2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802345 بازدید | 668359 پست
خدا رو شکر  انشالله به سلامتی بقلش بگیری😍😍😍😍

مرسی عزیز دلم😚😚😚

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهارجون منم یه بار کورتاژ داشتم..احتمال داره که منم چسبندگی دارم و عکس رنگی و سونوهام هیچ کدوم نشون ...

سلام سارا جون، خوبی؟ یه سوال، فقط پورمطرود گفت لاپارا انجام بدی؟ یا هیسترولاپارا؟ مگه میشه فقط با لاپاراسکوپی داخل لوله هاتم ببینه که بسته هست یا نه؟ 

2456

سلام بچها خوبین من روز ۲۰ انتقالم امروز که دکتر گفت ۴شنبه برم واسه ساک حاملگی.بچها چرا من اصلا ترشح ندارم مگه ادم باردار میشه ترشحاتش بیشتر نمیشه من اصلا ترشح ندارم چرا؟؟

بچه ها چرا آنا جون‌نمی یاد جوابمون‌رو‌بده؟ امیدوارم هرجاهست سلامت باشه و بچه های گلش در پناه خدا باشن

کسی نمی دونست سینافکت رو با سر سوزن ۶ میل میشه تزریق کرد ، اشکالی نداره؟؟!!🙏🙏🌸🌸

وای نمیدونم چی بگمممممم.... ثمین جون کاش پیشت بودممممممم.....

چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن.

دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه چیزی نتونست بگه گفت من روز اول برا بچه باهات ازدواج نکردم وجودت برام کافیه ولی اگر تو حس میکنی خیلی بچه دوست داری من میرم کنار از زندگیت گفتم داداااااااااااااش فکر میکنی فقط درد و مشکل از تو هستش جونت سلامت فدای سرمون که نمیشه حتما نباید میشد که نشد .عیبی نداره.بازم خداروشکر حداقل حداقل بهم بچه نداد ی مرد فهمیده داد همین برام کافیه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
واقعا     سر در نمیارن فقط میگن شانست بده

بگو لامذهب توی 16 بار یکبارم نباید برام میموند انقدر بدشانسم آخه؟مهم نیست قسمت من نبوده که  نشده 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2714
عزیزم. چقدر به فکرت بودم وبرات دعا میکردم. انشاالله معجزه خدا شاملت بشه و از ناراحتی دربیای..

مرسی خواهری .

بچه ها تورو خدا یکی جواب منو بده من گیج شدم😢

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
سلام بچها خوبین من روز ۲۰ انتقالم امروز که دکتر گفت ۴شنبه برم واسه ساک حاملگی.بچها چرا من اصلا ترشح ...

عزیزم.من 3ماهم تمومه وهنوز ترشح خاصی ندارم..منم فک.میکردم.حاملگی ترشح زیاد میشه ولی ظاهرا اینطور نیست

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام عزیزم فدات. چه خبر کم پیدایی؟  والا من که در حالت عادی تنبلی داشتم با کلومیفین خالی   ...

ممنونم از پاسخت گل دختر،، والا من به لطف خدا تخمک گذاریم سرجاش بود که این ماه روز ده سیکل رفتم تخمکا رشد نکرده بودن، حالا هم ک  ۱۵ سیکل لک بینی پیدا کردم که قبلا نداشتم نمیدونم دلیلش چیه، من یه بار قبلا پانکچر شده بودم اتفاقات این مدلی نیوفتاده بود ولی ایندفعه اینجوری شد تنها تفاوت دوتا سیکلم این بود ک اینسری دیفریلین داشتم سری قبل نداشتم برا همین فکر میکنم تقصیر اون شده، جنبن دوتا دارم فقط که نمیدونم ب خاطرش اونهمه استرادیول بخورم یا نه فعلا که دکترمو عوض کردم ببینم چی میگه

...
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

سلام عزیزم💞

حقیقتش نمیدونم چرا بعضی دکترا اصرار دارن که اول آی یو آی انجام بشه... اگه مریض جواب نگرفت برن آی وی اف...

البته خب مثلا کسی که لوله اش مشکل داره یا ذخیره اش کمه مستقیم باید ای وی اف کنه.. دیگه آی یو آی معنی نداره. حالا من دقیق نمیدونم مشکلتون چیه اما ان شاءالله اولین بار نتیجه بگیری🤗

جالبه خیلی دکترا اصلا به اون ضربه روحی و مالی که به بیمار میرسه هم توجه نمیکنند. حالا خداروشکر شما تونستی دکترت رو راضی کنی😙👏

ولی خیلی ها هم بودن مستقیم رفتن سر آی وی اف... از جمله خود من و خیلی دوست های دیگه.

در مورد دوقلویی هم... تضمینی نیست که حتما سه تا بزارن دوتاش بگیره...‌ اما داشتیم دوستانی که یدونه انتقال دادن تقسیم سلولی کرده شده دوتا😍

من خودم برام چهارتا انتقال دادن. دوقلوهم شد،اما تو هفته های پایین یدونشون سقط شد...

اینو میخوام بگمت که درسته دوقلویی شیرینه اما در کنارش مراقبتهای بارداری بیشتری لازم داره و خب سختتره..

تو بگو خدایا هر چندتا که صلاحمه و توانش رو در من میبینی بهم بده😊😇🌱☘🍀

عزیزم در مورد pcoهم نگران نباش....‌ مشکل خیلی بزرگی نیست. فقط باید موقعی که داروهای پانکچر رو شروع میکنه رژیم هایپری رو هم رعایت کنی...

ان شاءالله که کلی جنین تپلی گیرت بیاد👌👐

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

بستگی ب شرایطت داره من خودم خیلی پشیمونم ک چرا چن بار ای یو ای نکردم 

...
2706