2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

من iui برام جواب نمیداد چون مشکل لوله هام بود. ولی گفت یکبار را انجام بده که نشد

بعدشم سه بار انتقال جنین داشتم اونم نشد

تعداد جنین که انتقال میدن بستگی به کیفیت جنین، نظر جنین شناس، شرایط رحمت داره

اومدیم و خیلی خوش شانس بودی، سه تا گذاشتن هر سه تاش هم گرفت بعدم هر کدوم دو تا شدن

شش قلو میخواهی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من iui برام جواب نمیداد چون مشکل لوله هام بود. ولی گفت یکبار را انجام بده که نشد بعدشم سه بار انتقا ...

عزیزم ممنون که آگاهم کردی من که نمیدونسم شاید جنینا تقسیم سلولی میکنن 

...... 
عزیزم من کل دارو و آمپولا یک و نهصد شد که با تاییدیه بیمه نهصد و هفتادش کم شد

از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟

من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول مینویسه. میخوام ببینم تو یک روز میشه هم داروهامو بگیرم هم تاییدیه از بیمه؟

2728
از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟ من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول ...

من شیرازم دیشب دفترچم بردم داروخونه بهم گفت برو بیمه تایید کنه شناسنامت ببر صبح رفتم بیمه تایید کرد گفتن دو بیادارو بگیر نمیدونم الان چن میشه با بیمه ولی آزاد شده نزدیک هشتصد

...... 
رفتم سونو نصر .اونم گفت سالمه همه چی.ولی اگه سالم بود چرا ای یو ای هام جواب نداد..هرسری چندتا فولی خ ...

چی شد دکتر نصر نتیجه گرفتی؟ راضی بودی؟ دکتر نصر به من گفت شش ماه دیگه بیا هیچی نگفت فلان کار بکن هیچی فقط عکس رنگی رحم نوشت

از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟ من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول ...

من شیراز هستم، آره عزیزم میشه همون روز هم تاییدیه و هم دارو گرفت، صبح برید داروخونه و بعدشم بیمه با شناسنامه هاتون و تاییدیه که گرفتید میتونید برید داروخونه و داروهاتون بگیرید، برای ما اینجوری بود. نمیدونم حالا تهران میشه همش تو یه روز انجام داد یا نه

شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ...

من بار اول ۱و ۲۰۰ و بعد از سونو دوم ۶۰۰ دادم. بعد پانکجرم  بیشتر از ۴۰۰ دادم. نمیدونم اولش چقد بود چون خود داروخونه تایید کرد.پرداختیم اینقد بود. بسته به دوز دارو هات داره. همزمان با من خانومی که پانکچر کرده بود ۶۰۰ تومن هزینه دارو داده بود

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
خدا رو شکر که خوبی عزیزم  چرا نمیشه حتما میشه شیرین ترین فرشته ش رو بهت هدیه میده انشالله... ...

نه عزیزم چه حرفیه راحت باش 😘حرفاتم لایک داره 👌👌👌 منصرف فکرای منفی شدم

پیش بسوی گرد شدن😆 خدایااااا خودت کمکمون کن تا ازین امتحانت سربلند بیرون بیاییم🙏🏻🌹

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
آخ جون پس دردونت یکی یه دونه نمیشه دو سال دیگه خواهر یا برادرشم بهش ملحق میشه انشالله اون وقته که می ...

فدای شما دوست عزیز که اینقدر محبت داریی🌹😍

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706