ژل ضخامتم اندومترم که روز ۱۲ سیکل ۶ شده بود امروز ۱۴ سیکل بازم ۶ بود!!

گفتن تا پتج شنبه داروهارو ادامه بده و دوباره سونو و دکترت تصمیم بگیره که سیکل کنسل بشه یا ادامه بدی و هر روزی از سیکل که رسید به ۸ برنامه انتقال بگذاریم!!

میگن چون دیفرلین زدی فرقی نداره کی انتقال بدیم!!

چه کنم من؟ شیر سویا لوبیا سبز گوجه نشاسته خوردم ویگه نمیدونم چکار کنم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزک زعفرون غذا موردی نداره.... من سر دخترم خیلی میترسیدم.... اما سر پسرم یه مدت دیدم مرغ نمیتونم ...

شما دوبار انتقال دادین یا بچه دومتون طبیعی باردار شدین؟

اگه دوبار انتقال دادین فاصله بین انتقالاتون چندسال بود؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن. دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه ...

چندسالتونه؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2706