2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817237 بازدید | 668991 پست
عزیز دلم.. استرس نده بخودت... ان شاءالله که لکه بینیت برای فعالیت وروجکاته... با دکترت تماس بگیر اح ...

تماس گرفتم امپولمو دوتا کرد خدایا یعنی میش لانه گزینی بافاصله باش یعنی روز۶ یکی لانه گزینی کن امروز یکی ب خدا انقدر استرس دارم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
سلام عزیزم💞 حقیقتش نمیدونم چرا بعضی دکترا اصرار دارن که اول آی یو آی انجام بشه... اگه مریض جواب نگ ...

فدات عزیزم مبارکت باشه ان شالله صحیح و سالم به دنیا بیاد دکترم فقط پافشاری میکرد ای یو ای منم گفتم نمیخوام اگه شوهرش جازد و پولم خرج شد چکارکنم دیشب گفتم نکنه حرف دکترم رد کردم برام بد باشه و.. ممنون که شما دوستان جوابم دادید وآروم شدم

...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب شرایطت داره من خودم خیلی پشیمونم ک چرا چن بار ای یو ای نکردم 

عزیزم برای چی پشیمونی دکترت بهت گفت اول آی یو آی کن تو قبول نکردی؟ دلیلت چی هس که میگی چند بارای یو ای کرده بودم؟ 

...... 
مرسی بچها بابت جوتب دادنتون..راستش من همش نگرانم که خدای نکرده  یه اتفاقی برام بیوفته😥😥

نگررررانی ممنوع...  یا حداقل نگران خرید سیسمونی باش 😂😂😂

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
تماس گرفتم امپولمو دوتا کرد خدایا یعنی میش لانه گزینی بافاصله باش یعنی روز۶ یکی لانه گزینی کن امروز ...

خوب همون استرست ک از همه چی بدتره دختر خوب...

تو فقط به این فک کن که مامان شدی. تمام.

بقیشم بسپر به خدا😍❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
فدات عزیزم مبارکت باشه ان شالله صحیح و سالم به دنیا بیاد دکترم فقط پافشاری میکرد ای یو ای منم گفتم ن ...

ممنون عزیزم. ان شاءالله روزی خودت☘

منم امروز روز 14هستم.فعلا بی بی چک منفی شده😃 فردا میرم آزمایش

ان شاءالله فردا دلت شاد میشه☘🍀

2738
خوب همون استرست ک از همه چی بدتره دختر خوب... تو فقط به این فک کن که مامان شدی. تمام. بقیشم بسپر ب ...

ایشالا گلم خدا کنه  واس فسقلی باش ممنون از دلگرمیت گلم😘

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
ممنونم از پاسخت گل دختر،، والا من به لطف خدا تخمک گذاریم سرجاش بود که این ماه روز ده سیکل رفتم تخمکا ...

وای محیا منم ۱۰ سیکلم. یه لک کوچولو دیشب دیدم. دیروز نمیدونم چرا درد پریودی خفیف داشتم. حالا قراره از ۱۵ سیکل مدروکسی بخورم یعنی تا حالا به عمرم لکه بینی وسط سیکل نداشتم. متفر شدم از دارو. میخوام به دکتر بگم داروهامو اینسری کم کنه. چهخبر بود روزی ۳تا شیاف ۱ دونه آمپول پروژسترون. ۳ تا استرادیول. ۲ تا پرد. ۲ تا هپارین. ۱ دونه اسپرین و فولیک . این همه دارو داغون کرده بدنمو

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
مارال جون شما چه مدت بعد از دیفریلین تخمک گذاریتون نرمال خودش اتفاق افتاد؟

نمیدونم

انگار هنوز تخمک خوب ندارم

چون تو سیکل انتقال بودم اصلا تخمکها براشون مهم نبود

ولی الان که جنینام تمام شده، دیروز روز 12 سیکلم بود فولیکول خوب اصلا نداشتم

چند تا ریزه میزه

نمیدونم چیکار کنم  

دقیقا چقدر عوارض دارن .بدنم خیلی بد به داروها واکنش نشون میده .اینن از اینبار خدا به خیر کنه .تا چتد ...

عزیزم کجایی؟ سر دردت بهتر شد؟ 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2706